[ Illegális Frakció Pályázat ] Los Hijos de Dios

Állapot
A témához nem lehet hozzászólni, mert le van zárva.

PuFFy

Klaviatúra Gyilkos
Játékos
Üzenetek:90


Los Hijos de Dios
6IPnULp.png

Kezdetek
A fagyos Sierra Nevada lánchegységben kezdődik a történetünk. Ahol a magas tiszteletet parancsoló fenyvesek tű levelei mögött a fel ívelő hegy gerincen kissé rozoga, fából összetákolt kis viskó egyensúlyozott a hegyi széllel. Hol jobbra hol balra dűlt az erős levegő áramlásban. Mintha a széllel szoros kapcsolatban lennének. Együtt táncoltak a szálló hópihékkel. Ahogy közeledünk az épület felé, úgy a kellemes melegség eltölti az arra tévedőket. A ház környékén tehenek legelésztek a legelőn, közel az építményhez ami megvédte őket a kínzó hidegtől. Az ablakban oda vissza rohangáló alakok ábráit lehetett felfedezni. Kik hangos zajt keltettek a szobákban. Hol tányér csörömpölés hangja zendült föl, vagy a padló nyikorgó zaja zavargatta a csöndet. Társulat, kik heves vitában voltak. Valami közös érdek ügyében ki kiabált, vagy valamely bútort dobált a másik félhez. Kicsiny viskó, színültig feszültséggel. Majd egy testes katona, kinek nem számít sem vagyon, sem empátia, csak a vezetője parancsai. Lépett elő a kis Jeremyvel. Kalapját lekellett vennie, a kicsiny belmagasságú épületben, hisz kis emberek lakták azt. Erős, izmos határozott kiállású személy volt. Valamely szinten átérezte a család helyzetét, hisz őt is elragadták a családjától. De az esküje tiltotta az ellenszegülést. Eközben a leány az úr földíszített egyenruháját tépdelte, zokogva reményt vesztve. Csinos egy leány volt. Alig lehetett az élete tizenkilencedik évében, mikor már édesanya lett! Azt megkell hagyni szépsége hetedhét földön is elkápráztató volt! Tejföl szőke dús haja tengerkék szemei pedig ámulatba töltötték a férfiakat. A sírástól kipiroslott arca egy kecses piros almává változtatta a szemet kápráztató arcát. Mint minden, még a sírás is széppé teszi őt! Szó-szót követ, a társulat távozik a kisdeddel....

Alapkövek
2019 Januárja. A frissen huszonegyedik életévében járó Jeremy felnőtté cseperedett. Nem igazán ismeri múltját, csak a jelenjét, és a jövőjét tartja maga elött. Olyan közegben nőtt fel, ahol a narkotikum épül, a fegyver kereskedés virágzik. Mindennapossá vált számára a félelemmel való együttlét. Ezt nevelték belé, és még kitudja hány családtól rabolták el kisdedjüket. Egy régről jövő szerelemnek hitt üzleti kapcsolat alakult ki Jeremy és Ariadna között. Ariadna egy felső oktatásban részesített csodabogár, ki érti a social media rejtelmeit, nem mellesleg, elég jó szervezői géneket örökölt a szüleitől. Egyszóval is, fellángolt a tűz a fiatalok között, ámbár egy fontos hátulütője volt a kapcsolatuknak, ami nem más mint, a szövetkezeteken belüli kapcsolat szigorúan TILOS ,mivel befolyásolhatta volna a döntéshozó készségüket. Ezért megmaradtak egymásnak, mint bajban egy bajtárs. Évek teltek el az együtt dolgozó fiatalok támaszt nyújtottak egymásnak. 2021 március. A több éve együtt dolgozó "dinamikus duo" virágzó anyagi háttérrel megáldott csapatra vágyott, és láss csodát, a Spanyol maffia egyik új kirendeltségét megalkotva létrehozták San Andreasban a Los Hijos de Dios szövetkezet....

Napjainkban (Tervek ic)
  • A Los Hijos de Dios megalkotja első vállalkozásait, a Taco Farmer éttermet, és a PuFFy's Car autókereskedést, ahol többnyire a piszkos pénz tisztává mosását intézik.
  • Több alszervezetet is létrehoznak, bár azok nem váltják be a hozzá fűzött reményeket, ezért vissza térnek a kirendeltség kötelékeibe.
  • Lépésről lépésre próbálnak befolyást szerezni olyan szervezeteknél, amik mozgatják a világ nagy kerekét. Ide értve politika, igazságszolgáltatás, egészségügy, média és social média, szolgáltatást nyújtó vállalkozások.
  • Fegyver alkatrészek csempészete a határokon túlról, amit egy erre szakosodott üzemben hasznosítanak.

