Kylie Ortega, Rylee Burton, Nathan Benson > Henzó

Állapot
A témához nem lehet hozzászólni, mert le van zárva.

Csani21

Klaviatúra Gyilkos
Játékos
Üzenetek:94
Bob_Kowats
panaszkonyv.png

Neved: Kylie Ortega, Rylee Burton, Nathan Benson
Adminisztrátor(ok) neve: Henzó
Panasz oka: Nonrp
Panasz kifejtése: Henzó egy nagyjából 3 órás rp szálban, amiből legalább 2 óra csak intenzív üldöztetés volt, a végén miután két sheriff deputy az ajtót tartotta, gátolta őt, hogy az autójába, amivel maximum fél órája beborult egy metro alagútba, hogy ne tudjon beszállni. - Ennek ellenére Henzó beszállt az autójába, és minden rp-t ignorálva távozott a helyszínről, semmit sem rpzve.
Bizonyíték (kép, log, videó):
[04:48:50] Kylie Ortega beáll az ajtó elé.
[04:49:20]
Nathan Benson asszisztál Kylie-nak, nyomja az ajtót ő is.


Megjegyzés: Amennyiben szükséges még más bizonyíték arra van lehetőség.
 

Henzó

Individuum
Vezetőségi tag
Főadmin
Üzenetek:308
-
Sziasztok! Eltelt több, mint fél óra a két RP sor és aközött, hogy fejenként több, mint két lépést tesztek az autótól, aminek járt a motorja és nyitva volt az ajtaja. Ezeket a tényeket vettem akkor számításba. Ettől függetlenül kivitelezhettem volna jobban is a szituációt, mint ahogyan a másik oldal is az RP korábbi szakaszaiban. Számomra elviselhetetlennek tűnt az a tény, hogy egy magát lokálisnak kiadó embert ilyen szinten próbáltok meghurcolni, mert van a nevén egy ugyan ilyen autó, aminek a színe sem egyezik az MDC alapján, ezért kerestem minél rövidebb úton a kiutat. Következményeket természetesen vállalom.
 

Laca

Fékezhetetlen
Vezetőségi tag
Head of Staff
Üzenetek:6,392
-
Head of Staff hozzászólás
Sziasztok!

Ettől függetlenül kivitelezhettem volna jobban is a szituációt, mint ahogyan a másik oldal is az RP korábbi szakaszaiban.
Ez a mondat tökéletesen összefoglalja az egészet. Maga a PK jogos, hogy szebben is lehetett volna kivitelezni.

lokálisnak kiadó embert ilyen szinten próbáltok meghurcolni, mert van a nevén egy ugyan ilyen autó, aminek a színe sem egyezik az MDC alapján
Ez pedig mellékesen, egyre többször fordul elő.
 
Állapot
A témához nem lehet hozzászólni, mert le van zárva.

Kinézet személyre szabása

Top Alsó