Kiana Ansari - Jason Hawk, Gwendolyn Rogers

Állapot
A témához nem lehet hozzászólni, mert le van zárva.

Pinguuuu

Lelkes Pötyögtető
Játékos
Üzenetek:82
panaszkonyvj.png

Neved: Kiana Ansari
Játékos(ok) neve: Jason Hawk, Gwendolyn Rogers
Panasz oka: Járműből történő lövés lakott területen belül valamint,szerver elhagyása
idő előtt illegális cselekedet után.
Panasz kifejtése: Azért döntöttem a panasz megírása mellet mert személyszerint negyed egy
után kicsét nehezemre esett feldolgozni a történteket. A szituáció adott este van rabolgatások az éjszaka folyamán pénz berakás után egy kocsi jött
mellém a bankhoz ebből még semmilyen gondom nem volt. Utánna adódtak a problémák indulás után mögémjöttek egy szerintem szupersport kocsival leszakadt és elkezdtek darálni. Ezzel még nem is volt gondom viszont tudtommal bármilyen illegális tevékenység után az elkövető köteles kivárni fél órát,azért
hogy mindkét félnek legyen esélye folytatni az rp szituációt esetleg a pd-nek is megadva az esélyt a közbeavatkozára. A rablás 0:23-kor ért véget
viszont amikor én néztem a tabot, hogy fent van-e két éríntett személy viszont akkor már 0:46-kor hült helyüket találtam és kitudja mikor mentek le én
ekkor vettem észre. Az eset azért zavaró mert egy ideje észrevettem már, hogy járják a várost és ha belegondolok lett volna esélyem illegálosként segítséget
kérnem és keresni őket viszont ők erre nem megadva az esélyt leléptek.
Bizonyíték (kép, log, videó):
[00:22:32] Philip Arrhenius mondja: HALADJÁL!
[00:22:40] *** Kiana Ansari lassan odalépked a kocsi mögé majd kinyitja a csomagtartót.
[00:22:43] *** Kiana Ansari felnyit egy csomagtartót.
[00:22:45] [INFO-error] Te nálad már meg van nyitva egy inventory!
[00:23:01] *** Philip Arrhenius átnézi a csomagteret, kissé behajol.
[00:23:21] *** Philip Arrhenius csekkolja a ekesztyűtartót.
[00:23:27] Philip Arrhenius mondja: Húzás.
[00:23:29] Enrico Arrhenius mondja: Visszaszálhatsz,
[00:23:33] *** Philip Arrhenius becsatolja a biztonsági övet.
[00:23:38] Enrico Arrhenius mondja: Haladj.
Megjegyzés: Az érintett személyek közt van egy admin is ő azt mondta idézem: "[00:22:07] Enrico Arrhenius: (( ha ugyérzed szabálytalanok vagyunk, irj PK-t ))" Így állok elébe!
 

