Karim Al Fakhoury - Alvarez

Állapot
A témához nem lehet hozzászólni, mert le van zárva.

krekor

Fékezhetetlen
Játékos
Üzenetek:1,304
panaszkonyv.png

Neved: Karim Al Fakhoury
Adminisztrátor(ok) neve: Alvarez
Panasz oka: Minősíthetetlen segítségnyújtás
Panasz kifejtése: A mai dátummal 20:14 perckor rablást kezdeményeztünk Melanie McCartney ellen egy játékostársammal. Természetesen járművel érkeztünk, amit a rövid rablási időre beindítva hagytunk. Amikor már a rablás végére értünk volna, egy számomra ismeretlen játékos beszállt az autóba, majd elhajtott. Ezzel nincs semmi probléma, viszont úgy gondolom, hogy eléggé gerinctelen dolog a legközelebbi vízbe belehajtani vele úgy, hogy közben árkon-bokron keresztül ment.

Segítséget próbáltam kérni több adminisztrátortól is, mint ArT, Alvarez és Cserkó. Három adminisztrátor közül kettő jelzett vissza a segítségkérésemre. Az egyik elfoglalt, a másik pedig közölte, hogy ezügyben nem tud segíteni. Alvarez pedig ignorálta a 20:20 és 20:30 perckor írt privát üzenetemet.

Persze, tudom számottevően növekedett a játékoslétszám és nem mindenkire juthat idő, de eléggé kellemetlen érzés, hogy ignorálva van a segítségkérésem, még ha nem is tudna segíteni.

Bizonyíték (kép, log, videó): -
Megjegyzés: Nincs további hozzáfűznivalóm. 
 

Alv@rez

Fórum Betyár
Játékos
Üzenetek:148
Szép estét!

Csak annyit fűznék hozzá "[20:19:44] Alvarez: (( igen az IC ügy. ))" Nem ignoráltam.
 

krekor

Fékezhetetlen
Játékos
Üzenetek:1,304
Szia.

Nem tudom kinek írhattad, de számomra ezt nem írhattad, hisz ezesetben a panaszkönyv nem született volna meg.
Én viszont úgy gondolom, hogy nem teljes mértékben IC ügy az, ha valaki a járművedet csak azért elviszi, hogy azt a legközelebbi vízben leparkolja. Gondolom, ha ez veled fordult volna elő, akkor nem törekednél az IC ügyre.

És természetesen nem jó mindent lezárni azzal, hogy IC ügy.
 

Alv@rez

Fórum Betyár
Játékos
Üzenetek:148
A társadnak írtam. Nem zárunk le mindent azzal, hogy IC ügy, de a műszaki mentéssel IS adunk RP-t az FD-nek. Megtaláltam az Üzenetet "[20:30:09] PM: Philip Nobel [ID: 84]: Szia. Korábban írtam egy PM-et azzal kapcsolatban, hogy egy játékos beszállt az autómba, majd a legközelebbi mocsárba belehajtott. Ezzel kapcs. kérnék segítséget." Nem keresek mentséget, de elpörgött, ezért elnézést kérek.
 

krekor

Fékezhetetlen
Játékos
Üzenetek:1,304
de a műszaki mentéssel IS adunk RP-t az FD-nek.
Tegyük fel, hogy én sikeresen ellopok egy járművet, majd azt a legközelebbi vízben leparkoltatom úgy, hogy a body illetve engine health 1-es értékre kerüljön. Tehát minden autót, amit találok, azt totálkárosra vágom csak azért, hogy az FDnek RP-t generáljak. Ez lenne a leggerinctelenebb dolog amit tehetnék egy másik játékossal, csak azért, hogy másnak ebből RP születhessen.

Továbbra is úgy gondolom, hogy a jármű ellopását követő Dirt Rallyt megirigylő módú közlekedés, vízbe leparkolás nem IC ügy.

Példát felhozni annyit tudok, hogy korábban nem szerettük ha egy ellopott szolgálati autóval a játékosok a vízbe hajtottak.
 

kicsilevy

Fórum Betyár
Játékos
Üzenetek:155
Lola Svenson
Hali

Felszólalnék ez ügyben én is!

Lehetséges hogy az autót azért vitték el mert fegyvert tartottatok egy nő fejéhez hogy úgy próbáljanak segíteni neki? És egy ismerősöm volt? Ez teljesen IC ügy volt. Igy próbálták talán menteni a Bőrömet. És igen Alvarez szerintem teljes mértékben helyesen járt el.

