Jogos Lance Herrera - Miyako Nagata

Állapot
A témához nem lehet hozzászólni, mert le van zárva.

Bendyyy

Lelkes Pötyögtető
Játékos
Üzenetek:67
Lance Herrera / Jaden Ayers
panaszkonyvj.png

Neved: Lance Herrera
Játékos(ok) neve: Miyako Nagata
Panasz oka: PG, Fear RP hiánya
Panasz kifejtése: Sok körülírást nemfogok hozzáteni a panaszhoz mivel a két videó magáért beszél szerintem. 07.20.-án az esti órákban, 22:50 környékén üldözni kezdtük Miyako Nagata-t, semmi probléma nem volt vele, az ügy teljesen IC indult el, az üldözés is tisztán történt, néhány egységgel, az oka egy körözés volt a járművön. Nagyjából 10 perc lefogása alatt megkerültük a mappot és egy lehajtóhoz érkeztünk az autópályán ahol a jármű lelassult, így a pályára való visszahajtásnál alkalmazni tudtunk egy biztonságos IC-OOC szabályok közötti PIT manővert, és így két egység betudta dobozolni a Miyako járművét, a két egységből 1-1 fő ekkor kisztált, közben egy AIR egység is a helyszínen volt, ahogy az üldözésen végig. A 2 fő, én és Clayton ekkor már tartottuk a fegyverünket Miyako-ra aki még ekkor a kocsiban ült a falhoz szorítva, tehát a kiszállása is elég lassú lett volna, de mivel ilyenkor ha blokkolt ajtót érzékel a rendszer a személynél, mondhatni az autó kiköpi magából a játékost. Miyako átmászott egy szallagkorlátot, a hátán egy fegyverrel amit jelentettek is az egységek, eközben egy 3.-ik egység is befutott a helyszínre, szintúgy fegyver tartva az akkor már futo Miyako-ra. Miyako 3 lépés után fegyvert rántott felénk, miközben több egység is érkezett be a helyszínre és páran már fegyvert szegeztek ő rá, IC alapon így hatástalanítanunk kellett őt. A történet ennyi volna, két különböző szögből is csatolok az esethez videót. Az elsődleges szempontja a PK-nak az ügy tisztázása, este 11-kor nem szerettünk volna adminnal bonyolódni, tekintve hogy eléggé pörgős este volt, és ehez az RP-hez még később csatolható lett egy másik akció így ezért nem választottuk a még helyben elintézését az ügynek.
Bizonyíték (kép, log, videó): Megjegyzés: -
 
Utoljára szerkesztve:

CruelCry

Átlagos Forumozó
Játékos
Üzenetek:30
A válasz adást késő délutánra kell időzítenem, akkor több időm lesz tüzetesen átnézni és mérlegelni a helyzetet részemről. Köszönöm
 

fater

Fékezhetetlen
Adminisztrátor
Üzenetek:949
Adminisztrátor hozzászólás
Sziasztok.
A panaszkönyvet én fogom kezelni. Estig várom mind a két féltől minden bizonyítékot.
 

CruelCry

Átlagos Forumozó
Játékos
Üzenetek:30
Na most egy kis időhoz jutottam hogy pontosan megválaszoljam. A leirasban az áll hogy fegyvert rántottam feléjük,ami a videóban is látszik hogy a karakterem egyáltalán nem fordult feléjük. A fegyver elővétel oka az hogy nem láttam hátra. Nem tudtam hogy fegyver van tartva rám. Azt hittem még a kocsiban van,vannak. A második pedig hogy a második videón szintén látni hogy a kocsim ajtaja nincs a falnak szoritva a leirtak alapján. Vegül pedig a karakteremnek meg kellet halnia mert CK- zva lett. Lövöldözésben esett volna el,de ez nem sikerült a fent leirtak miatt,mivel nem láttam mögém és nem tudtam hogy már célkeresztben vagyok. Részemről ennyi. Ha úgy van én vállalom a büntetésem még ha nem is szándékosan volt az egész.
 

Bendyyy

Lelkes Pötyögtető
Játékos
Üzenetek:67
Lance Herrera / Jaden Ayers
Nem tudtam hogy fegyver van tartva rám.
Sajnos egyik videón se látszik az ahogy beboxolunk illetve pitelünk, de miután a két egység rád zárt, 1-2 másodperc elteltével mind a ketten elhagytuk a kocsikat, és egy oldalra átáltunk a járműved mögé már gyalog, közben fegyvert fogva rád, te eközben járattad még a motort, próbáltad kiszabadítani a kocsidat az egységek fogásából, majd kiszáltál, átugrottad a korlátot és futni kezdtél, tény és való, háttal voltál nekünk, de azért szerintem sejteted hogy fegyver van rád tartva és nem tátott szájjal nézzük a történéseket.
Vegül pedig a karakteremnek meg kellet halnia mert CK- zva lett.
Erre pedig szerintem lett volna más módszer is, nem feltétlen a lövöldözés, de megértem teljesen ha a karaktered így szeretnéd lezárni, ebbe bele se kötök. De ha tudjuk hogy CK, akár mi is tudunk kicsit több rp-t kihozni a dologból, miután meghaltál azután is akár, de ez a része zavar legkevésbé.
 

