KimberlyL Adminsegéd jelentkezése

Állapot
A témához nem lehet hozzászólni, mert le van zárva.

Limonium

Fékezhetetlen
Very Important Person
Üzenetek:2,085
logo.png

Hogy ki is vagyok én?

Kevin vagyok, egy teljesen átlagos 16 éves srác. Pest megyében, a fővárosban lakom. Dísznövénykertészeti szakon tanulok. Ezekből adódóan időm nagyrészét a szobámban, pontosabban a számítógép előtt töltöm. (Jó persze néha lemegyek levegőzni.) Társalgáshoz a Discordot rendszeresen használom, (viszont a TeamSpeakkel sincs bajom, de azt nem használom egyáltalán, ha kell akkor igénybe veszem) azon belül is általában egy privát DC-n beszélgetek, van, hogy szinte a nap elejétől a végéig, persze eközben sokszor elmegyek percekre,vagy órákra. Nem sok időt töltök a szabadban mostanában, inkább csak családi programok esetén, mivel nincsenek közelben lakó barátaim, mindegyik inkább távolabbi városokban lakik. Hozzájuk szoktam elutazni, de általában vagy nem jön össze vagy pedig nincs meg a szükséges engedély. Játékok közül elég sokkal játszom, de akkor is a legtöbbet a GTA 5-el. Erősségeim közé tartoznak: A kapcsolatteremtés, időgazdálkozás, ellenállok a változásoknak, rugalmas és kreatív vagyok. Gyengeségeim közé tartoznak: Néha lustának látszom, vágyakozó típus vagyok, ritka alkalmakkor gyávának lehet nevezni. Hobbiaim a fent említetteket leszámítva még a túrakerékpározás, zenehallgatás. Kedvenceim közé sorolható még a fotózás.


Hogyan is kezdted el az egészet?

A RolePlay szervereken való pályafutásomat, 3 éve ősszel kezdtem amikor az egyik barátom hívott meg a szerverre "gyere próbáljuk ki" alapon. Akkor még nem nagyon értettem mi a RolePlay lényege, csak szép lassan csöppentem bele egyre jobban, és jobban. Akkoriban egy női karaktert készítettem akivel mai napig szívesen játszom. Néhány nem egetrengető névváltoztatás történt kisebb okokból, de a karaktertörténet csak részben változott.

A szerver amelyen legelőször játszhattam az American Villages RolePlay volt 2016 nyár végén, ahol sok RP-vel teli élményekkel gazdagodtam amire nagyon büszke lehettem. Nekem nagyon megtetszett az, hogy írni kell. Rávettem magamat a frakciók megismerésére, mert már nagyon untam a civil munkaerőt. A legelső frakcióba csatlakozásom 2016 vége felé történt amikor az akkori mentősökhöz, az LVMC-be csatlakoztam. Eközben elkezdtem másik szerverek kipróbálását is, itt is általában a mentőt választottam, de valamiért mindig otthagytam a szervert, vagy pedig a frakciót. Visszatértem az AVRP-re  körülbelül egy hónap után. Egyre jobban beleástam magamat a RolePlay világába. Megtudhattam a fejek szemtől szembeni beszélgetése után milyen is egy adminsegéd feladata. Nekem nagyon tetszett, nem véletlenül tartott az első alkalom majd egy évig. Későbbiekben újrapróbálkoztam, elfogadták és akkor kaptam egy bő választ. Hogy anno miért lettem eltávolítva? Inaktivitás miatt. A szerveren körülbelül egy 3 hete nem voltam aktív. Éreztem, hogy valami változás történik. Igazam lett. Keresek egy szervert ahol igazán jól érezhetem magamat, csak úgy, mint az AVRP-n. Minden alkalommal együtt összesen 1,5 évig voltam az adminteam tagja. 3 év alatt rengeteg élményt gyűjtve, 120.000 percet sikerült összegyűjtenem.

