Jacopo Russo ---> Giovanni Ace Kaeden

Állapot
A témához nem lehet hozzászólni, mert le van zárva.

vaDimi

Újonc
Játékos
Üzenetek:6
Javier Castillano
Neved: Jacopo Russo
Játékos(ok) neve: Giovanni Ace Kaeden
Panasz oka: PG
Panasz kifejtése: Tankoltam a benzínkúton, láttam hogy valaki bent van, húztam egy maszkot a fejemre, leállítottam aztán a pénzét követeltem úgy,hogy folyamatosan feszült pózban szemtől szembe álltam vele, /do /me használatával realisztukusabbá tettem a helyzetet, egy gyors rablást szerettem volna végrehajtani aztán elsietni a helyszínről, az illető nagykalibert rántott egy sima action baros mozdulattal és ledarált, ilyen helyzetben minimum egy sor /doban bemutathatta volna a karakterét illetve egy /try használatával előránthatta volna a nagykalibert, belefoglalva azt hogy szemtől szemben álltunk egymással, irreálisnak tartom a szituációt, nem tudom elképzelni azt,hogy hogy lehet úgy nagykalibert elővenni hogy szemtől szembe állsz valakivel, és még sikeresen el is sütöd azt. Képeken látható az egész RP szituáció
Bizonyíték (kép, log, videó):
Megjegyzés: Amennyiben jogosnak találják a panaszomat, szeretnék kapni megtérítést mivel nem volt fent mentős és egyből kórházba kerültem, levont 15ezer dollárt.
 

Relay

Fékezhetetlen
Adminisztrátor
Üzenetek:702
-
Adminisztrátor hozzászólás
Sziasztok! Az ügyet én fogom kezelni!

Átelemeztem a képeket, átnéztük a logot. Az egyik, fegyver nélkül mentél rabolni. Tehát már itt elrontottad saját részről. Nem motoztad át, egyből a pénzre ugrottál. A saját hibádból vesztettél ebben az ügyben.

A PANASZKÖNYV JOGTALAN!

 
Állapot
A témához nem lehet hozzászólni, mert le van zárva.

Kinézet személyre szabása

Top Alsó