Danesz

Pletykafészek
Játékos
Üzenetek:115
Jason Hawk
Kedves Kiana. Természetesen szeretnék reagálni a történtekre. Társammal Gwendolyn-al terveztünk egy rablást IC, aminek te lettél a kiszemelt áldozata. A kockatéri bank-nál figyeltünk fel rád, és terveztük el azt, hogy az ottani public teret ha elhagyod, követünk téged, és félreállitunk. Mikor beértünk téged, /s azaz orditva felszólitottunk téged arra, hogy álj félre, fegyvert tartunk rád! Ennek a követelésnek NEM eleget téve tapostál a gázba, és bontakozott ki egy olyan szituáció, amiben végül úgy döntöttünk kilöjük a kerekeidet. Engedd meg hogy hozzá tegyem, te viszonoztad a tüzet!
Nos itt volt az első probléma. A kerekeidet NEM LEHETETT kilöni 5 tárral sem. Tehát a jármüved bugolt. Nem téged céloztunk, nem a jármüved szitává lövése volt a cél, hanem legalább két kereked kilövése, hogy megállásra kényszeritsünk. Ez sajnos nem volt lehetséges, mert 5 tártol se durrant ki a kereked. Ezt jeleztem is AS, és A chaten a többieknek, illetve neked is ha jól emlékszem. Végül mikor megáltál, megtörtént RP-vel a kirablásod, téged természetesen elengedtünk utadra, és mi is tovább álltunk.
Mi ezek után még mentünk egy kört a városban, majd visszatértünk az egyik garázsunkba, ahol kicsit még rpztünk, a kocsit elrejtettük, ezek után átmentünk a mellette lévő interriorunkba ahol szintén rpztünk még egy keveset, közben A chaten még jeleztem a kerekes történteket a kollégának. Ha jól emlékszem Cross volt az. Lehetséges hogy pontosan a 30 perc nem telt el az RP vége és a kilépésünk között, de engedd meg hogy nyomos indokommal reagáljak erre. 4 kor kelek munkába. Felmértük a helyzetet, és mivel egyáltalán nem követett senki, és a járművet is eldugtuk, majd megint interriort váltottunk, és rpztünk, nyugodt szivvel léptünk ki, esélyetek nem lett volna megtalálni minket abban a kb 5 percben, amennyivel hamarabb léphettünk le. De aláírom, szerintem se volt meg a 30 perc, emiatt szíves elnézésedet kérjük. Köszönöm a figyelmet.

[00:15:38] PM: @Kiana Ansari [ID: 3]: több kereked kilöve.
[00:15:50] Kiana Ansari: (( várj admin írt. ))
[00:15:55] Enrico Arrhenius: (( énvagyok ))
[00:16:02] Enrico Arrhenius: (( kilöttem több kereked ))
[00:16:07] Enrico Arrhenius: (( megnézzük kérlek? ))
[00:16:11] Kiana Ansari: (( nekem nem mutatja. ))
[00:16:21] Enrico Arrhenius: (( lol desync ))
[00:16:25] Enrico Arrhenius: (( oks folytassuk ))
[00:16:30] Kiana Ansari: (( azért mondom. ))
[00:16:36] Enrico Arrhenius: (( bocs, nálam kipukkant ))
[00:16:45] Enrico Arrhenius: (( hátrébb megyünk ))
[00:16:55] PM: @Kiana Ansari [ID: 3]: mehet?
[00:17:10] PM: Kiana Ansari [ID: 3]: nekem mind1
[00:17:14] PM: @Kiana Ansari [ID: 3]: .
[00:17:23] Enrico Arrhenius ordítja: ÁLJ FÉLRE.
[00:17:50] *** Enrico Arrhenius újratölti a fegyverét. (Colt SCAMP)
[00:17:56] oneRP Billboard betoltese..
[00:18:03] *** Enrico Arrhenius újratölti a fegyverét. (Colt SCAMP)
[00:18:08] Enrico Arrhenius mondja: Nemértem.
[00:18:10] oneRP Billboard betoltese..
[00:18:11] Enrico Arrhenius mondja: Nemluykad a kereke.

[00:18:34] *** Philip Arrhenius újratölti a fegyverét. (Colt SCAMP)
[00:18:40] oneRP Billboard betoltese..
[00:19:01] Enrico Arrhenius ordítja: álj félre.
[00:19:07] *** mefgfejeli a kormányt összevissza rázkódik. [Kiana Ansari]
[00:19:11] *** Philip Arrhenius kicsatolja a biztonsági övet.
[00:19:17] Philip Arrhenius ordítja: kiszállni.

[00:19:21] *** Kiana Ansari kicsatolja a biztonsági övet.
[00:19:22] Enrico Arrhenius: (( bugos akerék am ))
[00:19:28] Philip Arrhenius [Babee] mondja: Kezkeet a kocsira.
[00:19:30] Philip Arrhenius [Babee] mondja: TMOST.
[00:19:34] Kiana Ansari: (( az komoly. ))
[00:19:43] Enrico Arrhenius mondja: Fordulj meg.
[00:19:45] Enrico Arrhenius mondja: Haladj.
[00:19:54] Enrico Arrhenius mondja: Nem ölünk meg csak engedelmeskedj.
[00:20:01] *** Philip Arrhenius elkezdi áttapogatni a ruházatát felülről lefelé a lehető legalaposabb módon.
[00:20:04] *** Philip Arrhenius megmotozza Kiana Ansari-t.
[00:20:17] *** Philip Arrhenius kiforgatja az összes zsebét.
[00:20:29] *** Hol található a kés, tárak, fegyver?pénz. [Philip Arrhenius]
[00:20:35] Enrico Arrhenius: (( kb 5 táram ment a kerekeidbe ))

