Elfogadva Jacky Bjorn - Henzó

Állapot
A témához nem lehet hozzászólni, mert le van zárva.

bertaroland

Újonc
Játékos
Üzenetek:7
Jacky Bjorn
unban.png


Név: Jacky Bjorn
Adminisztrátor neve: Henzó
Indok: Neked is kellemes pihenést.
Tiltás időpontja: 2023-04-25 18:55:25
Meddig tart a ban: Örökre ki tiltottak de nem érzem jogosnak
Hányszor voltál tiltva a szerverről: Eddig ez volt az elsö
Miért kérsz unbant: Mert szeretnék még egy esélyt kapni mivel mindenki megérdemel egy esélyt bármiröl legyen szo, És biztos hogy nem fogok csunyán beszélni se meg viselkedni. Meg szerintem aki tiltott az se volt fer velem szemben mert nem csináltam akkora szabályszegést.
Min változtatnál, ha vissza jönnél a szerverre: Azon hogy be tartom minden egyes szabályt ami van és jol RP-zek minden szituácioban.
Összességében jogosnak érzed a tiltást: Igen is meg nem is.
 

Laca

Fékezhetetlen
Vezetőségi tag
Head of Staff
Üzenetek:6,541
-
Üdv,

UCP felhasználóneved vagy a karaktered nevét add meg a kérelembe, ne a sajátodat.
 

Henzó

Individuum
Very Important Person
Üzenetek:313
-
Szia! Kicsit emlékezz vissza jobban a történtekre és ha beugrott a pontos eset akkor beszélünk a továbbiakról.
 

bertaroland

Újonc
Játékos
Üzenetek:7
Jacky Bjorn
Helló, az mikor szöktem a rendörök elöl és szabálytalankodtam? Jol emlékszem? Bocs már nem most volt
 

Henzó

Individuum
Very Important Person
Üzenetek:313
-
Jacky Bjorn: (( most mi az istenért nem lehet szökni???? ))
Jacky Bjorn: (( persze hogy tisztába vagyok, már elég régota játszom itt ))
Jacky Bjorn: (( nekem nincs idegem erre ugyhogy mindenkinek jóéjszakát pisisek :D ))

Ezek a sorok hangzottak el a második RP megállítás után egészen pontosan.
UCP sem feltétlenül mondható tisztának, utolsó esély és 300 perc AJ fejében kaphatsz UB-t, ha elfogadod.
 

bertaroland

Újonc
Játékos
Üzenetek:7
Jacky Bjorn
Igen, értettem és persze hogy elfogadom. Nem lesz több ilyen, igérem. Csak az a baj hogy Discordrol is ki lettem tiltva. Majd szolj mikor be tudok már lépni Discordra. És nagyon szépen köszönöm.
 

Henzó

Individuum
Very Important Person
Üzenetek:313
-
[fa] Megkaptad az UB-t, jailbe beraktalak. Discordról a ban nem került feloldásra, arra írj külön kérelmet a megfelelő topicba. [/fa]
 
Állapot
A témához nem lehet hozzászólni, mert le van zárva.

Kinézet személyre szabása

Top Alsó