Johnny J Pitts - Viki

Állapot
A témához nem lehet hozzászólni, mert le van zárva.

Legendaryroleplaymester

Újonc
Játékos
Üzenetek:4
unban.png


Név: Johnny J Pitts
Adminisztrator neve: Viki
Indok: "Nem vagy a szerverre való."
Tiltás időpontja: 2020-09-05 21:41:44
Meddig tart a ban: örök
Hányszor voltál tiltva a szerverről: Ez volt az első

[size=12pt]Miért kérsz unbant: Igazság szerint több ismerösöm is elkezdett a szerveren játszani, és szeretném a szabadidőmet ezekkel az ismerösökkel tölteni.
[size=12pt]Min változtatnál, ha vissza jönnél a szerverre: Alapvetően megpróbálnék nem ráfeszülni a dolgokra, megpróbálnám egy picit komolyabban venni, és ezuttal nem csak "lazulni" jönnék fel.
[size=12pt]Összességében jogosnak érzed a tiltást: Részben igen, és részben nem. Azt elismerem, hogy nem voltam kellően tisztelet tudó, vagy éppenséggel illedelmes az adminisztrátorral, valamint a viselkedésem sem volt méltó ahhoz a szinthez, amit alapvetően képviselek, vagy amit alapvetően képviselni szeretek. Ennek ellenére továbbra is amelett kiállok, hogy nem tartom reálisnak, egy rendőr motor megpróbáljon kipitelni egy pickupot, vagy éppenséggel Stanierekkel üldözzenek egy pickupot, olyan terepviszonyok között melyek nem reálisak.

Természetesen továbbra is elismerem, hogy nem megfelelő volt a stílusom. Elszállt velem a ló, így a problémám nem a megfelelő, és építőjellegű célzattal kezeltem, hanem mint egy igazi egoista nokedli. Ragelve, akaratoskodva.
 

Dani

Fékezhetetlen
Játékos
Üzenetek:487
Mivel Viki már nem admin, ezért bírálom én.

[admincontroller]Ezt leszámítva csak 1 AJ-d volt, az is a bannod előtt több, mint 2 hónappal, ezért elfogadva.[/admincontroller]
 
Állapot
A témához nem lehet hozzászólni, mert le van zárva.

Kinézet személyre szabása

Top Alsó