[00:20:52] Enrico Arrhenius: (( még nemláttam ilyet :D ))
[00:21:22] *** bal hátsó zsebben található a pénz a többi kabátzsebbem. [Kiana Ansari]
[00:21:48] *** Philip Arrhenius áttapogatja a hátsó zsebét, kiveszi a pénztárcát, elveszi a pénzt. Kiforgatja kabát zsebeit kiveszi a fegyvert a kést a tárakat.
[00:21:53] Kiana Ansari: (( én meg iylet, hogy városban pakolgatnak szupersportkocsival. ))
[00:22:05] *** Kiana Ansari átad egy tárgyat Philip Arrheniusnak. [1 db Glock 19]
[00:22:06][Warning] Resource one_hud tick was too long 11 ms
[00:22:07] *** Kiana Ansari átad egy tárgyat Philip Arrheniusnak. [1 db Rugós kés]
[00:22:09] *** Kiana Ansari átad egy tárgyat Philip Arrheniusnak. [1 db 9mm tár]
[00:22:11] *** Kiana Ansari átad egy tárgyat Philip Arrheniusnak. [1 db 9mm tár]
[00:22:13] *** Kiana Ansari átad egy tárgyat Philip Arrheniusnak. [1 db 9mm tár]
[00:22:15] Enrico Arrhenius: (( ha ugyérzed szabálytalanok vagyunk, irj PK-t ))
[00:22:18] Philip Arrhenius [Babee] mondja: Nyisd ki a csomagteret.
[00:22:39] Philip Arrhenius [Babee] mondja: HALADJÁL!
[00:22:47] *** Kiana Ansari lassan odalépked a kocsi mögé majd kinyitja a csomagtartót.
[00:22:50] *** Kiana Ansari felnyit egy csomagtartót.
[00:23:08] *** Philip Arrhenius átnézi a csomagteret, kissé behajol.
[00:23:28] *** Philip Arrhenius csekkolja a ekesztyűtartót.
[00:23:34] Philip Arrhenius [Babee] mondja: Húzás.
[00:23:36] Enrico Arrhenius mondja: Visszaszálhatsz,
[00:23:40] *** Philip Arrhenius becsatolja a biztonsági övet.
[00:23:45] Enrico Arrhenius mondja: Haladj.
[00:23:58] [Jármű információ] A jármű motorját a 'J' gombbal indíthatod be.
[00:23:58] [Jármű információ] A biztonsági övet az 'F5' gombbal kapcsolhatod be.
[00:24:09] Philip Arrhenius [Babee] mondja: Na vééégre.
[00:24:13] Philip Arrhenius [Babee] mondja: Szépvolt cukim.
[00:24:18] *** Enrico Arrhenius becsatolja a biztonsági övet.
[00:24:58] Enrico Arrhenius mondja: A kocsit rejtsük el egy darabig.
[00:25:01] *** Enrico Arrhenius elrak egy fegyvert. (Colt SCAMP)
[00:25:24] Philip Arrhenius [Babee] mondja: El fogom.

