Ingatlanok bejelentése

Állapot
A témához nem lehet hozzászólni, mert le van zárva.

Hevele

Kivételes Tehetség
Játékos
Üzenetek:223
Kaylie Roberts

qh62gjT.png

Szerverrel kapcsolatos ötletek

In Game Neved/Discord Neved

Hannah Sullivan / Shawky#6541

Ötleted leírása

Véleményem szerint jelenleg a szerveren sok olyan ingatlan van ami inaktív játékosokhoz tartozik, emiatt zöld CPket városon belül szinte lehetetlen találni. Szerintem jó ötlet lenne visszahozni az ingatlanra is a bejelentést mint ahogy a kocsiknál is van.


Csatolmányok

-

Egyéb megjegyzések

Szeretem a zöld CPket



 

LACI

Fékezhetetlen
Very Important Person
Üzenetek:922
Sean Bennett
Attól, hogy valaki inaktív, havi 1x biztos felnéz, hogy bejelentse az ingatlanját/kocsiját.
 

Esteban Velasco ~ Marc

Fékezhetetlen
Játékos
Üzenetek:625
Esteban Velasco
Véleményem szerint, nem fogja megoldani a problémát ha vissza lesz hozva! A járműveknél se működik, havi egyszer simán felnéz bárki! Nem egy embert tudok, aki nem is játszik itt, de feljár bejelenteni a dolgait aztán lelép és megy máshova játszani/ mással vagy csak dolgozik/ nyaral!
 

Tohru

Klaviatúra Gyilkos
Játékos
Üzenetek:86
.
Szerintem ha már valaki az idejét ráfordítja a szerverre hogy pénzt szerezzen és vegyen autókat meg házakat. Utána meg eltünjön mert nem jelentette be egy kicsit igazságtalanság. Ezért van lehetőség igényelni fórumon ingatlant bárhova a megfelelő mennyiségű pénzért. Meg ha tényleg közbejön valami és nem tud feljönni több mint egy hónapig mert szétment a gépe vagy egyéb akkor is néha kihúzás. Nem támogatom.
Edit: Meg pár hónapja szedték ki szavazás alapján. Nem értem miért tennék vissza.
 
Utoljára szerkesztve:
Állapot
A témához nem lehet hozzászólni, mert le van zárva.

Kinézet személyre szabása

Top Alsó