Junk Street' 6 Harpys

Állapot
A témához nem lehet hozzászólni, mert le van zárva.

ojeda

Lelkes Pötyögtető
Játékos
Üzenetek:66
ABM
9bWNyc4.gif
syxSCyB.gif
eB1wqTH.gif
Junk Street' 6 Harpys, a banda a 'Six Harpys' felfuttató nevet kapta, eleinte a W/W City Boys része volt. A banda felmenőikkel együtt a Surrenos kultúrát követi, a Junk Street rendszertelensége sodorta a helyet a banda hierarchia felépüléséhez. A 'Harpys' a helyi fiatalok összefogásából és hátrahagyott börtön banda referenciájából tevődött össze, amit legfőbben a W/W City Boys és Prosentia 13 képviselt.A banda frissessége nem jelentette a helyiek számára a banda gyengeségét és szervezetlenségét. A 'Six Harpys' fejlettsége már az elején megmutatkozott a kiválások során. A 'La Eme' kötelékébe tartozó rendszert feloszlatta, viszont a rivalizálásokat nem oldották meg, viszont a sajátos territorry harcokban szerepet válalnak.

Képernyőkép 2022-06-05 221849.png

3130658400_5f2e47254f_b.jpg A hispán kultúrák rivalizálása nem territorry harcokon folynak, a hatalmi rendszerüket és a kultúrájuknak a frissitéséről-fenntartásáról szólnak. Az azonos származású helyekről érkező bandák között nem szokványos a területi harc, kivételt képez a nagyon szoros szomszédi viszony, ami territorry harcokhoz is folyhat. A Nortenos és Surenos kúlturát képviselő banda tagok, a nem szokványos szomszédaikat (Piru,Blood,Brim,Crip,Hoover) nem képesek elviselni a folyamatos latin kultúra háborúk miatt, ezért igyekeznek minél előbb megszabadulni szomszédaiktól.A megszabadulás során túlnyomóan erőszakosan lépnek fel, kisebb esetekben fordul elő a nem erőszakos kimenetelű territorry harc.
A Harpys név az American Harpy Eagle-ből származik, amely a legnagyobb és legerősebb ragadozó madár Amerikában. A Harpys a Surenos kultúrában egy vezető egyéniség ként tevékenykedik ezért két részhalmazból állnak, a Harpys "Dead End" és a Harpys "Wild Bunch"-ból. Több klikkből állnak, mint például a 25th Street Tiny Locos (TLS), a 27th Street Chicos Malos (CM), a 28th Street Dukes (DKS), a 39th Street Tokers és az 5th Avenue Midgets (MGS).

Tervek, ötletek: Először is szeretnénk a legtöbbet kihozni az egészből. Normálisan felépített, átgondolt projektet csinálni. Beveztnénk az 1 élet 1 halál rendszert, az-az minden karakternek egy élete van (Szimpla lövöldözés esetén nem lép érvénybe ez). Olyan, hogy "rangrendszer" nem létezne, ami egy sokkal jobban kidolgozott karakter fejlődéshez vezetne. (Ha bármi féle rang lenne csak a formaiasságot szolgálná). Bármilyen kérdésre Discordon is tudunk válasszolni: ojeda#5284​
 
Utoljára szerkesztve:

Demzsi

Fékezhetetlen
Játékos
Üzenetek:449
Lack Elek
Ismerlek, ha nem is nagyon nagyon mélyen. Tudom mire vagy képes. Szükség van rád. De ha csinálod, csináld komolyan! Hajrá!
 

Attesz

Fórum Császár
Játékos
Üzenetek:211
babdolj ki
Több banda kéne a szerverre, a képek is jók. Azon a pár soron még beszéltünk IC én azt szűrtem le, hogy normális srác vagy.

Viszont ha dobhatok egy tanácsot itt mindkét félnek akkor próbáljátok meg a beef-et IC-n tartani, sose lesz jó vége ha ennyire átugrik OOC-ra. Bevallom belefutottam már én is ilyenbe régebben, tanultam belőle. Próbáljátok megdumálni és ne OOC is tépni a másikat.

(Egyik oldallal sincs bajom mielőtt rámhúzzák a vizes zsákot, de a balhét jobb rendezni mint hogy az RP minőségére menjen pusz csok peace)
 
Utoljára szerkesztve:

Milk

Haladó
Játékos
Üzenetek:23
vanda kreslina
Tulajdonképpen általánosítanak a rosszakarók. Szóval, minden XMTA-ról érkező ember toxikus, és a tizenöt évesek RP-képtelenek. Ennyit tudhattunk meg a beefelőktől, köszönjük. @ojeda te pedig ne hagyd abba, a képek tökéletesek.
(Egyik oldallal sincs bajom mielőtt rámhúzzák a vizes zsákot, de a balhét jobb rendezni mint hogy az RP minőségére menjen pusz csok peace)
Én is ezzel tudok azonosulni, viszont kicsit szánalmas, hogy amint van baja a másikkal, illetve a másik frakciójával, direkt a fórum topikot küldik tele üzenetekkel mindenki előtt, amikben ott kötnek bele a dologba, ahol csak lehet, mindezt azért, mert valaki nem szimpi. :unsure:
 
Állapot
A témához nem lehet hozzászólni, mert le van zárva.

Kinézet személyre szabása

Top Alsó