Kártyajátékok - Poker, Blackjack

Állapot
A témához nem lehet hozzászólni, mert le van zárva.

Attesz

Fórum Császár
Játékos
Üzenetek:216
Akk Alama Goh

qh62gjT.png

Szerverrel kapcsolatos ötletek

In Game Neved/Discord Neved

» Attesz «

Ötleted leírása
» Póker - Blackjack «

Az ötlet annyi lenne, hogy lehetőleg item nélkül, egy parancs segítségével tudnánk "asztalt" generálni ahol tudnánk játszani a fentebb említett kártyajátékokkal.
Maga az "asztal" nem jelenne meg mint object, tehát bárhol tudnának játszani a játékosok. (Pl: Egy házban az asztalon, utcán stb.) Szimplán egy szöveg jelenne meg a lehívott helyen. "Póker - 10/10 játékos" vagy valami.
Miért lenne fasza? Rengeteg lehetőséget nyitna, szimpla időtöltés vagy illegális szerencsejátékok felé így nem feltétlen kell a kaszinóba csattogni. Ofc BJ-nél az asztalt kreáló lenne a dealer. Bibibup.


Csatolmányok

» BRUH «

Egyéb megjegyzések
» Szerencsejátékokat szeretem, eszem. «



 

Demzsi

Fékezhetetlen
Játékos
Üzenetek:456
Lack Elek
A szerencsejátékot meg nem vetem, sőt szeretem! Nagyon nagyot dobna az utcai mindennapi rphez, de akár a sötét szobában szivarfüst fölött ülő maffija rphez is. Szóval pls 👉🏿🥺👈🏿
 

fater

Fékezhetetlen
Adminisztrátor
Üzenetek:765
Támogatós az ötlet részemről nagyon is. Régóta szeretne sok ember ezt a két kártyajátékot a szerveren látni. Illetve annyi kiegészítéssel, hogy az ötletíró item nélkül szeretné megvalósítani, én meg úgy gondolom, hogy lehessen venni asztalt illegális NPC-től, vagy területi NPC-től.
 

Attesz

Fórum Császár
Játékos
Üzenetek:216
Akk Alama Goh
hogy lehessen venni asztalt illegális NPC-től, vagy területi NPC-től.
Értékelem a kommented, csak ez a rész fölösleges. Egy kártyapaklihoz nem kell illegális npc, még az asztalhoz se. Ha pedig az item még objectet is tenne le, az lenne a rémálom. Gettóba beülünk egy puccos asztallal. Én a fentit egy köztes megoldásnak gondoltam.
 

fater

Fékezhetetlen
Adminisztrátor
Üzenetek:765
Értékelem a kommented, csak ez a rész fölösleges. Egy kártyapaklihoz nem kell illegális npc, még az asztalhoz se. Ha pedig az item még objectet is tenne le, az lenne a rémálom. Gettóba beülünk egy puccos asztallal. Én a fentit egy köztes megoldásnak gondoltam.
Bocsánat lehet én másképp gondolkozok, Gettóba utcára valóban elég egy kártyapakli. De mi van ha valaki tényleg illegális pókertermet szeretne üzemeltetni? Ahhoz már nem elég lemenni a sarki közértbe úgy gondolom, és én erre mondtam alternatívát, nem belegondolva te vagy ti "helyzetetekbe".
 

Demzsi

Fékezhetetlen
Játékos
Üzenetek:456
Lack Elek
Bocsánat lehet én másképp gondolkozok, Gettóba utcára valóban elég egy kártyapakli. De mi van ha valaki tényleg illegális pókertermet szeretne üzemeltetni? Ahhoz már nem elég lemenni a sarki közértbe úgy gondolom, és én erre mondtam alternatívát, nem belegondolva te vagy ti "helyzetetekbe".
Akkor azt mint berendezhető bútort kell behozni. Ezt az ötletet pont azért írjuk,hogy kicsit elrugaszkodjunk az eddig megszokott dolgoktól - az npc-től és annak létszükségletétől - és, hogy lazítsunk ezen a kötésen. Legyen más alternatíva.
 

Attesz

Fórum Császár
Játékos
Üzenetek:216
Akk Alama Goh
Bocsánat lehet én másképp gondolkozok, Gettóba utcára valóban elég egy kártyapakli. De mi van ha valaki tényleg illegális pókertermet szeretne üzemeltetni? Ahhoz már nem elég lemenni a sarki közértbe úgy gondolom, és én erre mondtam alternatívát, nem belegondolva te vagy ti "helyzetetekbe".
Ezért van a parancs megoldás, így senkinek nem kell szenvednie. A maffia egy intiben megtudja ezt oldani. Teszem azt egy jól berendezett egyedi intivel vagy MLOval. Ez az aranyközép út. Mert így se banda se a maffia nem szenved.
 

Bishop

Fékezhetetlen
Very Important Person
Üzenetek:358
[sa] Jelenleg a kaszinó tökéletes lehetőséget biztosít a blackjack és egyéb szerencsejátékok játszásához, sőt egy igazi közösségi RP is kialakulhat bizonyos alkalmakkor. Ezek alapján ez az ötlet most nem kerül megvalósításra. [/sa]
 
Állapot
A témához nem lehet hozzászólni, mert le van zárva.

Kinézet személyre szabása

Top Alsó