im never going back again.

ohhoney

Lelkes Forumozó
Adminsegéd
Üzenetek:40
Anna
1.png
szülők.png
nagyika.png

Rylee 17 évesen költözött el Québec-ből, Kanada egyik legnyugisabb városából, Los Santos-ba. Persze nem saját házat vett, hanem kollégiumba ment,
névszerint az University of Los Santos-ba (ULSA), ahol kriminológiát tanult. Az egyetem 4 évig tartott neki, majd 21 évesen el is kezdte a 2 éves mesterit.

2.png

A végzettségekkel a Blaine Country Sheriff's Office-hez fordult, ahol most nemrégiben végzett a majdnem két hónapig tartó akadémiával.​
 
Utoljára szerkesztve:

Mercikee

Klaviatúra Gyilkos
Játékos
Üzenetek:90
Blaire Duncan | Eleonora Greek
[hc] Kedves @ohhoney ,
Érdeklődni szeretnénk, hogy várható-e folytatás a történetben? Kérlek jelezz vissza részemre, bármelyik felületen. Amennyiben nem kapok választ két napon belül, sajnos a karakterlapod zárolásra kerül.
[/hc]
 

ohhoney

Lelkes Forumozó
Adminsegéd
Üzenetek:40
Anna
Az elmúlt időben Nathan, Layton, Kylie és Rylee, mind a négyen felmondtak a Blaine County Sheriff's Office-nál. Ezt követően ugyanúgy tartották a kapcsolatot és találkozgattak. Kylie-nak eszébe jutott, hogy van egy nagyon szép hely kicsit messzebb a várostól, amit télen, a nagyobb hóban, meg kéne nézniük.

A lányok összeszedték a csapat többi tagját, Lay-t, Nath-t és Sulli-t, majd elutaztak egy hosszú hétvégére a hegyekbe, Paleto Bay-től nem is olyan messze.


túra.png

(( Bocsánat a késésért, csak rengeteg minden történt egyszerre és azt sem tudom a fejem hol van. Köszönöm szépen a lehetőséget a BCSO-nak, hogy a frakcióban lehettem. Igaz, kevesebb RP volt veletek, mint akció, de ettől függetlenül jó volt^^))

(( Igyekszem több mindennel, rendes RP-vel jelentkezni amint tudok ))

( @Csani21 @Trevor @charlieka @Hayas )​
 

Mercikee

Klaviatúra Gyilkos
Játékos
Üzenetek:90
Blaire Duncan | Eleonora Greek
[hc] Kedves @ohhoney ,
Válasz hiányában a HCRP minősítés megvonásra kerül, amennyiben továbbra is folytatni szeretnéd, kérlek jelezz valamelyikünk felé. [/hc]
 

Kinézet személyre szabása

Top Alsó