Jogtalan Jhonny Havoc ---> Dexter Correra

Állapot
A témához nem lehet hozzászólni, mert le van zárva.

SoneX

Legendás Író
Adminsegéd
Üzenetek:289
Anthony Quince
panaszkonyvj.png

Neved: Jhonny Havoc
Játékos(ok) neve: Dexter Correra
Panasz oka: PG,FearRP teljes hiánya
Panasz kifejtése: Történt az este folyamán egy boltrablás, ahol is kiérkezett Dexter és a társa. A túloldali sarkon álltam, amint láttam, hogy bepróbálják szorítani a Jugular-t, oda hajtottam. Látván a fegyverelővételt, a társaim védelme képp elütöttem Dextert. Mivel a történtek után elhajtottam nem láttam tőle RP-t, felkelt és fordult is a Jugular felé. Ezt követően elkezdett felém indulni, fegyvert tartott az autóra és tüzeltek is. Az, hogy ki lőtt nem láttam, viszont az ütést követően rám lett fogva részéről is a fegyver mikor elhajtottam.
Bizonyíték (kép, log, videó): https://streamable.com/hsi8em
Megjegyzés: -
 

Attesz

Fórum Császár
Játékos
Üzenetek:218
Akk Alama Goh
Mélységesen bocsánatodért esedezem, amiért nem reagáltam le két másodperc alatt hogy elcsaptak. Bár érdemi cselekményt nem tettem amivel megpróbáltalak volna megakadályozni, de bizonyára kimerítettem a PG és a FearRP teljes hiányát. Utána áldoztam rá két sort, nem többet. Ezt akár a bíráló admin a logokból ki is nézheti. Cserébe az intézkedés hátralévő incidensben nem csináltam semmit, szó szerint ültem mint egy bab meg álltam mint a... tudod mi. Remélem ez nem nagy bűn, tekintettel arra, hogy a társatok elment gyors NPC-vel/droggal healelni majd bevállalt még egy esti menekülést a mocival, hogy elterelje a figyelmeket a letartóztatásodról.

Hogy RPztem-e eleget a helyszínen? Szerintem annyi sort kapott a sérülésem amennyit egy ilyen szituáció megérdemelt. Azt a két sort.
 

Doctor Juan

Kivételes Tehetség
Játékos
Üzenetek:235
Frank Dudek
Attesz mellett érkeztem a helyszínre miután megjelent a boltrablásról szóló értesítés a chaten.
A fekete járműben lévő sofőrre már érkezéskor fegyvert fogtam, amint elhagytam a saját patrol járművünket. Társad ennek ellenére, mégis azt gondolta, hogy elhajt a helyszínről. Billyt pedig több alkalommal is eltaláltuk, de valahogy mégis képes volt túlélni az estét bármilyen felmerülő probléma nélkül. (Mint korábban is említve volt, nem okozott neki gondot még az sem, hogy a te megmentésedre siessen miután az egységek megtaláltak téged.
Ez szerinted milyen karakteralakítás, valamint melyik szerverszabályzatnak a megszegése?

A mellékelt videóban látható, hogy 58 km/h-val csapódsz neki a kocsinknak. Ajánlom figyelmedbe, a következő videó megnézését ahol hasonló sebességgel ütköznek a járművek. (
) Te képes voltál mégis egy sor leírása nélkül elmenni a helyszínről, majd utána hosszas perceken keresztül üldöztetni magad az egész megyében. ( Erről egyébként lett utólag bármilyen rp-d? )

- Mire alapozod Attesz, és félig felém is az általad említett fear rp-t? Tisztában vagy ennek a fogalmával mint adminsegéd?
- Hogyan magyarázod, hogy a te bevallásod szerint fegyvert szegeztünk rád is, de még a társaidra is. De egy másodpercig nem gondolkodtatok el azon, hogy "Aha, ez akkor lehet gond. Talán még meg is halok." (Csak egy kis segítség ha már a fear rp-t keresed)



Üdvözlettel,
Daniel Pozo karakterének kitalálója, és a helyszínen résztvevő deputy egység egyik tagja.
 

Attesz

Fórum Császár
Játékos
Üzenetek:218
Akk Alama Goh

Továbbá hozzátenném, hogy érdekes módon már nem számít a PG és a FearRP amikor üldözés közben próbáljátok meg kilökni az egységeket. Vagy szóltok egy frakciótársnak, hogy siessen a Caracara-val oldalba veregetni az egységeket Grapeseed mellet. Valahogy olyankor nem lényeg, hogy a karakter nem félt beállni az éppen 210-el suhanó PD/SD járgányok elé. Vagy miután nagy nehezen elmenekült, félóra múlva vissza áll a rendszámnélküli motorral menekülni. Ilyenkor nem kell félni? Hogy netán elkapnak? Főleg, hogy meg is lőttek? Vagy amikor kiültök a Chihuahua elé kajálni két perccel azután, hogy feltettétek a rendszámot a verdára és elmentetek onnan. (mert ugye akkor már azonosítani nem lehet). Akkor nem FearRP hiánya, hogy totál nem féltek az SD-től?

Engem aztán nem izgat, hogy miként lesz ez a PK elbírálva. De pontosan tudod te is, hogy ha az a boltrablás végül részetekről sikeresen sül el akkor ezt a pkt soha nem írtad volna meg. Mivel nettó gyenge és szerintem teljesen más szúrta a csőrötöket, nem pedig az hogy én két másodperc erejéig még ott szenvedtem a Scout előtt.
 

Laca

Fékezhetetlen
Vezetőségi tag
Head of Staff
Üzenetek:6,977
-
Head of Staff hozzászólás
Sziasztok!

Rövid leszek és tömör.

Nyitottál magadra is egy panaszkönyvet @SoneX. A saját videódban szereplő jelenet egy DB. Nem mellesleg Dexter Correra nem egy sort RP-zett veled ellentétben.

Következő ilyen vagy hasonló megmozdulásnál egyeztetünk a frakciód fennmaradásáról. A többit frakcióvezető csevegőben elolvashatod.

Jogtalan.
 
Állapot
A témához nem lehet hozzászólni, mert le van zárva.

Kinézet személyre szabása

Top Alsó