Ispilante Nicolae Bogdan -> Antwan Gaulden

Állapot
A témához nem lehet hozzászólni, mert le van zárva.

ThePrime

Újonc
Játékos
Üzenetek:13
Benjamin Jager
panaszkonyvj.png

Neved: Ispilante Nicolae Bogdan
Játékos(ok) neve: Antwan Gaulden
Panasz oka: RP megtagadása, fun
Panasz kifejtése: Adott a következő RP szitu: Engem mint biztonsági őrt, rádión hív a főnök, hogy egy embert ki kell tessékelni. Én és 2 másik biztonságis társam odamegyünk, 3-ónk mellett többszöri felszólításra is csak körbe körbe szaladgált, és összevissza beszélt. Többször is a földre vittük, csak felállt, és futkorászott tovább. Mikor rp-vel elkezdtem vonszolni, az ellenáll? do-mra se válaszolt.
Bizonyíték (kép, log, videó): log
Megjegyzés: ---
 
Utoljára szerkesztve:

KGvagyok

Haladó
Játékos
Üzenetek:22
Messi123A
Sziaa. Úgy gondolom, hogy nem valami reális az, ha folyamatosan lerohantok a klubban vagy 5 en, minden féle RP nélkűl. Már annyira használtátok ezt a prancsot, hogy IC regálni sem tudtam a dolgokra, mert egyfolytában a földre vittetek annyira, hogy már egymás it. /do-t nem használok, mert a refrom RP-t képviselem. Úgy gondolom, hogy számomra sokkal jobb és egyben, színesebb is. A 2. Hogy bizonyíték nélkűl a adott bíráló sem tud mit kezdeni. Vissza térve, az RP tagadásra és a FUN ra. RP Tagadást gondolom arra érted, hogy ti megpróbáltatok kivinni engem, én meg próbáltam RPzni, hogy ellenkezek és ott maradok. Ez nem RP tagadás, csak nem kéne nektek Force Rpzni. Fun: Fogalmam sincs miről beszélsz, valami videót vagy képet csatolj ez eseményről. Maximuim egyszer futottam el, mert le akartam írni egy reagáló /me-t csak ti, folyamatosan hangsúlyozom folyamatosan a földre vivős parancsal nem adtatok rá lehetőséget.
 

Morningstar

Fékezhetetlen
Mentor
Üzenetek:512
.
Sziasztok, a panaszt én fogom kezelni. Estig várok minden bizonyítékot ami az ügyhöz kapcsolódik. Amennyiben lehetséges, videót is, ami magát a fun-t igazolja.
 

ThePrime

Újonc
Játékos
Üzenetek:13
Benjamin Jager
Sziaa. Úgy gondolom, hogy nem valami reális az, ha folyamatosan lerohantok a klubban vagy 5 en, minden féle RP nélkűl. Már annyira használtátok ezt a prancsot, hogy IC regálni sem tudtam a dolgokra, mert egyfolytában a földre vittetek annyira, hogy már egymás it. /do-t nem használok, mert a refrom RP-t képviselem. Úgy gondolom, hogy számomra sokkal jobb és egyben, színesebb is. A 2. Hogy bizonyíték nélkűl a adott bíráló sem tud mit kezdeni. Vissza térve, az RP tagadásra és a FUN ra. RP Tagadást gondolom arra érted, hogy ti megpróbáltatok kivinni engem, én meg próbáltam RPzni, hogy ellenkezek és ott maradok. Ez nem RP tagadás, csak nem kéne nektek Force Rpzni. Fun: Fogalmam sincs miről beszélsz, valami videót vagy képet csatolj ez eseményről. Maximuim egyszer futottam el, mert le akartam írni egy reagáló /me-t csak ti, folyamatosan hangsúlyozom folyamatosan a földre vivős parancsal nem adtatok rá lehetőséget.
Bizonyíték a log szó-ra kattintva egy pastebin a loggal. A funt arra értettem, hogy körbe körbe szaladgáltál, mikor rpzni próbáltunk volna, de legyen ez lényegtelen. IC többszöri felszólítást kaptál a távozásra, ezért lettél földre víve. Az, hogy földről instant felálltál és mentél tovább, az váltotta ki, hogy a többiek is földre vittek párszor. A /do-ra való nem válaszolás reformRP indokkal mennyire lehetséges, nem tudom, ezt majd a bíráló személy eldönti. A megpróbáltad az ottmaradást RPzni annyiból állt, hogy körbe körbe szaladgáltál bármiféle /me vagy hasonló elől. Egy /me ellöki magától a biztonsági őrt vagy egy /megprobal kiszabadulni a szorításból parancs sokat segített volna a szituáción, én és a többiek se érezték volna RP megtagadásnak a dolgot, de se a /me se a /do-ra nem kaptam választ, ahogy a logból látszik. Mire végre kimentél, meg kiléptél a játékból, de ezt betudom egy crashnek.

Bíráló személy felé: videóm nem készült az esetről, az RP megtagadása vádamat a log bizonyítja, a fun-t az eszetlen szaladgálásra értettem, viszont hagyjuk figyelmen kívül, mert nem lényeg, és videóm sincs róla.
 

KGvagyok

Haladó
Játékos
Üzenetek:22
Messi123A
De te nem döntheted el, hogy kiviszed a karakterem. Akkor te is használhattad volna a /megprobal-t. Ezzel azt állítod, hogy rám akartad erőltetni az RP-det.
 
Utoljára szerkesztve:

ThePrime

Újonc
Játékos
Üzenetek:13
Benjamin Jager
De te nem döntheted el, hogy kiviszed a karakterem. Akkor te is használhattad volna a /megprobal-t. Ezzel azt állítod, hogy rám akartad erőltetni az RP-det.
Egy valóságos szituációban szerinted téged nem fog a biztonsági őr a főnöke parancsára kifele vonszolni? Illetve nem forceRP-ztem, mert meg volt kérdezve tőled /do-ban, hogy ellenállsz e. Hogy erre nem válaszolsz, az a te dolgod.

Várom Morningstar bírálatát
 

Morningstar

Fékezhetetlen
Mentor
Üzenetek:512
.
[a]Köszönöm a hozzászólásokat.
@KGvagyok számos lehetőséged lett volna, reagálni /do-ban, vagy akár /me-ben is, de nem tetted. Továbbá a nap folyamán egy másik logot is mutattak nekem, ami bebizonyítja, hogy abban az elműlt két órában nem az első RP tagadásod volt.

Mivel a funolásról videó nem lett bemutatva és @ThePrime visszavonta azt a részt a bizonyíték hiánya miatt, így azt a vádat nem vesszük figyelembe.

A panasz jogos. @KGvagyok a büntetésedet 50 perc adminjailben állapítom meg RP megtagadás indokával.

Zárok.[/a]
 
Állapot
A témához nem lehet hozzászólni, mert le van zárva.

Kinézet személyre szabása

Top Alsó