[00:27:05] *** kissé megremeg az ülésbe. [Enrico Arrhenius]
[00:31:46] *** Philip Arrhenius kinyit egy kaput.
[00:31:46] *** Philip Arrhenius kinyit egy kaput.
[00:31:55] *** Philip Arrhenius bezárta egy jármű ajtaját.
[00:31:55] *** Philip Arrhenius kinyitja az ingatlan ajtaját.
[00:31:57] Interior info panel leallitva.
[00:31:57] *** Enrico Arrhenius kicsatolja a biztonsági övet.
[00:31:58] [Jármű információ] A jármű motorját a 'J' gombbal indíthatod be.
[00:31:58] [Jármű információ] A biztonsági övet az 'F5' gombbal kapcsolhatod be.
[00:32:03] *** Philip Arrhenius leállított egy járművet.
[00:32:05] *** Philip Arrhenius kicsatolja a biztonsági övet.
[00:32:05] *** Enrico Arrhenius kicsatolja a biztonsági övet.
[00:32:12] *** Philip Arrhenius bezárta egy jármű ajtaját.
[00:32:13] *** Philip Arrhenius elrak egy fegyvert. (Colt SCAMP)
[00:32:14] HUD betoltve.
[00:32:21] Philip Arrhenius [Babee] mondja: Elrakom a szajrét.
[00:32:23] *** Gwendolyn Rogers levesz egy maszkot.
[00:32:26] Enrico Arrhenius mondja: Okés.
[00:32:29] *** Enrico Arrhenius kifujja magát.
[00:32:31] *** Gwendolyn Rogers előveszi a rendszámot, majd felcsavarozza azt a lökhárítóra.
[00:32:37] Enrico Arrhenius mondja: Azért lött ránk.
[00:32:40] Enrico Arrhenius mondja: Nemhagyta magátr.
[00:32:47] Gwendolyn Rogers [Babee] mondja: Én észre se vettem.
[00:32:48] *** Gwendolyn Rogers nevet.


[00:36:53] Enrico Arrhenius mondja: A cumokat hova raktad?
[00:36:56] Enrico Arrhenius mondja: Bocs elbambultam baby.
[00:36:59] Gwendolyn Rogers [Babee] mondja: Be a széfbe cica.
[00:37:03] Enrico Arrhenius mondja: Mik voltak?
[00:37:11] Gwendolyn Rogers [Babee] mondja: Glock, kés, meg 3 tár.
[00:37:15] Enrico Arrhenius mondja: Hmm.
[00:37:21] Enrico Arrhenius mondja: Mit keresett nála ilyen.
[00:37:24] Enrico Arrhenius mondja: És hallod még lött is ránk.
[00:37:27] Gwendolyn Rogers [Babee] mondja: De végre már volt valami.
[00:37:31] Gwendolyn Rogers [Babee] mondja: Kurva száját.
[00:37:33] Enrico Arrhenius mondja: Ez tartozik valahova, Ha nem zsaruvolt.
[00:37:54] Enrico Arrhenius mondja: A kocsit majd intézzük a napokba.
[00:37:57] Gwendolyn Rogers [Babee] mondja: Hát egészségére. Engem nem izgat.
[00:38:01] Enrico Arrhenius mondja: Kicsit pihentesd édes.
[00:38:01] Gwendolyn Rogers [Babee] mondja: Oksi.
[00:38:18] Enrico Arrhenius mondja: Elhiszed hogy engem se izgat aza ribanc?
[00:38:21] *** Enrico Arrhenius nevet.
[00:38:24] Gwendolyn Rogers [Babee] mondja: El-el.
[00:38:24] *** Gwendolyn Rogers nevet.
[00:38:24] *** Jason Hawk levesz egy maszkot.
[00:38:26] *** Jason Hawk levesz egy Férfi kiegészítő - Fekete Beanie sapkát.
[00:38:27] [INFO-success] A hajadat sikeresen megjelenítettük!
[00:38:32] Jason Hawk mondja: Fasznak nemállt félre.
[00:38:46] Gwendolyn Rogers [Babee] mondja: Én nemtudom így most szarabbul járt .
[00:38:55] Jason Hawk mondja: Hát 6 táram a kocsijába.
[00:39:03] *** Gwendolyn Rogers nevet.
[00:39:34] Jason Hawk mondja: Ledölünk?
[00:39:38] Gwendolyn Rogers [Babee] mondja: Aha menjünkk.
[00:39:40] Jason Hawk mondja: Elég volt ennyi zigalom mára.
[00:39:43] *** Jason Hawk mosolyog.
[00:39:46] Gwendolyn Rogers [Babee] mondja: Szerintem is.
[00:40:16] [INFO-warning] A garázs ajtaja zárva van!
[00:40:17] *** Jason Hawk kinyitja az ingatlan ajtaját.
[00:40:20] Interior info panel betoltve.
[00:40:22] *** Jason Hawk bezárja az ingatlan ajtaját.
[00:40:23] *** Gwendolyn Rogers kinyitja az ingatlan ajtaját.
[00:40:30] *** Jason Hawk bezárja az ingatlan ajtaját.
[00:40:41] *** Gwendolyn Rogers bekapcsol egy filmet a tvben.
[00:41:30] *** Jason Hawk lehuppan Gwen mellé, magukra huz egy takarót.
[00:41:50] *** Jason Hawk átkarolja őt, csókot nyom kedvese arcára.
[00:41:53] Jason Hawk mondja: Ma itt alszunk?
[00:42:03] *** Gwendolyn Rogers viszonozza a csókot. !{} aha léégyszi. .
[00:42:23] Jason Hawk mondja: Okés, benne vagyok.
[00:43:42] *** Elhever oldalasan a kanapén, és mutatja Gwennek hogy bujjon hozzá. A tévé fele fekszenek hosszában a kanapén, nézik a filmet. Jason nagykiflibe tudja magának Gwent, karjaival öleli magához hátulrol. A film alatt Jason elaludt, majd kicsit késöbb. [Jason Hawk]
[00:43:59] *** Gwen is. Reggelig jót szunyált a páros. [Jason Hawk]
[00:44:46] Gwendolyn Rogers játékos kilépett 30 méteres körzetben. (timed out)

