Elfogadva Isabella Willson - Laca

Állapot
A témához nem lehet hozzászólni, mert le van zárva.

Mort07

Újonc
Játékos
Üzenetek:14
Isabella Willson
unban.png


Név: Isabella Willson
Adminisztrátor neve: Laca
Indok: Más IRL adatainak felhasználása.
Tiltás időpontja: 05.14
Meddig tart a ban: örökös.
Hányszor voltál tiltva a szerverről: Ez volt az első alkalom.
Miért kérsz unbant:Szeretnék bocsánatot kérni a viselkedésemért, ami a kitiltásomhoz vezetett. Belátom hibáztam nem is kicsit, és tudom hogy ezt nem kellett volna,de mindenki meg érdemel egy második esélyt.Ígérem, hogy a jövőben betartom a szabályokat és meg próbálnék a legjobb RPkre törekedni.Az elmúlt időszakban sokat gondolkodtam a történteken, és rájöttem, hogy mennyire fontos számomra ez a szerver. Szeretnék újra része lenni ennek a fantasztikus közösségnek, és hozzájárulni a pozitív légkörhöz. Kérlek, adjatok egy második esélyt, hogy bebizonyíthassam a javulásomat és hogy mit tanultam ebből a szankcióból.Sajnos más szervereken nem érzem azt amit ezen a szerveren.Hiányzik a community és maga a szerver újdonságai és fejlettsége.
Min változtatnál, ha vissza jönnél a szerverre: A szabályzatot be tartanám, és tiszteletben tartanám mások adatait és többé nem tennék ehhez hasonlót.
Összességében jogosnak érzed a tiltást: Igen teljes mértékben.
 

Laca

Fékezhetetlen
Vezetőségi tag
Head of Staff
Üzenetek:6,952
-
Üdv,

Nem tőlünk, hanem csak egy embertől kellene bocsánatot kérned, akit konkrétan megaláztál egy közösségi platformon.

Ha tényleg megbántad a viselkedésed és itt bocsánatot kérsz @!𝔽ő𝕟𝕚𝕩™ től, akkor mérlegeljük a kitiltásod feloldását.
 
Állapot
A témához nem lehet hozzászólni, mert le van zárva.

Kinézet személyre szabása

Top Alsó