Illegál küldetések

Állapot
A témához nem lehet hozzászólni, mert le van zárva.

_John_

Fórum Császár
Játékos
Üzenetek:218

qh62gjT.png

Szerverrel kapcsolatos ötletek

In Game Neved/Discord Neved
Carmelo Amengual / zolcsi#0878

Ötleted leírása


Bandás Kamion : Érkezik egy üzenet az ismeretlen NPC-től.
A üzemet után megjelenik egy ikon a térképen, ami a kamion pozíciója.
Rengeteget számít a hirtelen reagálás, hisz ezeket a küldetéseket minden bandatag el akarja vinni.
Maga a küldetés baromi egyszerű... A -ból B pontba kell elszállítani a kamiont, zökkenőmentesen.
Lehetnének veszélyességi faktorok is, hisz a rendvédelmi szerveknek is bejelezhet és megpróbálják megakadályozni azt, hogy a küldetésed sikeres legyen. A térkép jelzi szintén egy kék ikonnal a leadási pontot, amihez ha elérsz csak egyszerűen leállítod a motort és otthagyod. Ezek után megkapod a számládra vagy a kezedbe a pénzt.

Autó lopás : Első körben szintén ugyanaz a dolog, megvan a felvevő pont, ott szépen beülsz az autóba.
Ezek után az lesz a feladatod, hogy el kell vidd a járművet egy területre és ott bújtatnod kell egy adott ideig az autót.
Ha, megvan a bújtatás, akkor ugyanúgy megkapod a leadási pontot és egyszerűen leállítod a motort és otthagyod.




Csatolmányok

-
 

_John_

Fórum Császár
Játékos
Üzenetek:218
Kérlek ne, nem kéne rontani a helyzetet még több ilyen NPC küldi meg egyéb ehhez hasonló dolgokkal. Pénzfarm NPC véleményem szerint van elég. Nem támogatom!
Képernyőfelvétel (1789).png

Elvileg lesz illegál küldetés most ez csak egy ötlet mert úgy látom még az nincs készítés alatt de tőlem drogot vagy itemet is adhat a kamion vagy autó. Ez csak egy kis segítség akarna lenni ha nem lenne ötlet.
 

krekor

Fékezhetetlen
Játékos
Üzenetek:1,293
Szerepjáték nem egyenlő az MMOval. De felőlem jöhetnek amúgy a metin kövek. És ezekért jár XP is vagy valami reward az inventoryba? Mondjuk például áramkör?
 

Laca

Fékezhetetlen
Vezetőségi tag
Head of Staff
Üzenetek:7,020
-
Ezek tervek, amik nem azt jelentik, hogy egyáltalán be lesz hozva. Ha nincs rá igény, akkor értelemszerűen nem lesz ilyen.
 

krekor

Fékezhetetlen
Játékos
Üzenetek:1,293
Nagyon örülök, hogy még ötlet fázisban van ez, mert ez lenne a legrosszabb dolog, ami bekerülhetne jelenleg a szerverre.
 

_John_

Fórum Császár
Játékos
Üzenetek:218
Ha már nincs hajó lehetett volna valami másik olyan script vagy esemény ami hetente történik legalább ahol a frakciók össze csaphatnak de ha sokaknak nem jön be az ötlet akkor ez full elvetendő dolog.
 

Attesz

Fórum Császár
Játékos
Üzenetek:218
Akk Alama Goh
Ha már nincs hajó lehetett volna valami másik olyan script vagy esemény ami hetente történik legalább ahol a frakciók össze csaphatnak de ha sokaknak nem jön be az ötlet akkor ez full elvetendő dolog.
Miért kell hozzá script? Egy kicsit hosszabb RP szál után való lövöldözés/balhé nem esik jobban már az embereknek? Scriptes lövöldözéseknek általában nincs súlya, dara után mentek szét majd kövi héten megint agyon túrjátok egymást. Ha valaki leírja nekem ezek miért jók én szívesen meghallgatom.. mert jelenleg nekem az jön le, hogy kell nektek valami könnyű instant indok a lövöldözésre.
 
Utoljára szerkesztve:

Copper

Pötyögtető
Játékos
Üzenetek:51
James Gill
Tudom melyik szerverről van az ötlet, ott illegálos voltam és sokat csináltam ezeket a küldetéseket, viszont az esetek 99%-ban csak a baj volt vele, és sokszor tömeges DM-ekkel ért végét. Még sokszor frakción belül is baj volt, hogy ki vigye el. Valószínűleg ez úgy nézne ki, hogy egyszerre ér oda 2 vagy több illegális frakció, mindenki lelő mindenkit és senki sem jár jól. Nem támogatom.
 

Legend

Fékezhetetlen
Vezetőségi tag
Tulajdonos
Üzenetek:1,980
Silay Denzel
A közösség túlnyomó kérésére töröltük ezt a korábbi ötletet. Zárok.
 
Állapot
A témához nem lehet hozzászólni, mert le van zárva.

Kinézet személyre szabása

Top Alsó