[00:45:01] [oneChat] Az OOC chatet sikeresen kitörölted!
[00:45:05] HUD leallitva.
[00:45:22] HUD betoltve.

Valóban 30 Helyett ha jól nézem 22 percet voltunk fent. Még egyszer jelzem, emiatt elnézésedet kérjük! Viszont az éjszakára, arra hogy 4 kor kelnem kell, és arra hogy totál egyedül voltál, a kocsit elrejtettük, interriort váltottunk, és szépen végig rpéztünk egészen az elalvásig, sajnos az időt nem figyelve már a korai kelés miatt úgy döntöttünk mára elég volt a játék, és leléptünk.
A 8 percet 100% ban elismerjük, elkaszáltuk. Ebben hibáztunk. Kérlek vedd azt is figyelembe hogy a kereked lyukaszthatatlan volt, és ha azt sikerül ki lőni, egy sokkalta rövidebb egyszerűbb rp-nek néztünk volna elébe, nem lett volna hosszas csetepaté, se komoly lövöldözés se, csak kirámolunk és ott se vagyunk.
Igyekeztem mindent bemutatni, várjuk egy független Adminisztrátor tisztelt döntését. Köszönöm szépen a figyelmet.
 

Pinguuuu

Lelkes Pötyögtető
Játékos
Üzenetek:82
4 kor kelek munkába.
Megtudom érteni én is négykor megyek mégis fent tudtam maradni. De akkor minek van ez a szabálypont ha valaki annyit ír, hogy megyek dolgozni reggel. Tudtad jól, hogy mi a következménye annak, hogy rabolsz még ilyen későn is. Tudod jól, hogy a fél óra fél óra nem pedig 22 perc. p
Próbálok elnéző lenni de ha valamibe belekezdesz akkor azt úgy is fejezd be ahogy a szabályzat utasaít. A te nézted tisztázva Gwendolyn nézetét is meghallgatnám. Akkor a még nem is beszélve arról ha elmondádod szerint 5 tárat beleküldtél a kocsiba nekem azt milyen jó móka lesz megjavítani. Akkor kérdésem még az lenne, hogyha láttad, hogy bugos miért folytattad a kerékre való lövést? Az egész szitut én a végén már kínomban álltam meg mert semmi kedvem nem volt bohockodni ezzel sz egésszel hogy még négy tárat ki kelljen szeni abból a Mesaból. Ui:El van nézve.
 

