Illegális hajó ötlet

Cross

Fékezhetetlen
Adminisztrátor
Üzenetek:383
-

qh62gjT.png

Szerverrel kapcsolatos ötletek

In Game Neved/Discord Neved

» cross1004 «

Ötleted leírása

» Illegális hajó változtatása
A jelenlegi vízen megjelenő hajó helyett három fix hajón spawnolna random az 5 láda.
Mindig random történne és egyszerre csak egy hajón lenne az 5 láda. (Ez jobban megközelíthető mindkét oldal számáról és a taktikát helyezi előnybe a gyorsaságon felül)
A loot random lenne minden ládánál nem fixen ládához kötve mint jelenleg.
Loot:
A: Egy fegyverláda
B: Random drogok
C: 330 ezer dollár
D: Kevlárok (Vagy kevlár láda)


ZUy1TFY.png

RjtmHor.png
1xIYDQi.png

CZYd6eJ.png
o7MfVNI.png

e828s0i.png
«

Csatolmányok

» - «

Egyéb megjegyzések

» - «



 

fater

Fékezhetetlen
Adminisztrátor
Üzenetek:1,024
Ha jól értem, egy illegál fk vagy egy szövetség lecampel egy random hajót, ott legyilkolnak mindenkit esetleg ők is mozgásképtelenek lesznek, majd valaki az adott frakcióból felsétál a dara után a hajókra kideríti hol van a cucc megfúrja, és kész. Nem támogatom
 

Cross

Fékezhetetlen
Adminisztrátor
Üzenetek:383
-
Ha jól értem, egy illegál fk vagy egy szövetség lecampel egy random hajót, ott legyilkolnak mindenkit esetleg ők is mozgásképtelenek lesznek, majd valaki az adott frakcióból felsétál a dara után a hajókra kideríti hol van a cucc megfúrja, és kész. Nem támogatom
Lényegében leírtad a mostani hajót. Felmennek Dinghyvel, megfúrják, közben lelőnek mindenkit vagy meghalnak. Felszedik a lootot és mennek vissza a partra.

Szerintem a fentebbi leírásban több megközelítési lehetősége van a hajóknak mint jelen esetben. Nem fix hajóról beszélünk, így mindig random kerülne valamelyikre láda. Jelenleg a render distance és hajó hitbox végett kevésbé élvezhető és szerintem ezért sincs kihasználva (nagy ritkán megy rajtunk kívül más is a hajóra)
 

Peter1994

Pletykafészek
Játékos
Üzenetek:116
Szerintem a fix hajónak van egy megközelítési lehetősége valaki ott van ledarál mindenkit aki nem a frakciójukhoz tartozik aztán közben fúrják a ládát és sikeres a rablás. De a fentebbi leírásban több megközelítési lehetőség van, lehet jönni vízen is rendőr motorcsónakkal, helikopterrel, rendőr motorral és rendőr autóval így bármely rendvédelmi frakció jobban be tudná keríteni az adott hajót ahol a rablás folyik. Így akár egy szövetséges frakció is csatlakozhatna a rabláshoz ők a másik hajót néznék át. Az egyik hajónál LSPD vs x frakció a másik hajónál pedig LSSD vs y frakció. TÁMOGATOM!
 

Kinézet személyre szabása

Top Alsó