Későbbiekben az év eleje környékén kipróbáltam a GTA5 voicechat roleplayt. Nem tagadom, elején nagyon tetszett, sok lehetőséget láttam benne. És itt jön a hidegzuhany. A későbbiekben rájöttem, hogy undorítóak és nonRP-sek tudnak lenni az emberek. Olyan tulajdonossal találkoztam aki élő adásban (még ha senki nem is nézte) mondta, hogy mennyire gyűlöli a saját szerverét.) A korosztály pedig átlagban valahol a 12-18 között van. Aki pedig idősebb (mert van ilyen) az időkkel megváltozik és természetesen nem a jó irányba. Hozzáteszem azt is, hogy rengeteg szerver hemzsegett a hibáktól. Elindult egy lavina, hívtak szerverről szerverre, de van ami meg se nyitott, vagy ott hagytuk. Belekóstoltunk a rendőr roleplaybe amit igen komolyan vettünk minden szerveren ahol lehetőségünk volt pályázni. Egy való életben 26 éve hivatásos rendőr képzett ki minket, de sajnos adminok mindig jobban tudtak mindent nálunk amiből igen hamar tele lett a hócipőnk. (Például nem tudták mi az a fogolyszökés. Nevetséges.)

Még a későbbiekben eléggé sokat próbálkoztunk rendőrként menni az összeszokott bandánkkal, de mindegyik egy trehány összecsapott szerver volt. Nekem már semmi kedvem nincsen a voicechathez, még ha mindent meg is alapoztam hozzá.



Hogyan találtál rá a OneRP-re?

Őszintén megmondom a szerverrel már hetek, talán hónapok óta szemezek. Már akkor érdekelt az egész amikor még csak fejben volt meg az ötlet. Mindig volt valami kifogásom miért ne kezdjem el. (Tudom rossz szokás.) Mindig volt valami más szerver amiben reménykedtem aztán földbe süllyedtem a szégyentől olyan undorító lett némelyik. Mondják, hogy "Figyeld meg jó lesz." és társait, de nem.. Másfél héten keresztül, míg bezárva tartották a szervert és gyakorlatilag ez idő alatt csak rontották, én már nem tudok optimistaként felfogni semmit.
Hónapok óta csak gyenge szerveren (vagy éppen semmin)  játszottam. Elegem lett és feldühödésből letöltöttem a klienst. Most egy pár hete "Legendék" új játékszerverén kezdtem el a tevékenykedést, ezen idő alatt egy megközelítőleg már 150 órám van a játékban. Rengeteg új virtuális barátság alakult ki amióta itt vagyok.



Hányszor voltál már kitiltva szerverekről?

A szervereken való pályafutásom során nem voltam még tiltva.


Szerinted mi egy adminsegéd feladata?

Elsősorban a szerver zavartalan működésének fenntartása, a feladata. Továbbiakban az, hogy rendet tartson a játékosok között, kezelje a konfliktusokat, illetve segítse a játékosokat munkájával. Intézze, segítse az esetleges adminügyeket, válaszoljon a játékosok PM-jeire. Szükséges az is hogy pártatlanul döntést tudjon hozni, és tudjon csapatban dolgozni.


Aktivitás

Kitört a nyáriszünet, ezért most több időm van amit a szerverre tudok fordítani, így a napi 3 órától, egészen 8 órát is fent tudok lenni a szerveren, ez általában hangulatomtól illetve a kötelességektől, gyaksziktól, nyaralásoktól is függ. Szeretném ezt az időt hasznosan eltölteni. Még messze a Szeptember, de tisztázni szeretném: Mikor elkezdődik a suli hétközben inkább a kötelességeimre fordítanám időmet és hétvégén lennék igazán.


Neked mi a csapatmunkához való hozzá állásod?