Danesz

Pletykafészek
Játékos
Üzenetek:115
Jason Hawk
Mint irtam Kiana azt a 8 percet teljes mértékben elismerjük. Ettől független te is tudod hogy esélyed nemvolt abban a 8 percben semmire. DE IGEN, szabálypont, 30 percet ir, igy hibáztunk! Gwendolyn-nak mit kell tisztáznia ha kérdezhetem? Végig mellettem ült, a logomból tökéletesen látszik a teljes RP, és a kilépésünk időpontja is. :)
Miért folytattam a kerekek lövését? Senki se értette miért sérthetetlen a járműved! Viszont az RP folyt, és mi megállásra akartunk kényszeríteni.
Természetesen szolok Gwendolyn-nak és hamarosan érkezik az ö oldalával is. Mindenképpen igyekszünk választ adni a PK-ra, és neked.
UI, nem ugy léptünk le 8 percel hamarabb hogy huu menjünk le gyorsan elne kapjanak. Az időt nemes egyszerüséggel elfelejtettük nézni, és az hajtott minket a játék befejezésére, mint irtam, hogy korán kelés van. De remélem érted.
 
Utoljára szerkesztve:

zsocalua

Újonc
Játékos
Üzenetek:11
Gwendolyn Roger
Szia. Az én nézetem teljesen ugyanaz mint Jason része, logból kiderült minden. Többszöri felszólítás ellenére menekültél, jogosan kaptad a lövéseket, amire te szintén lövéssel reagáltál. Közben mi is beszéltük dc-n hogy nem értjük ezt a kerekes szitut. Igaz az időt nem néztük, elfeledkeztünk róla, de lényegtelen hiszen nem akartál belőle semmit kihozni.
 

Danesz

Pletykafészek
Játékos
Üzenetek:115
Jason Hawk
Tekintettel rád és rám nézve térjünk vissza erre holnap munka után!
Kitartást, jó munkát kívánok. Mi oldalunkról leírásra került minden. Várjuk egy elbíráló döntését. Mindketten a 8 percért bocsánatot kérünk tőled. A többi kérdésre is megírtuk ellenválaszunkat. Jóéjszakát kívánunk!
UI: Én holnap este 6 ig dolgozok, telefonról igyekszem majd követni napközben a posztot ahogy lehetőségem engedi, legkésőbb este folyt köv!
Szio
 

Laca

Fékezhetetlen
Vezetőségi tag
Head of Staff
Üzenetek:6,493
-
Sziasztok! A panaszkönyvet Én fogom kezelni. Estig még van lehetőségetek hozzáfűzni bármit az ügyhöz.
 

Danesz

Pletykafészek
Játékos
Üzenetek:115
Jason Hawk
Szia Laca!
A városi lövöldözés elött és után is újranéztem a szabályzatot, és szeretnék hivatkozni a városi lövöldözés részére is a dolgoknak.
Ezzel is szeretném jelezni, hogy nem állt szándékunkban bármit is megkerülni.
Az utolsó pont zárojelesen emliti az Illegál vs Legált.
Viszont nem tér ki Illegál vs Illegál szituációkra ami minket Gwennel felbátoritott arra, hogy városon belül cselekedjünk.
(Kiana Lost MC-s)
Miután felszolitottuk Kiana-t hogy áljon félre és nem tette, menekülni kezdett, én tüzetnyitottam a kerekeire. (Ami sajnos kilőhetetlen volt)
(Kiana többször viszonozta a tüzet, a golyói megtalálhatóak az autónkba! Illetve ha jól emlékszem többször rámkfékezett üldözés alatt, ami nekem úgy tünt hogy azvolt a cél hogy belecsapodjunk. Tehát erősen, keményen védekezett, belement az RP-be!)
A célunk csak Kiana megállitása volt és kirablása. Ölési szándék nemvolt! Végig a kerekeit céloztam (sikertelenül mert nem lyukadt ki egyszerüen)

Tehát mi úgy értelmeztük hogy ez a szabálypont például nem, és scriptes rablások utáni autos üldözéseknél, Illegál vs Legál (pl BCSO/PD) közti üldözésekre vonatkozik, hogy csak városon kivül nyithat tüzet illegál!

