Ellenőrzött 𝙺𝚗𝚘𝚠𝚜 𝚊𝚕𝚕 𝚢𝚘𝚞𝚛 𝚍𝚊𝚝𝚊 - 𝙵𝚎𝚕𝚒𝚡 𝙷𝚘𝚘𝚗

Állapot
A témához nem lehet hozzászólni, mert le van zárva.

cukros

Pletykafészek
Játékos
Üzenetek:130
töckföld és cégmágnás


필릭스 훈
Felix "Hooney" Hoon
2004.08.22. Gold Coast, Ausztrália

cukros.png
Felix egyke gyermekként született egy Ausztráliába emigrált koreai családban és nagy szigorban nevelkedett. Szülei a koreai és alapvetően az ázsiai sztereotípia teljes megtestesítői: Tanulj, tanulj és tanulj is egy kicsit mellé különben nem lesz mivel dicsekednünk a nagynénédnek és amúgy sem fogod semmire vinni az életben. Alapvetően kitűnő tanulmányi átlagai voltak, mely nem is meglepő, IQ szintje a 131-es pontszámon van. Továbbtanulását Los Santos veretes egyetemén, az ULSA-n tervezte el, hiszen az intézmény IT hallgatói szakja nem csak Amerikában, de a világon is híres. Felvételét zökkenőmentesen vészelte, meg is kapta a jogot az Amerikába való költözésre, az állam pedig Little Seoul-ban fizet neki egy panelt ameddig folynak a tanulmányai.
A Little Seoulban történt atrocitások miatt, melyek Felixel történtek, arra késztették hogy költözzön be az ULSA kollgéiumi szárnyába. Jelenleg ott lakik hallgatótársával, Minnel kivel egy lakáson és két szobán osztoznak.



Gondolkodj > Beszélj
"Járjon az agyad, Hooney! Jobb mintha pofára esnél mert nem gondoltál bele valamibe."
Tisztelettudó
"Tanuld meg Hooney, hogy mindig vannak nálad tapasztaltabbak és olyanok, kiknek meg kell adnod a feltétlen tiszteletet."
Real tech-head
01001001 00100111 01101101 00100000 01101010 01110101 01110011 01110100 00100000 01110011 01101101 01100001 01110010 01110100 01100101 01110010 00100000 01110100 01101000 01100001 01101110 00100000 01111001 01101111 011101

Gyors helyzetfelismerés/Probléma megoldó képességek
Egy férfi és egy nő ül be a bárba egyik este. Két pohár vizet akarnak csak fogyasztani, jégkockákkal. A férfi gyorsan issza meg italát, a nő csak lassan kortyolgatva. Másnapra a nő meghal. Mindkét poharat megmérgezték. Miért él a férfi?
Nyitott

"Tudod, sosem éreztem magam még ilyen jól mint ahogy most a koliban! Sosem volt még ennyi barátom!"


Fizikai gyengeség
"Mindig az ész csatáját vívom."
A black-hat hacker

"Talán túl messzire megyek a Tor-al..."
Alábecsül

"Minden tisztelettel jelentem ki azt, hogy veszítenél."
Narkolepszia

"That rusted iron-bench looks like a fluffy bed"
Féltékenység

"Miért beszélnek ilyen önfeledten? Van valami köztük? Faszom, annyira szorít a mellkasom..."



  • Hooney többszörös Righteous Slaughter 7 Online bajnok.
  • Kedvenc színe a babakék
  • Allergiás a déli gyümölcsökre
  • Laktózérzékeny
  • Telefon és számítógépfüggő
  • Sokszor hümmög bele mondataiba, beszédhibás
  • A koreai nyelvet ugyan jópár hibával, de beszéli
  • Anyanyelve az Aussie-angol, ez érezhető akcentusán is
  • Imádja a gumicukrot, ezzel lehet levenni a lábáról
  • Szemüveges, nagyon rossz a látása
  • A K-Pop szerelmese, kedvenc bandája az EXO
  • Táskáját mindig magánál hordja, abban tartja drónját és notebookját is



A karakter fejlődésével a lista és a karakter jelleme változhat.
Érdemes néha figyelni!


