Josue Higuera - Brianna Weeks, Ava Weeks, Brandon Weeks, Neel Ryder

Állapot
A témához nem lehet hozzászólni, mert le van zárva.

diREKT

Lelkes Forumozó
Játékos
Üzenetek:42
logo.png

one RolePlay
Panaszkönyv - Játékos(ok) ellen

Neved: Josue Higuera
Panaszra tett játékos(ok) neve: Brandon Weeks, Brianna Weeks, Ava Weeks, Neel Ryder
Panasz oka: NonRP, Szereptévesztés
Panasz kifejtése: Jómagam és Ignacio Fernan a Mojito előtt elkezdtünk csípkelődni a Weeks család 2 női tagjával szemben. Kicsivel a párbeszéd kezdete után crasheltem, mire visszajöttem Ava ha jól emlékszem már kést rántva állt Ignacio háta mögött. Ezt követően sréhen mögé álltam és kést rántva nekiestem, mivel a társam fenyegették, ekkor már hárman, talán négyen. Magával a szituációval problémám nincs, ám egyrészt irreálisnak tartom azt, hogy két magassarkús csaj szemtől szembe beleálljon két széttetovált dél-amerikai csávóval, mitöbb, kést rántson az egyikre mindössze azért mert kicsit verbálisan csipkelődött, a végén már tán le is kurvázta... Hozzáteszem, mindezt szerelő létükre ha jól tudom, mivel múlt héten talán az egyik lány szerelt nekünk autót, valamint Neel Ryder is szerelő. Akkor itt most fel lehetne hozni azon szabálypontot, mely megfogalmazza hogy legális frakció tagja nem végezhet semmilyen illegális tevékenységet, de ha belegondolunk egy verekedés/késelés "nem akkora bűn" egy casual szerelőtől. Szóval a problémám röviden annyi, hogy mindezt átgondolt, leírt karaktertörténet nélkül csinálták, valamint volt az egésznek egy kis "Fuegos maffia" beütése miután Neel és a Weeksek levertek minket, Neel beleszólt a rádióba és már jöttek is érte és elhagyta a helyszínt.
Bizonyíték(Kép, log, videó): Videó van szükség esetén.
Megjegyzés: Így a végére még idebiggyeszteném, hogy utcai lepukkant bandás létünkre ha beszólnak valamelyikőnknek sem rántunk egyből kést, max ha nagyon nem értenek az illetők a szóból. Valamint kezd kicsit unalmas lenni hogy az utolsó civil és szerelő is akkora boss, hogy ha beszólnak neki félelmet nem ismerve nekimegy akárkinek.
 

claudeINAKTIV

Fékezhetetlen
Játékos
Üzenetek:439
[adminisztrator]Szia. Alapvetően a szerelők végezhetnek illegális tevékenységet, így a panasz ezen része jogtalan. A NonRP részét kifejtenéd kérlek? Illetőleg várom Brandon Weeks, Brianna Weeks, Ava Weeks, Neel Ryder válaszát az ügyhöz 24 órán belül.[/adminisztrator]
 

diREKT

Lelkes Forumozó
Játékos
Üzenetek:42
Egyszerűen irreálisnak tartom, hogy egy jól összerakott, kifejtett karaktertörténet nélkül női karaktert rpzve valaki megcsinálhat. Tehát most ha te egy szerelő csaj vagy, nem hinném hogy fűbe-fába kést rántva beleállsz mert lekurvázott. Brandont még meg is értem, ő védte a húgait/nővéreit. Ezért is írtam az okhoz a szereptévesztést. Valamint ha valaki szerelő, az legyen szerelő, ha civil, civil. Nem értem, hogy aki illegálkodni akar miért nem keres magának egy frakciót... A szerveren jelenleg akárkihez odamész kötekedni le fog szúrni, agyon fog verni stb eddigi tapasztalataim szerint. (múltkor egy GOV-os rántott rám kést mert nekimentem az autójának és leribancoztam... ic természetesen...)
 

claudeINAKTIV

Fékezhetetlen
Játékos
Üzenetek:439
Megértem a problémádat ezzel kapcsolatban, viszont ez ellen sajnos nem tudok mit tenni. Kicsit valóban furán jöhet ki a szituáció, hogy a csaj késel le, viszont jelen helyzetben nem ütközik szerver szabályzatba, így szankciót sem von maga után. A GOV-os téma már teljesen más tészta, mert nekik egyáltalán nem szabad illegálkodni, rájuk már biztosan jogos lenne egy ilyen PK.
[adminisztrator]A panasz jogtalan.[/adminisztrator]
 
Állapot
A témához nem lehet hozzászólni, mert le van zárva.

Kinézet személyre szabása

Top Alsó