Szerintem a csapatmunka nagyon fontos tud lenni, főleg egy ilyen jelentős szerveren, az AdminTeam során. Legfontosabb az összetartás, az együttműködés, az őszinteség, és hogy mindenki lelkesen végezze a munkáját, és megfelelő modorral, barátságosan álljon a csapat többi tagjához. Emellett létfontosságú, hogy minden tag hatékonyan tudjon összedolgozni az adott esetben.


Miért pont rám essen a választás?

Amióta játszom a játékkal, sok adminisztrátorral beszéltem már, és sokukkal jó barátságot is elkönyvelhetek. Voltak adminok akikkel már jó néhány hetet beszéltem TS-en, és más platformokon is. Ez idő alatt sok olyan dolgot megtudhattam tőlük, amik számomra nagy előrelépést jelentett a tanulásban.  Emellett sok alkalommal voltam már Ideiglenes Adminsegéd is a szervereken. Az érkezett PM-ekre mindig bő, kerek mondatokkal válaszoltam, kedves és jó hozzáállással, még akkor is, amikor valami hajhullató dolgot kérdeztek a játékosok.
Amiért még érdemes lenne engem választani, az nem más, mint hogy aktív tagja vagyok a közösségnek, és a szabályzat minden pontját tudom, tartom magam hozzájuk, és általában könnyen megtalálom a közös hangot másokkal.



Mi a főbb oka jelentkezésednek?

Azért szeretnék a OneRP AdminTeam tagja lenni, mivel mint korábban említettem, az a kevés Admin ismerőseim által sok dolgot megtudtam az Adminisztrátori munkákról. Továbbá sok helyzetet, Adminügyet beszéltünk már át közösen. Ezzel "tapasztalatot" szerezve az adminkodás terén. Úgy gondoltam hogy ez miatt ki szeretném próbálni magamat ezen a téren, hogy milyen a csapat része lenni. Ezenkívűl mindig is szerettem volna egyszer bekerülni..most van erre lehetőségem. Ezenfelül szeretném a játékosok mindennapi életét segíteni a munkámmal, korrekt, megfelelő bírálatokkal.


Pozitív tulajdonságaim közé sorolhatóak a következők:
- Nem vagyok haragtartó; ha valakire megharagudok, azzal nem sok ideig tart a harag, maximum néhány nap alatt megbeszéljük a dolgot, és minden helyreáll.
- Megbízható; azért gondolom így, mivel tudom tartani a szavamat, nem vagyok pletykás.
- Kreatív; ebből adódóan pedig jó problémamegoldóképességem is.
- Vevő vagyok az iróniára.
- Megfelelő a helyesírásom, odafigyelek a nyelvtani részletekre.



Negatív tulajdonságaim közé sorolhatóak a következők:
- Esetenként vulgáris szóhasználat; de ez csak baráti körben jellemző, akkor sem valami gyakran, azon kívül pedig megválogatom a szavaimat.
- Ismeretlen társaságban nem vagyok túl bőbeszédű, inkább csendes, visszahúzódó; az átlagosnál kevesebbet beszélek, de olyankor nem feleslegesen.



Utóirat: Egyre jobban bebizonyosodott bennem, hogy jelentkezésem elutasítása a szerveren töltött gyakorlatilag 0 percemnek volt köszönhető. Ez mostmár változott, megkaptam a lehetőséget a pályázatom benyújtására, ismét. Köszönöm!
 

krekor

Fékezhetetlen
Játékos
Üzenetek:1,304
[foadmin]Kedves KimberlyL!

Köszönjük a jelentkezésedet! A pályázatod elfogadásra került.
A következő forduló a teszt megírása lesz. Kérlek, hogy tanulmányozd át a szerver szabályzatunkat!

A meghallgatásod időpontja: A mai nap folyamán!

Amennyiben nem megfelelő az időpont, akkor keress fel Discordon! (ᴋʀᴇᴋᴏʀ#8740)[/foadmin]
 
Állapot
A témához nem lehet hozzászólni, mert le van zárva.

Kinézet személyre szabása

Top Alsó