LA CASA DE PAPEL

Állapot
A témához nem lehet hozzászólni, mert le van zárva.

petiplays

Pötyögtető
Játékos
Üzenetek:54
Jay Bedivere
La-Casa-de-Papel-Suit-Salvador-Dali-gta.com.ua1.jpgmaxresdefault.jpg

Története:
A LA CASA DE PAPEL, egy olyan szervezet ahol spanyol eredetű emberek próbálják kirabolni a pénzverdét.

A Madridban játszódó titokzatos, „Professzor” néven ismert ember egy 8 fős csoportot toboroz, akik városneveket választanak álnevüknek, hogy végrehajtsanak egy ambiciózus tervet, amely magában foglalja a Bank belépését és 984 millió dolláros megszökését. Miután 67 embert túszul ejtettek a bankban, a csapat azt tervezi, hogy 11 napig bent marad, hogy kipakolhassa a pénzt, miközben az elit rendőri erőkkel foglalkozik. A kezdeti rablást követő események során a csoport tagjai kénytelenek kibújni, és egy második rablásra készülnek néhány további taggal, ezúttal azzal a céllal, hogy arannyal meneküljenek a Bank elől, mivel ismét túszokkal és rendőri erőkkel küzdenek. Családias légkört biztosítanak mindenféleképpen! :)






Terveink:

-Sok közös rablás
-Eseménydús élmények
-Rablás utáni ünneplés
-Túszok szerzése
-Saját fegyverraktár
-Családias környék biztosítás

Feltételek:

-Tilos a spicliség!
-IC nem tudhatja meg Professor nevét!
-IC minimum 20 éves légy!


Tagfelvétel:

-Ne légy bunkó.
-Minimum 1 év RP tapasztalat.
- /do /me megfelelő használata.
-Legyél barátságos, befogadó
-IC fog történni a TGF!


OOC rólam:

Peti vagyok 16 éves, körülbelül 5 éve RP-zek. 3-szor voltam frakció tag. Flymta-n voltam rendőr, egy jó kis fizetésű meló volt azon a szerón, de még is hiányzott az igazi adrenalindús illegál frakció. Miután eltelt egy 3 év azután, jelentkeztem sok-sok frakcióba.
Amikor nézegettem a frakciókat DC-n akkor döbbentem rá hogy mi lenne ha én is pályáznék rá. Kíváncsi is vagyok milyen lehet egy frakciót, egy konkrét csapatot alakítani. Próbálom a lehetőleg legjobban fent tartani ezt a frakciót, és jó csapatot alkotni az emberekkel. :)
 
Állapot
A témához nem lehet hozzászólni, mert le van zárva.

Kinézet személyre szabása

Top Alsó