Ivan Snider - Frederick Cascatay

Állapot
A témához nem lehet hozzászólni, mert le van zárva.

popek

Fékezhetetlen
Játékos
Üzenetek:672
Dexter Sosa
panaszkonyvj.png

[size=12pt]Neved: Ivan Snider
Játékos(ok) neve: Frederick Cascatay
Panasz oka: Fear RP szabály megszegése
Panasz kifejtése: Rebelsből az egyik tagunknak indoka volt, hogy elraboljuk Fredet és alaposan elverjük. Ez meg is történt, elvittük a map szélénél lévő gyárterülethez. Fred teljesen együttműködött, viszont nem tanusított FearRP-t egyáltalán. Kimerem mondani, hogy kérte azt, hogy öljük meg.
Bizonyíték (kép, log, videó): Pár sor a logból:
Kód:
[12:38:45] *** halál nyugodtan nézz a puska csönek a végébe. [Frederick Cascatay]
[12:39:34] Frederick Cascatay mondja: Gyere nyomd a fejemhez végezz ki
[12:39:44] Frederick Cascatay mondja: Amúgy sincs életem, ha megkeserítitek.
Megjegyzés: AS-t hívtunk az ügyre, utána már tanusított FearRP-t, viszont a szabálysértést kötelességem volt jelenteni.
 

popek

Fékezhetetlen
Játékos
Üzenetek:672
Dexter Sosa
Discordon privátban elküldtem a teljese logot amiben a lényeg benne van. MG elkerülése végett, küldtem el ott.
 

Tiiskid94

Kritikus
Játékos
Üzenetek:278
Sorry for drips
A többi részt is mutasd meg amikor lábon lőttetek, vagy amikor le borultunk a hegyről. Mert ugye azok teljesen rpsek voltak. 😁
 

popek

Fékezhetetlen
Játékos
Üzenetek:672
Dexter Sosa
Benne van a logban. A lábon lövés is. A borulást rendesen leRPzük valamint te is.
+ bár nem értem ezek, hogy jönnek ide. Minden esetre a logban benne lesznek.
 

Gergo

Fékezhetetlen
Játékos
Üzenetek:641
[adminisztrator]A félelem szerepjátszása valóban nem jelent meg mindaddig, amíg az adminisztrátor-segéd kolléga közbe nem írt. Megtekintettem Frederick előzményeit, korábban nem került szankcionálásra szabálysértésért. A szabálysértését mérlegelve, tudatában a tiszta előzményeinek, és annak, hogy kárt nem okozott, egy figyelmeztetést fogok neki kiosztani.[/adminisztrator]
 
Állapot
A témához nem lehet hozzászólni, mert le van zárva.

Kinézet személyre szabása

Top Alsó