CruelCry

Átlagos Forumozó
Játékos
Üzenetek:30
Sajnos egyik videón se látszik az ahogy beboxolunk illetve pitelünk, de miután a két egység rád zárt, 1-2 másodperc elteltével mind a ketten elhagytuk a kocsikat, és egy oldalra átáltunk a járműved mögé már gyalog, közben fegyvert fogva rád, te eközben járattad még a motort, próbáltad kiszabadítani a kocsidat az egységek fogásából, majd kiszáltál, átugrottad a korlátot és futni kezdtél, tény és való, háttal voltál nekünk, de azért szerintem sejteted hogy fegyver van rád tartva és nem tátott szájjal nézzük a történéseket.

Erre pedig szerintem lett volna más módszer is, nem feltétlen a lövöldözés, de megértem teljesen ha a karaktered így szeretnéd lezárni, ebbe bele se kötök. De ha tudjuk hogy CK, akár mi is tudunk kicsit több rp-t kihozni a dologból, miután meghaltál azután is akár, de ez a része zavar legkevésbé.
Igen. Amikor beboxoltatok még próbáltam kiszabaditani a kocsit. Előre hátra mozgattam. Ezért is gondoltam azt hogy még a járműben vagytok. Sőt egy pillanatra úgy tünt kitudok szabadulni a fal és a jobboldali kocsi mellet. Ekkor az eleje a kocsimnak a falhoz szorult igy már csak a futás maradt. Én vegig abban a hitben voltam hogy ha kiszállok lessz időm a futásra.
 

CruelCry

Átlagos Forumozó
Játékos
Üzenetek:30
(Akit a videón úgy tűnik elütöttek nem ütötték el, szimpla szinkron hiba lehetett)
Pontosan látszik hogy még próbálom kiszabaditani a kocsit. Ebből is arra következtetni hogy fogalmam sincs arról hogy mögöttem mi zajlik. Masodperceken mullik a ti kiszállásotok az én kiszállásomig a kocsikból. De látom hogy ez mindenképpen a büntetésre megy ki. Amint megláttam Claudia reakcióját. De részemről ennyi. A döntést a panaszkönyv kezelője meghozhatja, nekem nincs több hozzá fűzni valóm.
 

Bendyyy

Lelkes Pötyögtető
Játékos
Üzenetek:67
Lance Herrera / Jaden Ayers
De látom hogy ez mindenképpen a büntetésre megy ki
Mi? Még a PK-ban leírtam hogy egyszerű tisztázás végett került a PK megírásra, az pedig hogy a videókat, bizonyitékokat beküldöm ide Fater utasítására történt... nem értem hogy miért menne ez büntetésre...
 

CruelCry

Átlagos Forumozó
Játékos
Üzenetek:30
Mi? Még a PK-ban leírtam hogy egyszerű tisztázás végett került a PK megírásra, az pedig hogy a videókat, bizonyitékokat beküldöm ide Fater utasítására történt... nem értem hogy miért menne ez büntetésre...
Ha csak tisztázásról lenne szó,már az este megtörtént volna akár az rp után. Nem PK át nyitni PG indokkal amiről fogalmam sem volt hogy megtörtént, főleg úgy hogy CK volt a cél. Mi értelme lett volna PG znem?Sosem csinálom, sőt üldözésnél is még a kissebb ütközéseket is le rp zem,akár csak egy /do val hogy a lemaradt pd-és ek is beérjenek ami az ejjel is megtörtént ferplay szempontjából.
 

fater

Fékezhetetlen
Adminisztrátor
Üzenetek:949
Adminisztrátor hozzászólás
Sziasztok!
Köszönöm a bemutatott bizonyítékokat, és hozzászólásokat.
Mivel információim alapján te a karakteredet ebből az rp-ből akartad ckztatni úgy, hogy lövöldözésbe kerül a karaktered. Viszont egy egy szituáció nem mindig a tervek szerint sül el mint ahogy már számtalan esetben láttuk ezt a szerveren. Ilyenkor alkalmazkodni kell a legjobb tudásod szerint a szituációhoz, és alakítani a helyzetet. Nem pedig, szabálytalanság árán is a saját eltervezett kimenetelünket erőltetni. Az adott esettel nincs is gond, míg a dobozolást megkapod. A helyzetet több szemszögből nézve, az ajtó nem nyílt ki teljesen. Legyen egy ember bármilyen vékony fegyverrel a kézben, vagy anélkül de nincs esélyed kiszállni a kocsiból. Ez csak a GTA fizikájának köszönheted. Feljött az, hogy mit láthattál a mögötted zajló eseményekből, és mit nem. Kb semmit. A szirénáktól hallani se sokat hallhattál. Nagyon max egy elfutó embert láthattál az anyós felé nézve, de ez irreleváns tényező, mivel az adrenalin dolgozik ilyenkor az emberben. Ezt az esetet lehetett volna másképp szebben kivitelezni, így a panasz jogos. a szerveren 30 perc jailt osztom.

 
Állapot
A témához nem lehet hozzászólni, mert le van zárva.

Kinézet személyre szabása

Top Alsó