Kukás munka egy kis plusz.

Állapot
A témához nem lehet hozzászólni, mert le van zárva.

boldogdani11

Lelkes Pötyögtető
Játékos
Üzenetek:77

qh62gjT.png

Szerverrel kapcsolatos ötletek

In Game Neved/Discord Neved

» Dani99#1299 / Thomas Soprano «

Ötleted leírása

» Sziasztok. Nos először is kezdeném az elején, nemrégiben irtam egy ötletet a müanyag probléma javitására. Az ötlet igazából csak annyi volt hogy a müanyag droppon javitva legyen, tehát kicsit kevesebb szemetet lehessen találni buvárkodás, esetleg rákászat közben. Rengetegen támogatták az ötletet, viszont ez el lett utasitva olyan indokkal hogy nem kerül vissza a régi rendszer, mivel ott fix poziciók voltak lementve stb. Nem értem az elutasitás indokát, hisz senki sem kérte hogy kerüljön vissza a régi rendszer fix poziciókkal, csupán annyiról volt szó hogy meg kellene emelni a müanyag droppot, ugyanugy random spawnoljon, csak nagyobb eséllyel. A mostani dologgal elmondom miért van baj. Körülbelül 40 tárgy spawn helyet ismerek a dokkoknál, 10et a kis tóba és kb 12-t a kicsit nagyobb tóba. Na már most ha én végig megyek ezen a három helyen akkor az ugy két órába kerül és jó esetben kapok 4-6 müanyagot, ami még egy müanyag hordó craft-ot sem fedez. Tehát ezt azt jelenti hogy körülbelül 100 felszedett tárgyból jó esetben lesz 10 müanyag, ami nagyon kevés és igy élhetetlen az egész. Az ötletem a következő dolog lenne : Ugye bár van nekünk a szerveren egy Kukás munka, amit szinte senki sem használ, na már most mi lenne ha a munka végzése közben lehetne véletlenszerüen találni müanyagokat? Ugye bár favágás közben fát lehet, bányászat közben vasat, igy magától értetődő hogy a szemetes munka közben pedig lehetne találni müanyagot. Ezzel jobban kihasználnák ezt a munkát, és legalább egy kicsit több esély lenne müanyagot találni. Ezen felül ha meglenne emelve a buvárkodás közben is a drop százalék, az még jó lenne. Nem gondolom hogy ezekkel a megoldásokkal rengeteg müanyag jönne be a szerverre, szerintem ez éppen csak elegendő lenne talán. Ugye bár egy hét mulva jön az 1.1 ami hoz magával egy uj dolgot ami a fa kitermelés, és ezen belül a juharszirup főzés. Ez is hasonlóképpen fog müködni a pálinka főzéshez, csak ez nem lessz illegális. Na már most ha az emberek bele kezdenek egy ilyen üzletbe, hamar falakba fognak üzközni mivel nem lessz müanyag. Ugye bár a lepárló berendezéshez((pálinkafőző)) müanyagra van szükség. Ha be indulnak ezek a cégek akkor biztos vagyok benne hogy nem egy két ilyen berendezésen fog főzni egy nagyobb cég, hanem jóval többen. Na már most ilyen brutális müanyag hiány mellett ez nem lessz megoldható, szerintem ez még egy ok hogy csiszolva legyen ezen a dolgon, és amugysem jól van ez akárhogyan is nézzük. Köszönöm ha elolvastátok, várom a visszajelzéseket. «


Csatolmányok

» - «

Egyéb megjegyzések

» Szerintem ezekre a dolgokra szükség van mielőbb. Nem szeretném ha mondva csinált dolgokkal el lenne utasitva az ötlet, mint az előző ötletem, mert az is olyan dolog miatt lett elutasitva amiről szó sem volt. «



 

Legend

Fékezhetetlen
Vezetőségi tag
Tulajdonos
Üzenetek:1,979
Silay Denzel
Búvárkodásnál minél inkább csak a műanyagok vannak kiszedve, annál kevesebb lesz egyszerre lent. Az ötletet viszont támogatjuk, így 1.1-el kész lesz a kukás műanyag drop. Zárok.
 
Állapot
A témához nem lehet hozzászólni, mert le van zárva.

Kinézet személyre szabása

Top Alsó