Koncepció (ooc)
  • A frakció egy Maffia scriptre épülne fel. Alapjáraton teljes mértékben a fegyver, illetve a narkotikumok kereskedelem fogja alapozni az ic események hálóját.​
  • Egy elég egyedi "rendszerrel" szeretnénk előállni, ami nem lenne más, mint a Spanyol maffia fő családjától (Fiktív frakció) igényelt hitel. - A frakció számla úgymond egy alap tőkével indulna, ami a maximálisan hitelezhető szervezet tőkét jelent, amit idővel (max egy hét) vissza KELL fizetni, mivel ha nem, akkor ic szankciók fognak bekövetkezni. Az alaptőke, és a hitel: Feltételezzük azt, hogy 100.000$ az alap tőke. Szüksége van a frakciónak egy autóra, amiért a leader és/vagy al-leader kérvényt nyújt be a ( Fiktív Frakció ) fő szervezet felé, ez által kivehető a raktározott pénz. Igénylést követő egy hét eltelte után vissza kell fizetni a kivett összeget, plusz, a kamatot, mivel tudjuk, semmi hitel sincs ingyen. A példánál maradva 100.000$ esetén, 150.000$ lesz az az összeg, amit befizetünk. Ez által, a frakció számla nőtt 50ezerrel, plusz a szervezet is nőtt egy autóval. Próbálunk a realitás mezein maradni, a Leader, és az al-Leader is szakcióban részesülhet, de véleményem szerint megállja helyét a szerveren.​
  • Kis léptekben szeretnék haladni, és nem mint az örültek napról napra bankrablás, és társai. Szeretnénk egy olyan szervezetet kialakítani, aki inkább beszélj, mintsem darálj egy közúti ellenőrzés miatt​

Mit tudhat rólunk a rendvédelem?
A Spanyol rendvédelem tud az ottani szervezet létezéséről, de a frissen megalakuló San Andreasi kirendeltség érkezéséről még nem. Az ic események befolyásolják a továbbiakat...

Üdvözlünk mindenkit!
Köszönjük, hogy elolvastátok, sokat jelent nekünk. A teljes történet CSAK a kitaláció műve!

 
Utoljára szerkesztve:

Pi-Chan

Lelkes Forumozó
Játékos
Üzenetek:44
Catherine Zaitsev
Támogatom +1 Alap koncepciója "nem rossz" kategóriába sorolandó, legjobbakat kívánom és sok sikert nektek remélem lehetőség nyílik gyorskajáldás RP-re vagy akár éttermi RP-re, mert jelenleg erre nincs sok lehetőség, és én úgy vélekedem az nagyon üdítő tud lenni, hogy nem egy NPC szolgál ki, hanem egy játékos. Noha jönnének most támadások "Hogy ezért jöjjön még egy maffia??" és folytathatnám.. de ha más megkapta az esélyt akkor miért is ne kaphatná meg egy igazán jó kis Latin-Amerikai stílus ami Amerikában jelen állás szerint is kiemelkedő. (UI: Elnézést kérek, hogy ha levetett írományom túlnyomórészt bárkit is valamilyen formában megsértett! :* )
 
T

[Törölt fiók] Fanatic

Vendég
Vendég
Hello Puffy. Elolvastam a lapot, tetszik. Reméljük faterrel közösen tudtok egy remek illegál maffiát teremteni a szerverre.

Sok sikert kívánok.
 

warship

Klaviatúra Gyilkos
Játékos
Üzenetek:107
Ella Nordin
Hát nem tudom őszintén.
Nincs bajom a fiktív illegális szervezetekről, de itt a szerveren elegge sok van már belőle és jobb lenne egy kicsit a valóságból kihuzni egy szervezetet és azt jól felepiteni.

Tovabba ami a szememet szúrta hogy KATONAI szerveztben nőtt fel az írásodban szereplő fiú, illetve hogy Taco üzletet vezet később.

Ezek mind nem Spanyolországban, hanem Mexikóban jellemzőek, azon belül is a kartelekre.