Természetesen ha ezt rosszul értelmeztük, fejethajtunk a tény felett hogy félreértettük akkor, és rosszul jártunk el! De szándékosság nem volt benne.
Screenshot_20230301_071646_Samsung Notes.jpg
 
Utoljára szerkesztve:

Pinguuuu

Lelkes Pötyögtető
Játékos
Üzenetek:82
Igaz az időt nem néztük, elfeledkeztünk róla, de lényegtelen hiszen nem akartál belőle semmit kihozni.
Nekem ezzel a kijelentésselvan gondom ha azt nézed ha ez a szituáció velem és pd közt zajlott volna le és netán egy admin nézi. Viszont én le lépek mondjuk 20 perc múlva mindenbizonnyal szankcionálva lettem volna. Ha lényegtelen lenne nem szerepelne a fél óra szabályzatba. Mivel 22 perc elteltével történt ez az a 8 perc is esély megtalálni az autót. De mivel leléptetek igy a kocsi despawnol szóval nincs rá esély.
 

Danesz

Pletykafészek
Játékos
Üzenetek:115
Jason Hawk
Nekem ezzel a kijelentésselvan gondom ha azt nézed ha ez a szituáció velem és pd közt zajlott volna le és netán egy admin nézi. Viszont én le lépek mondjuk 20 perc múlva mindenbizonnyal szankcionálva lettem volna. Ha lényegtelen lenne nem szerepelne a fél óra szabályzatba. Mivel 22 perc elteltével történt ez az a 8 perc is esély megtalálni az autót. De mivel leléptetek igy a kocsi despawnol szóval nincs rá esély.
Megkérdezhetem amúgy volt rp, elkezdtél keresni, elkezdtetek keresni minket? Tényleg érdekel, semmi offense. Most tegyük azt félre hogy 10000 % h a garázsba nemleltek a kocsira abban a 8 percben. (Ami nem mentesit a 8 perc alol, tudjuk.)

De érdekelne, amugy megkezdted a keresésünket? Ne felejtsük el azt se hogy lefegyvereztünk téged, illetve egyedül voltál, még fel is kellett fegyverkezned, stb stb már ha a fear rp-t tekintjük, nem lenne reális hogy lefegyverezve utánunk eredsz ráadásul egyedül 2 ember ellen ugye. Csak érdekelne, ez most nem réskeresés a pajzson, de nem mindegy hogy feltételesbe beszélünk hogy milett volna ha, vagy tényleg kerestél minket, és elvettük a 8 percel az rp-det.
 
Utoljára szerkesztve:

Pinguuuu

Lelkes Pötyögtető
Játékos
Üzenetek:82
Akkor hamár ez a téma az idővel túl volt tárgyalva akkor térjünk ki még egy dologra. Említettem, hogy ti egy szupersportkocsiból kezdetek el darálni. Még ha egy kicsi kreativitást látnék a dologba, hogy mondjuk egy motorral vagy egy Ballerrel jöttök utánnam. De komolyan egy szupersportkocsira esett a valasztásotok azért mert gyors és otthagy bármit gyorsulásban. Ez hol rp-s, hogy egy szupersportkocsit kockáztatsz mint rabló autót ami akár sérülésnek is ki van téve legyen az golyó vagy akár széttörik. Tudom nincs rá szabályzat de ha a józan ész elvét nézzük akkor ki az aki netán irl egy szupersportkocsiból lő vagy megy rabolni. Nálam ez volt a főbb indok ami kiverte a biztosítékot.
 

