Jake Javier Heke - Ruszi

Állapot
A témához nem lehet hozzászólni, mert le van zárva.

JakeFury

Klaviatúra Gyilkos
Játékos
Üzenetek:83
Ajredzsi Stevens
Rossz helyre nyitottad a témát, figyelj máskor erre! -Brownie
panaszkonyv.png

Neved: Jake Javier Heke
Adminisztrátor(ok) neve: Ruszi
Panasz oka: Jogtalan MG megítélés - admin jail kiosztás (40 perc!!)
Panasz kifejtése: Discordon beszélgettünk Tommy Martinellivel, közben én a telephelyemre érve elvállaltam egy fuvart. Elindultam vele a városba, mikor megkérdezte Discordon, hogy mit keres a kocsija kint a telephelyen? Mivel, hogy egyéb elfoglaltságaim is voltak, így szűkös időn belül nem szerettem volna mindig ALT - TAB -ozni, hogy válaszoljak, gondoltam, ha már barátlistán szerepel, s van rá mód, hogy ott is beszélhetünk legálisan, akkor ott válaszolok a kérdésére. Tehát Én kéztem amennyiben ez MG! (Képet, logot mellékelek!) Azon rész által, hogy nyilván IC is kérdezhette volna az egyik kocsiját nem-e láttam, elég irreális lenne, mivel fogalmam nincs milyen kocsijai vannak egyet leszámítva!
Bizonyíték (kép, log, videó):
Megjegyzés: Mint a logban is szerepel, SENKI kára nem keletkezett ebből a pár sorból melyet egymás között váltottunk, sem pedig előnye, haszonszerzése sem! Megjegyzem rajtunk, és rajta kívűl volt fent vagy 3-4 ember, akik mindegyis mit csináltak, vagy mit sem... Ha mégis hibát követtünk el, engem érint elsősorban legfeljebb, de túlzásnak tartom akkor is a büntetés mértékét és megítélését! Lévén megítélésem szerint az MG, mint fogalom akkor jön létre, ha más javára vagy ellen kerül felhasználásra az. Senki játékélményét nem torzította a pár sorunk, hisz szinte nem is volt fent senki 06:58-kor...
 
Utoljára szerkesztve:

Laca

Fékezhetetlen
Vezetőségi tag
Head of Staff
Üzenetek:6,541
-
Head of Staff hozzászólás
Szia!

Világosan le van írva, hogy MG-re nem használható a PM funkció a játékosok közt. Mindegy, hogy származik-e előnye belőle bárkinek vagy sem, az MG, az MG. Örülj neki, hogy csak ennyit kaptál és nem tiltott el véglegesen a PM használattól.

Jogtalan, zárom.
 
Állapot
A témához nem lehet hozzászólni, mert le van zárva.

Kinézet személyre szabása

Top Alsó