Illegál Küldik Javítása (Autótörés)

Blueboy990412

Újonc
Játékos
Üzenetek:15
-

qh62gjT.png

Szerverrel kapcsolatos ötletek

In Game Neved/Discord Neved

» Lily Reeves / .blueboy_ «

Ötleted leírása

» Arra gondoltam hogy amikor illegál küldetésben bedobja az autótörést, akkor lenne rá egy esély hogy bedob random tuningokat, (pl: motor tuning, váltó, fék) hogy legyen menekülésre esély. Lehetne még kb. 2-3%-os esély hogy full verseny lenne vagy hogy legalább a motor és fék. Így ezek nélkül elképeztően rossz, kb. nincs esélye az illegál oldalnak.
«


Csatolmányok

» --- «

Egyéb megjegyzések

» Előre is köszi. És még egy kérdés a PD/SD-től: Nem lenne élvezetesebb egy olyan üldözés ahol nem instant kapjátok el az embert? «



 
Utoljára szerkesztve:

Laca

Fékezhetetlen
Vezetőségi tag
Head of Staff
Üzenetek:7,123
-
És még egy kérdés a PD/SD-től: Nem lenne élvezetesebb egy olyan üldözés ahol nem instant kapjátok el az embert?
Szia! Számotokra pedig nem lenne élvezetesebb, hogyha sarokba vagytok szorítva, akkor nem szálltok ki a kocsiból és próbáltok meg egyedül szembemenni fegyverrel 5+ egység ellen, fearRP-t nem ismerve és azzal kibújni a következmények alól, hogy meghaltok inkább?
 

Blueboy990412

Újonc
Játékos
Üzenetek:15
-
Szia! Számotokra pedig nem lenne élvezetesebb, hogyha sarokba vagytok szorítva, akkor nem szálltok ki a kocsiból és próbáltok meg egyedül szembemenni fegyverrel 5+ egység ellen, fearRP-t nem ismerve és azzal kibújni a következmények alól, hogy meghaltok inkább?
Bocsi. Mikor is volt ez?
 

Cross

Fékezhetetlen
Adminisztrátor
Üzenetek:383
-
Alapból nem minden autó jelez be a rendőrség felé tudtommal, illetve nem egyénileg hanem frakció szinten vannak ezek a küldetések. Taktika és tervezés szükséges hozzá. Nem támogatom.
 

Peter1994

Pletykafészek
Játékos
Üzenetek:116
Szia! Számotokra pedig nem lenne élvezetesebb, hogyha sarokba vagytok szorítva, akkor nem szálltok ki a kocsiból és próbáltok meg egyedül szembemenni fegyverrel 5+ egység ellen, fearRP-t nem ismerve és azzal kibújni a következmények alól, hogy meghaltok inkább?
Én értem hogy fearRP meg ilyenek. De ha egy rendes komoly lövöldözés során egy SD vagy egy PD tag halálos lövést ad több illegál tagra akkor ne az illegál legyen a hibás mert meghalnak.
 

Laca

Fékezhetetlen
Vezetőségi tag
Head of Staff
Üzenetek:7,123
-
Én értem hogy fearRP meg ilyenek. De ha egy rendes komoly lövöldözés során egy SD vagy egy PD tag halálos lövést ad több illegál tagra akkor ne az illegál legyen a hibás mert meghalnak.
Kérlek olvasd el újra a példát, amit írtam. Ehhez a részéhez pedig kár már bármit hozzáfűzni, az illetékes leaderekkel beszélve lett. Az ötlet többi része a releváns.
 

Kinézet személyre szabása

Top Alsó