Danesz

Pletykafészek
Játékos
Üzenetek:115
Jason Hawk
Akkor hamár ez a téma az idővel túl volt tárgyalva akkor térjünk ki még egy dologra. Említettem, hogy ti egy szupersportkocsiból kezdetek el darálni. Még ha egy kicsi kreativitást látnék a dologba, hogy mondjuk egy motorral vagy egy Ballerrel jöttök utánnam. De komolyan egy szupersportkocsira esett a valasztásotok azért mert gyors és otthagy bármit gyorsulásban. Ez hol rp-s, hogy egy szupersportkocsit kockáztatsz mint rabló autót ami akár sérülésnek is ki van téve legyen az golyó vagy akár széttörik. Tudom nincs rá szabályzat de ha a józan ész elvét nézzük akkor ki az aki netán irl egy szupersportkocsiból lő vagy megy rabolni. Nálam ez volt a főbb indok ami kiverte a biztosítékot.
ŐSZINTÉN SZOLVA akkor ez volt kéznél. A karakterem IC gazdag, Gwennek is van jópár autója. Van medencés házunk Vinewoodba rengeteg ingatlanom, kamionos cég, és velem dolgozik Gwendolyn, neki is sok pénz jut ebből abból. Nem volt cél az unfairség, őszinte leszek bele se gondoltam hogy neked ebből lesz majd gondod vagy bárkinek. A karaktereink meg megengedhetik a pocsékolást. Ez az igazság IC. A rablás nem megélhetési rablás volt, hanem a karaktereink feszültségének a negatív énjük szorakozása, levezetése.

Rengeteget RP zünk és sürün járunk scriptes rablásokra/hajóra/fegyverraktárra/drogokkal is foglalkozunk laborbol és sorolhatnam. IC a karaktereink életének szerves részét képezi a bünözés akár puszta kedélyből.
 

Danesz

Pletykafészek
Játékos
Üzenetek:115
Jason Hawk
Szerintem mi is leirtunk mindent ami bennünk volt. Várjuk az eredményt. További szép estét addig is!
 

Laca

Fékezhetetlen
Vezetőségi tag
Head of Staff
Üzenetek:6,493
-
Head of Staff hozzászólás
Sziasztok!

Átolvastam a benyújtott panaszt, illetve a hozzászólásaitokat. Szeretném elsőkörben kiemelni, hogy a szabálypont, ami az üldözés/menekülés közbeni lövöldözésre vonatkozik, az nem csak és kizárólag akkor érvényesül, ha illegál vs legál játszik. Plusz ez bőven kiegészül a józan ész elvével, hogy két illegálos vagy két legálos vagy épp illegál vs civil sem fog egymásra tüzet nyitni üldözés/menekülés/kergetőzés közben a város kellős közepén/lakott területen belül. Próbáljuk meg értelmezni a szabálypontokat, ne csak olvasni. Emellett nem árt kiegészíteni a józan ész elvével, amennyiben egy dologra nincs kifejezetten pont létrehozva.

Ezen felül felmerült még, hogy előbb léptetek le a szerverről, mint 30 perc letelte. Ezt nem szükséges részleteznem, úgy gondolom.

Danesz, attól, hogy szerver adminisztrátor vagy még IC vettél részt az esemény, amit OOC-val nem egyszer törtél meg (nem admin dutyban), majd váltottál közben PM-re is. Volt még fent rajtad kívül másik admin, aki tudta volna kezelni az ügyet és indítani a folytatást. Ráadásul még le is statoltad a játékost, hogy megbizonyosodj arról, hogy melyik frakcióban van, illetve illegálos-e, ezzel ki MG-zve magatoknak az információt.

Gwendolyn Rogers a „Gépjárműv(ekk)el történő menekülésre vonatkozó szabályozások” és az „Illegális tevékenység” pontok megsértése miatt 100 perc jail-ben részesül.

Danesz pedig „Gépjárműv(ekk)el történő menekülésre vonatkozó szabályozások”; „Illegális tevékenység”; „OOC chat használatara vonatkozó szabályok” pontok megsértése és MG miatt megvonásra kerül az adminisztrátori jogkörétől.

A panasz egyértelműen jogos
.
 
Állapot
A témához nem lehet hozzászólni, mert le van zárva.

Kinézet személyre szabása

Top Alsó