Járművekkel kapcsolatos anomáliák.

Állapot
A témához nem lehet hozzászólni, mert le van zárva.

LACI

Fékezhetetlen
Vezetőségi tag
Főadmin
Üzenetek:804
Sean Bennett

qh62gjT.png

Szerverrel kapcsolatos hibák

In Game Neved/Discord Neved

» LACI «

Hiba megnevezése

» Járműveim nem despawnolnak, mikor lelépek, Olyan embereknek van kulcsa pár autómhoz, akiket nem is ismerek. «


Hiba bővebb leírása

» Mai nap olyan 13 óra felé leléptem a szerverről. Körülbelül fél óra múlva szólt nekem @DANI. hogy hát itt van az autóm, és be van indítva.
Mondom az érdekes, mert senki másnak nincs hozzá kulcsa, csak nekem. Majd ment a városba, és meglátta a Jugularom, amihez szintén nincs senkinek kulcsa. Bekanyarodott a garázsomhoz, ott is ott volt az összes kint parkoló autó. Na itt lett érdekes számomra a történet. @Relay átnézte a járművekhez tartozó kulcsokat, illetve benézett a garázsomba is, ami szintén tele volt a lespawnolt járműveimmel. A járművek zöméhez csak nekem van kulcsom, én pedig nem voltam fent. Meglepő volt kulcs ellenőrzés közben, hogy pár autómhoz egy bizonyos (Ronan Zircon) nevezetű embernek is vannak kulcsai. Fogalmam sincs ki ez a gyerek, mint később kiderült bannolva is van. Lehet hogy ez egy ALTV bug. «


Csatolmányok

» Pár kép a kocsikról. «

Egyéb megjegyzések

» Remélem megoldásra kerül. Illetve szeretnék egy teljes kulcs-cserét az összes autómra. «

 

daco

🌊
Adminsegéd
Üzenetek:395
find out ic
Szia. A /changevehlock (járműid) lesz a te parancsod. Tudtommal el is veszi olyankor mindenkitől a kulcsot.

EDIT: popek kommentjét olvasva semmis.
 
Utoljára szerkesztve:

popek

Fékezhetetlen
Játékos
Üzenetek:674
Dexter Sosa
Ma dél körül voltam fent a szerverem és a telkem előtt ott állt Legend kocsija, és nem hiszem hogy van hozzá valakinek kulcsa. Így már biztos, hogy nem törlődnek a kocsik kilépésnél.
 

Anubis30

Fékezhetetlen
Játékos
Üzenetek:406
Hector
Valóban nem despawnolódnak az autók, délelőtt rendszám nélkül mentem, kiléptem, ugye akkor azt is visszarakja, most nézem, hogy nincs rajta rendszám.
 
Állapot
A témához nem lehet hozzászólni, mert le van zárva.

Kinézet személyre szabása

Top Alsó