Katarina Kozlow - Benjamin Rodrig, Patrick Fernandez, Mia Johnson

Állapot
A témához nem lehet hozzászólni, mert le van zárva.

Mrjeges

Pletykafészek
Játékos
Üzenetek:123
panaszkonyvj.png

Neved: Katarina Kozlow.
Játékos(ok) neve: Benjamin Rodrig, Patrick Fernandez, Mia Johnson.
Panasz oka: FearRP nem kimutatása, FunRP, NonRP, OOC minősítés, Időhúzás.
Panasz kifejtése: Tegnap (01.14.) barátommal Cole Blackel sima kipakolós RP-ket csináltunk mikor megláttuk a három szermélyt Stab City alatt kocsin kívül úgy voltunk vele, hogy full tiszta és gyors lesz az RP úgyhogy bevállaltuk és elkezdtük őket kipakolni. Kipakolás alatt semmilyen FearRP-t sem mutattak ki(kép1), akivel kezdtem az RP-t(Patrick Fernandez) az nem válaszolgatott a DO kérdéseimre, evvel húzva az időt és esélyt adni a BCSOnak kiérni(ami meg is történt), az egyőjük(Benjamin Rodrik) elkezdett OOC talkolni, hogy idézem: "Mekkora rp ez te hányok(...)"(kép2), majd ezek után elkezdett funRP-zni. Azt Rpzte, hogy random elesik és megnyomja a csipogóját a mellényén, kérdeztük do-ban hogy mitől esik össze és semmmi reakció IC mondta, hogy idézem: " Jaj, Fáj a tédem" ezután lábon löttük amire semilyen RP-s reakciót nem kaptunk, ezek után kaptunk egy OOC minősítést is(kép4). Mire a második személyt kezdtem el RPz-ni, hogy kipakolom addigra kiért a BCSO...
Bizonyíték (kép, log, videó):
Kép1:
XSfysTj.png

Kép2:
yKmelBp.png

Kép3:
FEUuoWp.png

Kép4:
W1q9s7O.png
Bíráló személynek tudok akár videót is küldeni, ha ezek nem lennének elegek.

Megjegyzés:
 

Taktikaiteknős

Fékezhetetlen
Játékos
Üzenetek:487
[adminisztrator]Sziasztok.
A panaszt én fogom kezelni, várom az érintettek válaszát 24 órán belül, valamint kérlek itt vagy privátban küldj egy logot és a videót.[/adminisztrator]
 

Taktikaiteknős

Fékezhetetlen
Játékos
Üzenetek:487
A videót megkaptam, végignéztem, épp elég bizonyítékot tartalmazott.
[adminisztrator]A panaszkönyv jogos, a mai nap folyamán mindenki megkapja a szabályszegésének mértékéhez igazított szankciót.
Zárom, helyezhető.[/adminisztrator]
 
Állapot
A témához nem lehet hozzászólni, mert le van zárva.

Kinézet személyre szabása

Top Alsó