Insigne jelentkezése

Állapot
A témához nem lehet hozzászólni, mert le van zárva.

Insigne

Veterán
Játékos
Üzenetek:240
1, Pár mondat rólam

Helóka, Andrásnak hívnak, 16 éves vagyok. Lehet már valaki ismer, valaki nem, Jelenleg 10. osztályos vagyok, karosszéria-lakatos szakmát tanulom. Hobbiként a gép előtt szoktam kockulni, vagy a városban motorozgatok, de azt se sokáig mert jön a tél sajnos.

2, Eddigi pályafutásom

Több helyen is megfordultam már (MTA), mint fórum moderátor, mint adminisztrátor, illetve itt oneRP discordon is operátor voltam.

3, Aktivitás, kitűzött célok

A hét minden napjában általában elérhető vagyok kivéve ha motorozok vagy dolgozok. Célom az, hogy elismerjék a munkámat, illetve hogy meg tudjak mindenkinek felelni, és bizonyítani szeretném hogy meg lehet bennem bízni.

4, Ami leginkább rombolhatja a közösséget

Ez egy érdekes kérdés, hisz ezt több féle képpen is értelmezhetjük. A legnagyobb probléma az emberekkel van, és a mások iránti hozzáállásukkal. Mindig egy adott összeszokott "csoport/csapat" inzultálja és provokálja a másikat, ebből adódóan vitákat generálnak.
 

Negan

Újonc
Játékos
Üzenetek:4
Az operátori feladataid sajnos végetértek, röviddel  azután hogy csatlakoztam a Discord Moderátorok soraiba, azonban ezalatt a rövid idő alatt, amit ezzel töltöttél (a csatlakozásom után), és ahogy körülírtad nekem, hogy mi alapján veszel fel embereket, egy érett attitűdre, és komolyságra vall, ezért szerintem alkalmas vagy a Moderátori pozíciók elvégzésére, ha hagyod a közeljövőben azokat a dolgokat, amiért az Operátori pozíciódról sajnos le kellett mondanod.
Ezen érvek alapján támogatom a jelentkezésed,
Sok sikert kívánok!
 

Charliee

Haladó
Játékos
Üzenetek:16
Nem ismerlek, de a jelentkezésedből sem tudtam meg sokat rólad. Kíváncsi lennék, hogyan végezted a régebbi fórum moderátor feladataidat és mennyire voltál hasznos tagja az ottani csapatnak. Nem sok de egy kis bővítés ráférne szerintem. Sok sikert!
 

blackdog476

Kivételes Tehetség
Very Important Person
Üzenetek:233
Szia.
Bár keveset írtál, mivel ismerlek korábbról, megnézhetjük hogyan teljesítesz.
Írj rám Discordon.
 
Állapot
A témához nem lehet hozzászólni, mert le van zárva.

Kinézet személyre szabása

Top Alsó