James Cavill ---- Nincs konkrét Admin

Állapot
A témához nem lehet hozzászólni, mert le van zárva.

ArkhamKnight

Újonc
Játékos
Üzenetek:2
Neved: James Cavill
Adminisztrátor(ok) neve: Ez nem adminok ellen szól és nem is játékosok ellen
Panasz oka: Túl hosszú AJ és ellehetetlenítés RP folytatásra
Panasz kifejtése: Nos nem tudtam hova írjam ezt az egészet konkrétan nem játékos és nem admin ellen van panasz. A probléma a következő: Egyik este Rp-be keveredtem Stella Pacheoval és Naomi Yukinoshitával. Sajnos RP közben ki kellett lépnem. Jöhet itt a kérdés és felháborodás "Hát, de minek léptél ki RP közben?? Minek írsz ide? Mit csodálkozol??" Igen meg is érteném az Aj-t teljesen jogos csak, hogy nem 1499 perc.... A másik oké legyen ennyi, de mivel RP folytatás miatt kerültem AJ-be ezért lehetőségnek kéne lenni arra, hogy akkor folytassam az RP-t ezáltal tudnék írni Adminoknak, adminsegédeknek akik tudnák a megfelelő intézkedéseket pl: Kiszedni AJből vissza tenni ahol volt az RP akikkel RPztem azokat oda teleportálni. Felőlem tvzheti az egészet. Csak, hogy erre nincs lehetőség mivel nem tudok egy adminnak, adminsegédnek sem üzenetet küldeni AJ-ben.
Bizonyíték (kép, log, videó): Nincs bizonyíték csak a két felsorolt játékos tudja tanusítani az RP-t + David Black.
Megjegyzés: Szóval vagy akkor legyen erre lehetőség vagy akkor kapjak 500-600 perc AJ-t és leülöm kész, de az 1499 perc elég durva.
 

popek

Fékezhetetlen
Játékos
Üzenetek:665
Dexter Sosa
Az 1500 percet nem kell leülni. Éppen az a lényege, hogy hosszú így ha tudjátok folytatni az RP-t, kivesz egy admin és megy tovább az RP. Azért van az egész AJ, hogy más RP-be ne keveredj bele, még annak nincs vége.
 
Állapot
A témához nem lehet hozzászólni, mert le van zárva.

Kinézet személyre szabása

Top Alsó