John Belfort(William Rockwell) panasza Adams Creedre

Állapot
A témához nem lehet hozzászólni, mert le van zárva.

John Belfort

Újonc
Játékos
Üzenetek:11
Neved: John Belfort
Játékos(ok) neve: Adams Creed
Panasz oka: OOC stílus/viselkedés
Panasz kifejtése: IC-n ugye mi RPztük a Nép Pártját, annak voltam az elnöke, George pedig az egyik képviselője, miután az egyik ülésen George mondta, hogy szerinte a Konverziós Pártnak az egyik ötlete nem jó, utána Arnold Crawford fizikailag rosszul lett, majd ezután lemondott és kiléptek a frakcióból a Konverziós Párt tagjai. Ezek után Adams Creed Discordon becsmérelt minket, hogy mi tönkretettük 10 ember játékát, utána már az állította hogy az egész szerver játékát tönkretettük. Ezt mind a GOV-os DC szerveren, mind DM-ben közölte velünk. Ezek után minket leCKzott az Olasz Maffia, majd rögtön utána rámírt DCn, hogy "mi történt, hogy hogy feladtuk a GSA-st RPt?", megkérdeztem hogy mire gondolt, majd írt, hogy remélte, hogy ez a CK elveszi a kedvünket az egésztől. Azért is írom a PK-t, mivel nem tartom fairnek, hogy egy OOC nézeteltérés miatt, IC-n mindenféle hazudott indokkal ránk haragít egy csoportot, akik később leCK-znak, és ezek után DCn kvázi hergelni szeretne, és reméli, hogy elmegy a kedvünk a játéktól. Szerintem ez a viselkedés nem a szerverre való, hogy ha valakinek a másik nem jön be, akkor megpróbálja a játékát elrontani.
Bizonyíték (kép, log, videó):https://kepkuldes.com/image/ULo3XN, https://kepkuldes.com/image/ULofoF, https://kepkuldes.com/image/ULo1FY, https://kepkuldes.com/image/ULo91f, https://kepkuldes.com/image/ULoAEd, https://kepkuldes.com/image/ULoyV7
Megjegyzés:
A Konverziós sztorit azért írtam le, hogy érthetőbb legyen az egész.
 

Phisix

Újonc
Játékos
Üzenetek:4
Adams Creed
Akkor se ismerem az olasz tagokat ha meggörbülök is. 😂 És igenis úgy nyomtátok az egész dolgot végig mint akik a nagy urak és lenéztetek mindenkit. Azt hittétek ti vagytok a politikai elit közben meg már nem egy tünti volt ellenetek amiknek a szervezéséhez SEMMI közöm! Alig vagyok fent a szerveren is mert munka meg miegymás. 🤷🏻‍♂️ A panaszolásodra meg számítottam. Viszont látom csak szövegrészleteket tudtál kiragadni amivel megpróbálsz bemocskolni/besározni, mert IC ellenfelet látsz bennem jogosan. Na de sebaj, viszont engem úgy neveltek, hogy intézzem el az adott emberrel "személyesen" ha bajom van ne pedig máshoz rohangáljak. De mindegy is. 🤷🏻‍♂️ Ahogy mondtam kellemes hétvégi pihenést nektek is! Szeretném élvezni a hétvégémet a párommal ha megengeditek. Ha bármi van bárki kérdéssel illetne, DC-n elér. Válaszolok mindenre nagyon szívesen, képekkel is akár! 🙃🙋🏻‍♂️
 
Utoljára szerkesztve:

Bishop

Fékezhetetlen
Very Important Person
Üzenetek:358
[a] Sziasztok! A PK-t én fogom bírálni. Kérlek titeket írjátok le véleményeteket teljes mértékben, reflektáljatok a másik fél által leírtakra, majd ha végeztetek a ti részetek bizonyításával jelezzték egy egyszerű "Részemről ennyi." mondattal. [/a]
 

