Inventory rendszer kifagyás.

Tohru

Klaviatúra Gyilkos
Játékos
Üzenetek:86
.

qh62gjT.png

Szerverrel kapcsolatos hibák

In Game Neved/Discord Neved

» Lawiet «

Hiba megnevezése

» Inverntory rendszer megadja magát. «


Hiba bővebb leírása

» Amikor pakolok szekrénybe vagy bárhova nagyon sokszor megadja magát és nem lehet semmit se pakolni, kivenni vagy bármit csinálni inventory-val. Relog megoldja. «
 

popek

Fékezhetetlen
Játékos
Üzenetek:658
Dexter Sosa
velem is többször előfordult, hogy beszar az inventory. Kihúzni nem tudtam semmi stackelt itemet, de néha single itemet se engedett kihúzni. Relog nálam is megoldotta. Morningstar-t hívtam ki akkor, és neki ment minden normálisan. Semmi error nem volt a konzolban, se warning.
 

Boxos

Veterán
Játékos
Üzenetek:248
Amunet Khalifa
Nálam is volt párszor ilyen, általában akkor csinálja ezt mikor a kettő inventory van megnyitva, az egyik inventory meg pont úgy helyezkedik el, hogy egy szekrényen van, mikor pakolod át a cuccokat, úgy érzékeli, mint ha a másik szekrénybe tennéd bele az itemet.
Akkor az itemet néha nem abba a szekrénybe teszed bele amibe tenni szeretnéd és be buggol
 

Tohru

Klaviatúra Gyilkos
Játékos
Üzenetek:86
.
Jelenleg is fenáll a probléma. Jelenleg barátommal 10 perce se veszünk üres üvegeket és pakolunk és mindkettőnek 2-3 percenként figyat az inventory rendszer.
EDIT: 4. alkalommal fagyott ki a rendszer mindkettőnknek.

[11:26:29][Error] TypeError: Cannot read properties of undefined (reading 'id') [11:26:29][Error] [V8] Exception at one_items:client.js:1 [11:26:29][Error] const _0x41c6=['useFishingRod','deleteObject','NaHHw','<i\x20class=\x27fa\x20fa-... [11:26:29][Error] TypeError: Cannot read properties of undefined (reading 'id') at useInventoryTransmission (client.js:1:288372) at client.js:1:257770 at client.js:1:356929
 
Utoljára szerkesztve:

Klicsko

Klaviatúra Gyilkos
Játékos
Üzenetek:95
Ezt aláírom ez velem is sokszor megtörténik. Velem a garázsban történt meg a legtöbbször. Pakoltam táskába - beraktam csomagtartóba - kivettem csomagtartóból - átraktam egy szekrénybe és társai. Ilyen random pakolásoknál volt, hogy megadta magát az inventory.
 

PecsriK

Haladó
Játékos
Üzenetek:17
Patrick Morris
Alkatrészvásárlásnál, ki-be pakolásnál nálunk is sűrjen előfordul ez a hiba. Csak a relog oldotta meg nálam.
 

Cross

Vélemény Vezér
Játékos
Üzenetek:322
-
0eJlw1i.png

Juharnedv pakolása csomagtartóba és random nem engedett tovább pakolni semmit.
06.11 8:46:48
 

Makó

Veterán
Adminisztrátor
Üzenetek:249
Dr. Zeke Karev-Vaughn
Nálam konkrét eset is előjött. Amikor van az inventorymba egy táska és véletlen ki akarok venni még egyet a kocsiból akkor utána fixen nem tudok az inventoryból se ki se be pakolni semmit. Relog megoldja.
 

Poqu

Fékezhetetlen
Játékos
Üzenetek:623
Maurizio Mancini
Én széfbe pakoláskor is tapasztaltam szóval az összes tárolótípusnál előfordul a probléma.
 

Legend

Fékezhetetlen
Vezetőségi tag
Tulajdonos
Üzenetek:1,922
Silay Denzel
1.5-tel módosítottam rajta egy kicsit, de majd visszajelzésre van szükségem, mert én személy szerint nem tudtam reprodukálni a hibát.
 

Matus

Lelkes Pötyögtető
Játékos
Üzenetek:70
-
Nálam most duplán jelentkezett, kipróbáltam - akkor szart be az inventory rendszer amikor nem nyitottam meg a szekrényt hanem csak simán az invből ráhúztam a szekrényre a dolgokat kb 3-4 itemet betudtam rakni de utána meghalt az egész. Viszont ha úgy pakolok, hogy megvan nyitva a szekrény és áthúzom az invemből az itemeket akkor nincs gond.
 

Kinézet személyre szabása

Top Alsó