Jeremy Silverman - Kalinyin Nadia [Furi]

Állapot
A témához nem lehet hozzászólni, mert le van zárva.

R3xXx4L

Újonc
Játékos
Üzenetek:12
logo.png

one RolePlay
Panaszkönyv - Kalinyin Nadia ellen



Neved: Jeremy Silverman

Panaszra tett játékos(ok) neve: Kalinyin Nadia

Panasz oka: Rp megtagadás/megszakítás, OOC hazugság, frakció minősítés

Panasz kifejtése: Egy ütközés után Kalinyin Nadia úgy döntött hogy elhajt, hanyag rp-re hivatkozva hívtam Lázárt, aki ezt az ügyet elrendezte, és hagyta hogy folytassuk az rp-t Kalinyin Nadia-al. (A frakcióminősítés ezalatt történt.)
Ezek után Lázár hagyta, hogy folytassuk az rp-t amiből az lett hogy elraboltuk Kalinyin Nadia-t. Rp-ztünk egy darabig, majd közölte velünk OOC hogy fejezzük be mert "neki holnap munka van". Kérésére 5 perc múlva lezártuk az rp-t, azonban a lezárás után 45 percel még mindig online volt.

Bizonyíték(Kép, log, videó):

Log részlet és kép a(z) Rp megtagadás/megszakítás, OOC hazugság bizonyításáról:

[23:42:28] Kalinyin Nadia: (( Nincs időm srácok, én holnap dolgozom. Kezdjük kicsit hamarabb lezárni ezt ha volna rá heletőség. ))
[00:30:35] !{red}[oneRP] !{green}Találat a(z) következőre: !{red} Kalinyin!{white}
[00:30:35] - !{green}ID:!{white} 30, NĂ©v: !{red}Kalinyin Nadia
https://imgur.com/a/wr3IugP

Log és kép a frakcióminősítés bizonyításáról:

[22:55:48] Kalinyin Nadia: (( És ez egy frakció? ))
https://imgur.com/a/AYXipPE

Megjegyzés: -


[globmod]Bírálat után helyeztem az archívumba. #Szkep[/globmod]
 

Furi

Fórum Mester
Játékos
Üzenetek:187
[adminisztrator]
Sziasztok! A panaszt én fogom bírálni. Várom Kalinyin Nadia válaszát 24 órán belül. Amennyiben a panaszra tett személy nem jelentkezik 24 órán belül, a panaszt az ő hozzászólása nélkül fogom bírálni![/adminisztrator]
 

Vyacheslav Natasha

Lelkes Forumozó
Játékos
Üzenetek:36
Sziasztok! Köszönöm a panaszod, online vagyok azért mert forditottam egy kis időt egy ismerősömre azután beszélnem kellett egy fontos dologról a szerverrel kapcsolatosan a tulajjal, meglehet kérdezni Legend-et, és jelenleg is egy hosszú ötletet irok, valószinűleg nem fogom kialudni magam, de valóságosan megyek holnap dolgozni, lehet róla bizonyitékom is. Jelenleg a szerveren afkolok több órája. Nem hazudtam, azt irtam hogy "HA LEHETSÉGES". Ti lezártátok az RP-t egy 5 perc után, én rajtam meg elfutott az idő.

A panasz arra hogy frakciót minősitettem. Én ezt nem látom minősitésnek, kiváncsiságból szántam rá magam, kérlek máskor az egész OOC chatet küld be! Azért kérdeztem ezt, hiszen szerettem volna forumon érdeklődni a munkásságotokról, frakciótokkal kapcsolatosan. Én valahogy ezt nem érzem jogosnak a panaszt.

A panaszod az üzeneteid itélve szándékos rosszindulat. Mert jogosan hivtam egy admint.

