Hookah bar cégalapítási kérelme

Állapot
A témához nem lehet hozzászólni, mert le van zárva.

gyula8

Fórum Császár
Játékos
Üzenetek:209
Ashley Anderson
PWLsK0l.png

GOVERNMENT OF SAN ANDREAS
CÉGBEJEGYZÉS



Igénylő neve: Ashley Anderson
Igénylő születési helye, ideje: New York 1999.03.10
Igénylő lakcíme: Vinweood Hills South Mo Milton Dr 2065
Igénylő telefonszáma: 65327505
Igénylő elektronikus értesítési címe (( Discord)): ashley.anderson@samail.com((Gyula8#2622))
Vállalkozás neve: Hookah Bar
Vállalkozás székhelye: Downtown Vinewood Blvd Hookah Bar
Vállalkozás egyéb telephelye(i): -
Vállalkozáshoz tartozó Facenetwork oldal (amennyiben van): https://face.onerp.hu/pages/HookaBar
Vállalkozás tevékenységi köre: Szórakozóhely üzemeltetés,Rendezvényszervezés
Vállalkozás számlaszáma: 2018-739305
Tűzvédelmi engedély:

A cégbejelentési lap benyújtásával elfogadom mindazokat a feltételeket és szabályokat, melyeket a cégbejelentési lap beküldése előtt figyelmesen elolvastam, értelmeztem és tudomásul vettem, minden egyéb pontjával együtt. Továbbá elfogadom, hogy amennyiben pozitív elbárálás után visszalépek a bejegyzési szándékomtól, köteles vagyok a Government of San Andreas felé az $5.000-os ügyintézési díjat befizetni.


Igénylő aláírása
Ashley Anderson
Kelt:
2022.12.10
 

𝓟𝓮𝓹𝓮

Klaviatúra Gyilkos
Játékos
Üzenetek:83
Alexander Grey
PWLsK0l.png
GOVERNMENT OF SAN ANDREAS CÉGALAPÍTÁSI KÉRELEM - ÉRTESÍTÉS

Tisztelt kérvényező!

Ezúton értesítem, hogy az ön által előterjesztett Hookah Bar elnevezésű vállalkozása cégbejegyzési kérelmét megkaptuk és elfogadtuk.


A továbbiakért kérem fáradjon be a városházára, ahol keresse fel kollégánkat. Kérem, hogy hozza magával ezt az értesítőt, a személyi igazolványát, az ingatlan tulajdoni lapját, vagy a bérleti szerződést.
Felhívom figyelmét, hogy vállalkozása az egyszeri $50.000-os bejegyzési díj befizetése, valamint a személyes találkozó és adategyeztetés után kerül bejegyzésre.

Tisztelettel:
Alexander Grey
Director of Office​
 
Állapot
A témához nem lehet hozzászólni, mert le van zárva.

Kinézet személyre szabása

Top Alsó