 
Utoljára szerkesztve:

cukros

Pletykafészek
Játékos
Üzenetek:130
töckföld és cégmágnás


8YGMHea.png

d7EvYoB.png

JZQzSLS.png

@Cortez @Franky443 @Taami @honey_ @charlieka @R4V3N @Ryf9 @Tukan @Luxie (Bocsánat ha valakit kihagytam!)​



 
Utoljára szerkesztve:

cukros

Pletykafészek
Játékos
Üzenetek:130
töckföld és cégmágnás





yN5Mjyd.png




text-1689458240390-removebg-preview.png



sngine_7755e71cbb26d83c7416a51106819dae.png
"realhot Lia" (Besorolás: Fontos)
  • 10.09.2004, Los Santos
  • Hispán-sztereotípiák(szlengek, öltözködés,)
  • Füvet árul, feltehetően nem egyszeri alkalom (testbeszéd, lényegretörő deal)
  • Háttérszkenn alapján feltehetőleg Downtown-i lakos (kertváros, szemét)
  • Illegális kereskedelem kábítószerrel (eladható információ)
  • Általános elosztó/termesztő pozíció megalapozott lehetősége (eladható információ)
  • Továbbiakban bővítést igényel, nem most láttam utoljára ULSA-n

sngine_b4655726dddc75d4a3869aca7873f637.png
"Chaney - Coco" (Besorolás: Általános)
  • 07.28.2004, Monaco
  • Zenekedvelő, gitározik. Eddig mindig magánál hordta
  • West Winewoodi lakos, házszáma ismeretlen, kerület pozitív
  • Több franciával áll szoros kapcsolatban a kerületen belül
  • Erősen introvertált, bizalmat élvezek felé
  • Új az ULSA-n
  • Alapvető bővítéseket igényel, problémát nem fog jelenteni

@janette
 
Utoljára szerkesztve:

cukros

Pletykafészek
Játékos
Üzenetek:130
töckföld és cégmágnás




My project-1 (15).png
Világháló = mindenkihez eljut, amit oda egyszer feltöltünk!
Vigyázz milyen képeket raksz fel a közösségi oldalakra, vigyázz miket posztolsz ki!
Minél személytelenebb elérhetőséget adj meg!


 

Laca

Fékezhetetlen
Vezetőségi tag
Head of Staff
Üzenetek:6,530
-
Head of Staff hozzászólás
Kedves @~Andy~,

Örömmel értesítelek, hogy a karaktertörténeted olyan szintet ért el, ami alapján a bíráló csapattal arra a döntésre jutottunk, hogy HCRP minősítésben részesítünk.

Gratulálok!
 

cukros

Pletykafészek
Játékos
Üzenetek:130
töckföld és cégmágnás



cooking.png


college.png


drone.png


relationship.png


Felix: Min...*továbbra is csak a levelek között bevetülő eget figyeli*

Min: Igen? *fejét nem emelve el pillant fel*

Felix: Sz...*nyel egy nagyobbat, mély hangja kissé magasabban hallatszott egy pillanatra* Szeretlek.


Min szívverése szinte kihagy egy pillanatra, még levegőt is elfelejt venni.

Min lassan emeli el a fejét, arcára széles mosoly rajzolódik ki ahogy Hooney szempárját fürkészi az esti fényekben.

Felix visszaemeli a fejét Min felé, érzékeli hogy tekintetét keresi.


Min: Úgy érzem, hogy én is szeretlek téged. *lassan suttogja a szemkontaktust meg nem törve*.

@Laca

 

cukros

Pletykafészek
Játékos
Üzenetek:130
töckföld és cégmágnás



Ha valaki megkérdezte volna tőlem pár héttel ezelőtt hogy mi az az igaz szeretet akkor azt mondtam volna...fogalmam sincs.

