Jefferyn Martin UB kérelme

Állapot
A témához nem lehet hozzászólni, mert le van zárva.

JefferynMartin

Újonc
Játékos
Üzenetek:6
unban.png


Név: Jefferyn Martin
Adminisztrator neve: Reaper
Indok: ' Nem vagy idevaló '
Tiltás időpontja: 2020.09.19??
Meddig tart a ban: Örökkön örökké
Hányszor voltál tiltva a szerverről: Ez az első

[size=12pt]Miért kérsz unbant: Szeretnék játszani
[size=12pt]Min változtatnál, ha vissza jönnél a szerverre: Magaviseletemen
[size=12pt]Összességében jogosnak érzed a tiltást: Nem
 

Taktikaiteknős

Fékezhetetlen
Játékos
Üzenetek:494
[adminisztrator]Szia.
Lenne pár kérdésem:
-Ahogy néztem az UCP-d, már többször is voltál szankcionálva Fun, rendőr hergelés és szándékos üldözés kiprovokálása miatt. Ezen tudsz változtatni?
-Amikor PM-et írtál nekem, akkor igazából elkezdtél kioktatni, hogy milyen egy jó Admin és mit csinálok rosszul. Ez szerinted így rendben van?
-Amikor AJ-t kaptál tovább PM-elgettél, hogy te ebből nem fogsz tanulni és ugyan ez fog történni.. Ezen tudsz változtatni?
-Az AJ után elkezdtél győzködni PMben, hogy szedjelek ki hiába mondtam, hogy nem. Ha egy Admin mond valamit, akkor el tudod fogadni azt a jövőben?[/adminisztrator]
 

JefferynMartin

Újonc
Játékos
Üzenetek:6
-Ahogy néztem az UCP-d, már többször is voltál szankcionálva Fun, rendőr hergelés és szándékos üldözés kiprovokálása miatt. Ezen tudsz változtatni?: Igen
-Amikor PM-et írtál nekem, akkor igazából elkezdtél kioktatni, hogy milyen egy jó Admin és mit csinálok rosszul. Ez szerinted így rendben van?: Ehhez csak annyit fűznék hozzá, hogy Admin van playerért és nem player az adminért
-Amikor AJ-t kaptál tovább PM-elgettél, hogy te ebből nem fogsz tanulni és ugyan ez fog történni.. Ezen tudsz változtatni?: Igen
Az AJ után elkezdtél győzködni PMben, hogy szedjelek ki hiába mondtam, hogy nem. Ha egy Admin mond valamit, akkor el tudod fogadni azt a jövőben?: Igen, eltudom.
 

Taktikaiteknős

Fékezhetetlen
Játékos
Üzenetek:494
[adminisztrator]
Idézet tőle: JefferynMartin:
Ehhez csak annyit fűznék hozzá, hogy Admin van playerért és nem player az adminért
Nem állítom, hogy ebben nincs igazság, viszont az Admin nem azért van, hogy elmondja neked, hogy mit csinálnak a playerek és, mint akkor is elmondtam, ha ügyet intéz, akkor csak úgy tud odamenni hozzád, ha azzal végez, ha pedig PM-el spameled őt közben, akkor csak még később ér oda segíteni neked.

Megkaphatod az UB-t, viszont szeretném látni, ahogy ezek a változások tényleg megtörténnek. Egy feltételt szabok ki, miszerint utolsó esélyesként jöhetsz vissza, tehát, ha bármi panasz van rád, akkor visszakerül rád a kitiltás és több UB kérelmet sem fogadunk el. Elfogadod ezt?[/adminisztrator]
 

Taktikaiteknős

Fékezhetetlen
Játékos
Üzenetek:494
[adminisztrator]Feloldom a kitiltást, egy 120 perces AJ-t még le kell ülnöd. Remélem komolyan gondoltad azt, amit írtál és nem lesz több kihágásod. Jó játékot szerveren.[/adminisztrator]
 
Állapot
A témához nem lehet hozzászólni, mert le van zárva.

Kinézet személyre szabása

Top Alsó