Spanyolországban nincs kartel, tehát katonai szervezet se, max klánokba tömörüt illegális szervezetek.
Értem, hogy kell változatosság, meg vannak új otlletek, de akkor inkább csináljátok egy kartelt, mert ezt inkább ne... #telefon
 

PuFFy

Klaviatúra Gyilkos
Játékos
Üzenetek:90
Hát nem tudom őszintén.
Nincs bajom a fiktív illegális szervezetekről, de itt a szerveren elegge sok van már belőle és jobb lenne egy kicsit a valóságból kihuzni egy szervezetet és azt jól felepiteni.

Tovabba ami a szememet szúrta hogy KATONAI szerveztben nőtt fel az írásodban szereplő fiú, illetve hogy Taco üzletet vezet később.

Ezek mind nem Spanyolországban, hanem Mexikóban jellemzőek, azon belül is a kartelekre.

Spanyolországban nincs kartel, tehát katonai szervezet se, max klánokba tömörüt illegális szervezetek.
Értem, hogy kell változatosság, meg vannak új otlletek, de akkor inkább csináljátok egy kartelt, mert ezt inkább ne... #telefon
Szia! Idézném Laca által létrehozott frakció pályázáshoz szükséges adatokat: Olyan frakciókban gondolkodjatok, amik IRL is alacsony létszámmal vannak jelen. (Amiket nem igazán szeretnénk látni: Bratva, Cartel, stb.)
Ezeket figyelembe véve, döntöttünk úgy, hogy ez lesz a mi koncepciónk.
 

warship

Klaviatúra Gyilkos
Játékos
Üzenetek:107
Ella Nordin
Szia! Idézném Laca által létrehozott frakció pályázáshoz szükséges adatokat: Olyan frakciókban gondolkodjatok, amik IRL is alacsony létszámmal vannak jelen. (Amiket nem igazán szeretnénk látni: Bratva, Cartel, stb.)
Ezeket figyelembe véve, döntöttünk úgy, hogy ez lesz a mi koncepciónk.
Értem, viszont akkor ne milicia szervezetben gondolkodjatok, mert mindegyikben közös hogy sok tagjuk van. Akkor már ha spanyolt akartok rpzni, legyen inkább banda.
 

Franky

Lelkes Pötyögtető
Játékos
Üzenetek:66
Kaito Hayasi
Értem, viszont akkor ne milicia szervezetben gondolkodjatok, mert mindegyikben közös hogy sok tagjuk van. Akkor már ha spanyolt akartok rpzni, legyen inkább banda.
Hát szerintem akkor valami félre lett értelmezve mivel csak a "milicia" egyszer lett megemlítve a történetbe, a kezdetekbe, a tovább álló történetbe nem volt megemlítve, ez semmi személyesség csak figyelmesen át kell olvasni.
 

warship

Klaviatúra Gyilkos
Játékos
Üzenetek:107
Ella Nordin
Hát szerintem akkor valami félre lett értelmezve mivel csak a "milicia" egyszer lett megemlítve a történetbe, a kezdetekbe, a tovább álló történetbe nem volt megemlítve, ez semmi személyesség csak figyelmesen át kell olvasni.
Mexikói szervezetek (de most ebben az esetben legyen Spanyol, bár Spanyolországban sosem volt komoly szervezeti bűnözés) sosem a "vaskalapos" maffia szervezetrol voltak ismertek. Az leginkább az olasz és orosz szervezetekről volt elmondható.
Ezert is gondoltam, hogy nagy eséllyel egy milicia (kartell) szervezethez hasonló dolgot akarnak létrehozni, de majd úgyis meglátjuk mi lesz belőle, ha bekerul a fraki.
 

Kiara

Klaviatúra Gyilkos
Játékos
Üzenetek:84
Ayane Kyoko
Rég hogy ismerlek Pufancsom, na meg a fatert is. Szóval Én teljes mértékében tudom támogatni eme lapot.
 

jadengod.

💫✨
Játékos
Üzenetek:266
austin_bennett
A múltkori Tokyo Pub-os akciód után nem tudnám elképzelni a kezedben a frakciót. Az OOC koncepció egyedi, de az IC része amit leírtál az szerintem sablonos lett. Ettől függetlenül sok sikert.
 
Utoljára szerkesztve:

Tanci

Veterán
Very Important Person
Üzenetek:259
Kedves Puffy!

Sajnálattal kell közölnöm, hogy a pályázatod most elutasításra került.
Köszönjük, hogy időt és energiát fektettél a lapba, legközelebbi frakciópályázatnál újra gondolhatod és összeszedetebben beadhatod.
 
Állapot
A témához nem lehet hozzászólni, mert le van zárva.

Kinézet személyre szabása

Top Alsó