Jelenlegi körülmények között nincs értelme a kocsimosónak

Állapot
A témához nem lehet hozzászólni, mert le van zárva.

Blaise

Pötyögtető
Játékos
Üzenetek:57
Sziasztok!

Jópofa ez az autómosó rendszer, csak nagyon túl lett tolva. Megjegyeztem már ezt egy korábbi topicban, de olyan zavaró a dolog, hogy inkább nyitok neki ide egy új témát. Szóval Sandy alól szépen az autópályán elindulok Paletoba, hogy lemossam a kocsim, visszaúton pedig már az alagútnál ugyan olyan poros a jármű, mint ha le sem mostam volna... ez szerintem non-sense és elég idegesítő. Vagy ha tényleg ennyire brutális a helyzet Blaine County-ba, akkor totál felesleges az autómosó, hisz mész 2km-t és ugyan úgy néz ki a kocsid, mint mosás előtt. Igazából ahogy észrevettem változó a porosodása is, mert az elmúlt napokban sokkal tovább bírta. Jelzem, hogy csak aszfaltúton megyek, és még ott is kerülöm a poros aszfaltot, hogy ebből még véletlen se legyen baj. Szóval ez eléggé zavaró. Jó lenne, ha le lenne lassítva a porosodás legalább annyira, hogy pár tíz km-t kibírjon a kocsi porosodás nélkül aszfalton haladva.
 

Perecz

Haladó
Játékos
Üzenetek:23
Ja ezt én is tapasztalom de szerintem ez nem egy eget rengető probléma egy vissza fele utat nálam a kocsi mindig kibír.
 

Gergo

Fékezhetetlen
Játékos
Üzenetek:641
A koszolódás nem egy Legend vagy Blackdog által megvalósított dolog, az alap játékbeli koszolódás van használva. Így sajnos ezen a folyamaton sem lassítani, sem gyorsítani nem lehet. Javítsanak ki a tiszteletbeli úrak ha nem így lenne!
 

Legend

Fékezhetetlen
Vezetőségi tag
Tulajdonos
Üzenetek:1,984
Silay Denzel
Koszolódást a játék vezérli, én belenyúlni nem tudok. :/

Zárok.
 
Állapot
A témához nem lehet hozzászólni, mert le van zárva.

Kinézet személyre szabása

Top Alsó