Üdv: Minyóóó
 

krekor

Fékezhetetlen
Játékos
Üzenetek:1,304
Mégegyszer mondom, hogy nekem nem azzal van a problémám, hogy a járművet elvitték, mert vigyék. Nekem azzal van problémám, hogy gerinctelen módon még a legközelebbi vízbe is sikerült belehajtani vele.

UI.: Közben a kérdés merül fel bennem, hogy az ismerőseid miképp tudták meg, hogy téged éppen a nagy szőlősbirtok egyik szélén két ember próbál kirabolni? Majd akik jól végezték a dolgukat... az egyik elszalad, a másik pedig büszkén belehajt a mocsárba. Wow!
 

kicsilevy

Fórum Betyár
Játékos
Üzenetek:155
Lola Svenson
Idézet tőle: krekor:
Mégegyszer mondom, hogy nekem nem azzal van a problémám, hogy a járművet elvitték, mert vigyék. Nekem azzal van problémám, hogy gerinctelen módon még a legközelebbi vízbe is sikerült belehajtani vele.

Ez azért történt hogy a PD tudjon kiérni ne tudjatok lelépni az autóval. Megtalálja az autót és be tudjon azonosítani titeket az autó rendszáma alapján. Szerencsétekre 2PD-s volt online. Szóval teljesen IC ügy volt. Értelmetlen PK!
 

krekor

Fékezhetetlen
Játékos
Üzenetek:1,304
Idézet tőle: kicsilevy:
Megtalálja az autót és be tudjon azonosítani titeket az autó rendszáma alapján.
Akkor fogja magát, leolvassa a rendszámot. Felesleges volt ezért ellopni és belehajtani a vízbe.
 

kicsilevy

Fórum Betyár
Játékos
Üzenetek:155
Lola Svenson
Akkor fogja magát, leolvassa a rendszámot. Felesleges volt ezért ellopni és belehajtani a vízbe.


IC ÜGY VOLT!

Mindenki szabad akaratából cselekszik. Én nem a vízbe hajtottam volna bele. PD-ig mentem volna vele. Vagy át rajtatok!
Nem mellesleg az IC szál nem ért véget. folytatás következik.
Elbírálom admin döntéséig több mondanivalóm nincs. Veszíteni meg kell tanulni.
 

krekor

Fékezhetetlen
Játékos
Üzenetek:1,304
Ne haragudj, de Te mit nem fogsz fel azon, hogy nekem azzal van problémám, hogy a járművel árkon-bokron keresztül menve egészen a mocsárig hajtott az ismerősöd? Csak is azért, hogy a járművel ne lehessen tovább közlekedni. Tényleg nem érdekel az, hogy elvitte. Számomra az a probléma, hogy aljas módon a vízbe hajtott.

Idézet tőle: kicsilevy:
PD-ig mentem volna vele. Vagy át rajtatok!
Nem mellesleg az IC szál nem ért véget. folytatás következik.
Nagyon örülök neki. Keretezd be és rakd fel a monitorod fölé, hogy mindig büszke lehess rá.
 

Dani

Fékezhetetlen
Játékos
Üzenetek:490
A leírásban az a probléma, hogy Alvarez nem válaszolt 1 pm-re, utána az a probléma, hogy a vízbe került a kocsid, utána átment egy játékos-játékos PK-vá az egész. Döntsd el, hogy mit szeretnél kihozni belőle.
Arra panaszt nyitni, hogy nem válaszolt 1 admin 1 PM-re, te is tudod, hogy felesleges. Mindenki hibázik.
A vízbeugratásos dologhoz több infó kellene, de azért meg ne Alvarezre tegyél PK-t, mert mostmár azt is tudod, hogy ki(k) intézték az autólopást.

Nagyon örülök neki. Keretezd be és rakd fel a monitorod fölé, hogy mindig büszke lehess rá.
Krekor... a szerver ex-Főadminja vagy. A néger profilkép sem jogosít fel arra, hogy így beszélj valakivel.

Szóval, ahogy Alvarez is írta, biztos elpörgött a chat. Ilyen értelemben jogos, de ezzel sokat nem tudok kezdeni...
 
Állapot
A témához nem lehet hozzászólni, mert le van zárva.

Kinézet személyre szabása

Top Alsó