Phisix

Újonc
Játékos
Üzenetek:4
Adams Creed
[a] Sziasztok! A PK-t én fogom bírálni. Kérlek titeket írjátok le véleményeteket teljes mértékben, reflektáljatok a másik fél által leírtakra, majd ha végeztetek a ti részetek bizonyításával jelezzték egy egyszerű "Részemről ennyi." mondattal. [/a]
Meddig hagyod a dolgot teljesen bírálatlanul? Mert nekem erre nincs most időm se energiám ott van minden amit leírtam, nem fogok most 3000 soros szövegekből kutatni. Ha reagál arra amit írtam akkor sem fogok mást írni. Pláne nem neked, mivel ott vagy/voltál mindenhol ahol én is kb. Láttál/tudsz mindent. Ő miatta meg nem fogok bizonygatni. Nézzétek meg a logot akár hogy mennyi időket vagyok fent. És mikor. Nekem erre időm nincs. Szóval részemről ennyi, a következményeket viselem, ez van. De maradjunk annyiban, hogy nem ellenem kéne hivatalos panasz hanem ellenük, bár nem én lettem CK-val büntetve a szerveren. Nem engem nem kedvelnek rengetegen. És nem én vagyok aki CK után is a hivatal falai között próbálja játszani a szerepét (tudom hogy erre nincs szabály csak elvtelen a szememben) én ha a helyükben lennék kicsit elgondolkodnék a dolgokon. De ezt nekik is leírtam, és idáig jutottak. Egy szónak is 100 a vége. Részemről ennyi. Köszi!
 

John Belfort

Újonc
Játékos
Üzenetek:11
Szia Bishop! Tudok mutatni teljes beszélgetést is. A lényeg az, hogy az elején, amikor üzent nekünk, mi próbáltunk megbeszélni vele egy személyes beszélgetést DC-n, arra nem reagált semmit. Utána ráírt George-ra (azt a hosszú üzenetet, amit mellékeltem), szerintem már ott egy lealacsonyító hangnemben írt, utána pedig ráírtam, hogy nem kéne olyan dolgokat írnia, amik nem igazak. Próbáltam az igazamat bizonyítani, Ő a beszélgetés nagy részében szintén elég bunkó hangnemben válaszolt nekem, megjegyzést tett a személyiségemre, a koromat kérdőjelezte meg, a tudásomat a témában... Ha gondolod az egész beszélgetést megmutatom, és ott remélem látható a panaszom oka.
Az IC részéről Bishop nem tudom mennyire tudsz pártatlan maradni, mert a velünk szemben álló csapatban vagy IC, de szerintem mindig is tisztelettel beszéltünk hozzátok, rólatok.
Részemről ennyi.
 

Bishop

Fékezhetetlen
Very Important Person
Üzenetek:358
[a] Nos a PK-t elbíráltam, a döntés megszületett.

Nagyon sok minden történt ami ezeket a beszélgetéseket előidézte és ahogy fent is meg lett említve én is sok mindent hallottam és láttam a saját fülemmel és szememmel.
Attól független, hogy a két fél között folyamatos feszültség volt, semmi nem indokolja meg azt hogy ennyire minden sulykot elvetve nekiessünk a másiknak mind mások elött, mind privát üzenet formájában.
Hozzátenném mind ezekhez, hogy az itt fentebb adott válaszok @Phisix részéről még jobban sugallják azt, hogy a viselkedése abszolút nem helyénvaló a témában.
Szerintem senki nem tolerálja azt, hogy egy többszörösen átrágott téma után discordon folyamatos inzultálva legyen ilyen stílusban.
Megértem azt is, hogy valaki sérelmez valamit de akkor annak vagy nem ad hangot, vagy nem ilyen stílusban.

A PK jogos, @Phisix, azaz Adams Creed szankcionálásra kerül. [/a]
 
Állapot
A témához nem lehet hozzászólni, mert le van zárva.

Kinézet személyre szabása

Top Alsó