Ivan Snider - Limonium

Állapot
A témához nem lehet hozzászólni, mert le van zárva.

popek

Fékezhetetlen
Játékos
Üzenetek:672
Dexter Sosa
panaszkonyv.png

Neved: Ivan Snider
Adminisztrátor(ok) neve: Limonium
Panasz oka: Helytelen eljárás.
Panasz kifejtése: Jelenleg amikor írom ezt, épp akció van. Egy "sikeres" autókert mentünk páran. Omnist sikerült ellopnom. Az út kellős közeépn két ember állt, gondoltam hogy kikerülöm őket hisz középen szögesdrót lesz. Az omnis nem a kanyarodásáról híres, így semmit nem tudtam kikerülni, és az egyik gyereket vittem el. Leadtam a kocsit, és kaptam az AJ-t DB indokkal.
Bizonyíték (kép, log, videó): https://prnt.sc/wj8oog
Megjegyzés: Ha valaki kint áll az út közepén, ilyen helyzetben és arra kell mennem, megesik hogy átmegyek rajta. Nem tartom fairnek, hogy semmi érdeklődést nem nyilvánított felém Limonium, hogy miért csináltam, vagy mi történt hanem egyből AJ-t osztott.
 

Limonium

Fékezhetetlen
Very Important Person
Üzenetek:2,085
Idézet tőle: husom:
Az út kellős közeépn két ember állt, gondoltam hogy kikerülöm őket hisz középen szögesdrót lesz.
Az út közepén is hivatalosan csak egy ember állt, de ettől függetlenül "ki tudtad volna kerülni." (vagy csak tovább mész egyenesen az autópályán)

Idézet tőle: husom:
gondoltam hogy kikerülöm őket hisz középen szögesdrót lesz.
És hol? Sheriff egység sem volt a helyszínen.

Idézet tőle: husom:
Az omnis nem a kanyarodásáról híres, így semmit nem tudtam kikerülni
Talán az egyik legjobb és általam legkedvencebb autó a GTA5-ben. Én nem hiszem, hogy pont véletlen kerül ennyibe az Omnis. Ugye az autók amiket a kereskedésből ellopsz nem tuningosak így személyes örömömre esős időben is letudtam tesztelni az Omnis tapadását ebben a kanyarban. Nyélgázon is simán (kb. 180-190-es km/h) betudtad volna venni ezt a kisebb jobbos kanyart, úgy hogy az autópálya felezősávát sem érinted.

Idézet tőle: husom:
Ha valaki kint áll az út közepén, ilyen helyzetben és arra kell mennem, megesik hogy átmegyek rajta.
Még mindig nem állt úgy az úton, hogy te nem tudtad volna kikerülni. (vagy éppen, csak tovább menni egyenesen) Akkor viszont ha van visszamentése az áldozatnak vagy a tanúnak aki alátámasztja mindezt, ne számíts sok jóra.

Idézet tőle: husom:
semmi érdeklődést nem nyilvánított felém Limonium, hogy miért csináltam, vagy mi történt hanem egyből AJ-t osztott.
Plain nonok; amit a szerverszabályzat kimond, hogy ilyet nem. Nem kell megneveznem, hogy kitől van a videó, nem kell megneveznem, hogy kitől van a kép, nem kell megneveznem, hogy kikerültél bárhova is, nem kell megneveznem semmit sem, láttam, kész.

Idézet tőle: husom:
Leadtam a kocsit, és kaptam az AJ-t DB indokkal.
Minden rosszban van valami jó is.



Ahhoz képest, hogy írtad elfogadod, nem sikerült, mert itt kötünk ki. De hogy ne csak a betűket olvasd, lesd meg a videót más szemszögéből te is: https://www.youtube.com/watch?v=-Zgnussytf4&ab_channel=VisionExBeats
 

popek

Fékezhetetlen
Játékos
Üzenetek:672
Dexter Sosa
Egy ilyen akció közben, úgy hogy sehol nem láttam BCSO-st, én arra asszociáltam, hogy aki az úton áll egy izével a kezében, hogy BCSO-s. Én két embert láttam, valamint egy kocsit oldalt. Lehet a második ember halu volt, megesik.

+ a videón látszik, hogy lassítok. Itt magam is meglepődtem, hogy az egy szimpla civil és nevettem is egy jót, hogy mit keres éppen ő ott.
 

popek

Fékezhetetlen
Játékos
Üzenetek:672
Dexter Sosa
Most néztem csak meg a videót újra, és 0.4-nél látszik még egy ember 32-es ID-vel. Őt láttam. Csak nevet és ID-t láttam, de ezek szerint nem volt halu.
 

Dani

Fékezhetetlen
Játékos
Üzenetek:490
Megnézve a videót tényleg úgy tűnhet, hogy Popek szándékosan ütötte el a civilt. Figyelembe véve azt, hogy a gázolás 1 autópályán történt, aminek a közepén állt a játékos és, hogy Popek tényleg azt hitte, hogy nyomozók helyeznek le szögesdrótot, el tudom hinni, hogy nem az volt a célja, hogy menekülés közben egy számára ismeretlen embert csak úgy elüssön.

Mivel az admin helyében én is így jártam volna el a videó alapján, a panasz nem jogos, az elütött játékos keressen fel és visszakap mindent.
Mivel elhiszem Popeknek, hogy nem DB-ne random embert 47.000 perccel, a jailt leveszem.
 
Állapot
A témához nem lehet hozzászólni, mert le van zárva.

Kinézet személyre szabása

Top Alsó