Mostanság kezdek rájönni arra hogy a szeretet nem csak egy olyan dolog amit elvárhatsz másoktól akkor amikor csak akarod. Abban az időben amikor te akarod. A szeretet egy olyan dolog, melynek időt kell adni. Időt hogy bontogassa szárnyait (Köszönöm, Zeke).
Elvétettem azt a hibát hogy túl sokat akartam egyszerre...mint egy kisgyerek aki először ízleli meg az édességet. Egy éhező ki először kóstol kenyeret. Hogy is szokták ezt mondani? Valaki a kisujját nyújtja, de nekem az egész karja kellene? Valami ilyesmi.
Nem akartam azt éreztetni hogy nem értékelem amiért megnyíltál előttem. Ha nem is teljesen, mindenképpen jobban mint akárki más előtt. Helyette csak romba döntöttem mindent amit eddig közösen felépítettünk. Egy olyan dolgot, mely amúgy is ingatag lábakon áll.

A bizalmat.


walkalone.png


Természetesen nem értettem a helyzet súlyát. Tapasztalatlan vagyok, ezt le sem tudom tagadni. Meggondolatlan szavak, egy erős pofon a barátaimnak. Szó szerint.
Lassacskán megtapasztalom azt hogy valaki sok mindent képes hirtelen felindulásból megtenni ha nem látja át az egész képet, vagy elvakítja őt a saját fals meggyőződése. Ez történt velem is.
Örülök hogy olyan barátaim vannak akik képesek megbocsájtani az embernek, hisz tudják hogy nem szánt-szándékkal csinálja amit csinál. Egyszerűen csak.

Tanul.


coco.png


De mint mondják, a saját hibáiból tanul az ember. Pláne ha még vezekel is érte.
Nem szeretném ha azt gondolnád hogy komolyan gondolnátok amiket mondtam vagy írtam. Sem te Fred, se nem pedig te Coco...te pedig pláne nem, Min.
Azt hiszem hogy ez az egész város, az elmulasztott tapasztalatok vezettek engem odáig hogy szétessek fejben és sikerüljön túlvállalnom magamat az érzelmi hullámvasúttal, hogy aztán kidobjam rajta a taccsot. Sajnálom hogyha megijesztettem akárkit is, nem volt szándékomban felriasztani az egész kampuszt.

De örülök hogy ott voltatok velem.

sorryforthat.png


Persze minden rosszban valami jó is van, egy szintén közkedvelt mondással élve. Megtapasztaltam milyen az ha egy olyan közösség része vagy aki befogadott téged. Amikor valaki még a kórházi ajtókat is egyesével rúgná át miattad csak azért hogy láthassa: Minden rendben veled. (Rólad beszélek, Moise)
Amikor kinéztem az ablakon és láttam mennyien gyűltetek össze hát...kissé összeszorította a szívemet. Nem gondoltam volna hogy ennyien aggódtok értem. Nektek külön köszönöm. Azt hiszen ilyen távol a saját otthonomtól.

Ti lettetek a családom.

Screenshot_2.png


Nem fejeztem még be klisés mondásaimat, ne is álmodj róla. Az szeret igazán, aki meg tud bocsájtani. Az se biztos hogy ez így van...de már megtartom.
Végtére is ezt tetted. A csökönyös hülyeségeim ellenére mégis velem jöttél, te voltál az első aki felajánlotta hogy velem marad akár éjszakába nyúlóan. Aki majd hazavisz engem holnap.
Tudod, eddig pontosan nem értettem mi ez az egész. Nem értettem miért teszel meg értem olyan dolgokat ezek után is, amit mások már keserű szájhúzások közepette sem ajánlanának fel. Ha egyáltalán. De azt hiszem lassan kezdek rájönni hogy miért tenném meg érted ugyanezt ha én állnék a te kórházi ágyadnál egy hasonlóan fárasztó és kiborító nap után.

Mert mostmár tudom mi az igaz szeretet.

minniefelix.png



„Nyilván a másik félnek is fel kell dolgoznia, hogy már nincs egyedül, van egy társa az életben, akire feltétel nélkül számíthat mindenben."

- Dr. Zeke Karev



 
Utoljára szerkesztve:

cukros

Pletykafészek
Játékos
Üzenetek:130
töckföld és cégmágnás
Utoljára szerkesztve:
Állapot
A témához nem lehet hozzászólni, mert le van zárva.

Kinézet személyre szabása

Top Alsó