Játéktér ötlet!

Állapot
A témához nem lehet hozzászólni, mert le van zárva.

Casaus

Újonc
Játékos
Üzenetek:2
Sziasztok! Ezen a fórumon "K-Garden" néven futok, de ismerhettek engem "@ezrah", vagy "desharious." néven. Egy olyan ötlettel jövök felétek ami már több mint valószínűleg tisztázva van, vagy el van döntve, de egy próbát megér.

Arra gondoltam, hogy a játéktér lehetne "Los Santos" elvégre mindenki a nagyvárosi "RP"-hez van szokva, szerintem sokkal inkább kézenfekvőbb lenne. Elvégre több lehetőséget tudnátok biztosítani minden legális állomány számára. Hozzátenném, hogy a setek és a maffiák vagy a cartelek számára is több lenne az "RP" lehetőség. Elvégre 2019-et írunk, lassa 20-at, a "GTA V"-ben úgy van lemodellezve "Los Santos", mint egy modern nagyváros, bár ez nyilvánvaló.[/color]Sok sikátort, sok zsákutcát, halatmas nagy felhőkarcolókat, rengeteg gettót, sok szórakozóhelyet lelhetünk fel. Szerintem ez nagymértékben hozzájárulna az új generációs frakciók megvalósításához. Személy szerint sokkal jobban bele tudom magamat élni a Roelplaybe ha nagyvárosról van szó. Arra gondoltam, hogy ezt a döntést nagymértékben befolyásolja a playerszám, emiatt jöhetett létre a falu gondolata. Szerintem a player számmal nem lesz gond, bár 50-60 playerrel is el lehet éldegélni, én legalábbis azt gondolom. Remélhetőleg jóval, ismétlem jóval több érdeklődő lesz a szerveren, emiatt jutottam el ide, hogy ezt megírom. Természetesen továbbra is fennál a lehetőség a falvakra, avagy a vidékre, emiatt gondoltam arra, hogy lehetne SD, és külön kormányzó is lenne, stb. Ez csak rajtatok áll, hogy éltek-e vele, minden esetre én nagyon örülnék neki. Hozzátennám azt is, ha "GTA V"-ön belül ez lenne az első "Heavy Roleplay"/"Reform Roleplay" szerver ami városban játszódik, akkor igen nagy sikeretek lehet.

maxresdefault-2.jpg
 
Állapot
A témához nem lehet hozzászólni, mert le van zárva.

Kinézet személyre szabása

Top Alsó