+ Videó a "frakció minősitésért" https://youtu.be/EafELt1VkcI
 

Furi

Fórum Mester
Játékos
Üzenetek:187
[adminisztrator]
Mindkét fél álláspontját elolvasva szeretném az ügy bírálását egy TeamSpeak beszélgetéssel zárni. Holnap várom Jeremy Silverman-t és Kalinyin Nadia-t TeamSpeak várómban 18:00-kor.[/adminisztrator]
 

R3xXx4L

Újonc
Játékos
Üzenetek:12
Idézet tőle: Kalinyin Nadia:
Sziasztok! Köszönöm a panaszod, online vagyok azért mert forditottam egy kis időt egy ismerősömre azután beszélnem kellett egy fontos dologról a szerverrel kapcsolatosan a tulajjal, meglehet kérdezni Legend-et, és jelenleg is egy hosszú ötletet irok, valószinűleg nem fogom kialudni magam, de valóságosan megyek holnap dolgozni, lehet róla bizonyitékom is. Jelenleg a szerveren afkolok több órája. Nem hazudtam, azt irtam hogy "HA LEHETSÉGES". Ti lezártátok az RP-t egy 5 perc után, én rajtam meg elfutott az idő.

Ez nem mentség arra hogy megtévesztettél 5 embert. Mi azt hittük hogy neked sűrgősen aludnod "kell". Emellett, mi még folytattuk volna az rp-t.

Idézet tőle: Kalinyin Nadia:
A panasz arra hogy frakciót minősitettem. Én ezt nem látom minősitésnek, kiváncsiságból szántam rá magam, kérlek máskor az egész OOC chatet küld be! Azért kérdeztem ezt, hiszen szerettem volna forumon érdeklődni a munkásságotokról, frakciótokkal kapcsolatosan. Én valahogy ezt nem érzem jogosnak a panaszt.

Én is megkaptam a szankcióm a PK-val való fenyegetőzésről, habár nem volt az fenyegetőzés...

Idézet tőle: Kalinyin Nadia:
A panaszod az üzeneteid itélve szándékos rosszindulat. Mert jogosan hivtam egy admint.

Azért hívtál admint, mert megijedtél, mi meg azért, mert hanyag volt az rp-d. Nincs benne rosszindulat, csak azt írom le amit jogosnak érzek.

Hozzáfűzném hogy most akkor döntsd már el, hogy OOC chaten még mindenbe belekötsz, aztán meg privátban amikor már kint van a PK jópofiskodsz. Szerintem 1 óra alatt nem azért kérdezted meg 4x hogy melyik frakció vagyunk mert annyira érdekel a frakció, abból kiindulva hogy belekötöttél egy pólóba ami rálóg egy pisztolyra.
 

Vyacheslav Natasha

Lelkes Forumozó
Játékos
Üzenetek:36
"Ez nem mentség arra hogy megtévesztettél 5 embert. Mi azt hittük hogy neked sűrgősen aludnod "kell". Emellett, mi még folytattuk volna az rp-t."

Nem mentség? Nem mentségeket keresek, változott az IRL eseményem és tovább maradtam fent, rátok biztam a döntést, nem azt mondtam hogy mihamarabb fejezzük be az RP-t, hanem azt hogy "ha leheteséges" fejezzük be az RP-t. Annyit mondtam, hogy nincs időm. Ami valóban nem volt, hiszen inni nem volt időm kimenni, fürdeni sem tudtam. Hivatkoztam arra hogy zárjuk le hiszen már éjfél volt és mit vártatok őszintén? Nagyon sokáig elhúzodott az RP-nk, sok idő eltelt és már elfáradtam napi 8 óra duty után, remélem ez megérthető. A szerveren fent töltött időm alatt mással foglalkoztam, nem játszás miatt voltam fent, ha szükséges akkor erre is van bizonyitékom hiszen valamiért ment az OBS-em egész este. Mégsem várhatod hogy az ember hajnali 1-ig ott várjon mikor valóban nem volt időm, de ezt meglehet kérdezni Lázár admint is, nem játszottam csak afkoltam.

Te azt szeretted volna hogy levetessem rólad a warn-t, aztán azt mondtad hogy ha megkérem Lázárt lerakod a panaszt rólam. Rossz szándékból nyitottad hogy nekem árts.  Az admin döntött arról az ügyről.


Nem minősitettem a frakciód, csupán érdeklődtem. Ez látszódik a videón.
 

Furi

Fórum Mester
Játékos
Üzenetek:187
[adminisztrator]
A TeamSpeaken esedékes megbeszélés megtörtént! Kalinyin Nadia-t WARN figyelmeztetéssel jutalmaztam, a panasz valamilyen szinten jogos volt! A témát zártam, helyezhető.[/adminisztrator]
 
Állapot
A témához nem lehet hozzászólni, mert le van zárva.

Kinézet személyre szabása

Top Alsó