Hisa Inoue --> Frank

Állapot
A témához nem lehet hozzászólni, mert le van zárva.

Orsolya

Újonc
Játékos
Üzenetek:15
dottie.massey
panaszkonyv.png

Neved: Hisa Inoue
Adminisztrátor(ok) neve: Frank
Panasz oka: Jogtalan jail, lekezelő stílus.
Panasz kifejtése:
Egy bug miatt kaptunk tőle fixet a kocsira, majd megkérdezte, hogy a hegyen akarunk-e felmenni a kocsival.
Mondtam neki, hogy nem, csak favágó munkához mentünk volna, de emiatt a bug miatt nem sikerült.
Szerettünk volna kimenni a kocsival az útra, és egy domb választott el minket tőle, amin semmilyen akadály nem volt, a másik oldalra pedig, ahol az út volt, oda nem tudtunk átmenni, mert egy mély folyó volt a terület közepén.
Elkezdtem felhajtani a dombon, mindenhol lassítva, hogy még véletlenül se legyen az, hogy gyorsan hajtok, emiatt NonRP, vagy széttöröm a kocsit, majd jött Frank és lefreezelt, megkérdezte tőlem, hogy nem azt mondtam-e, hogy nem a hegyre akarok felmenni, mondtam is neki, hogy de, csak ez nem hegy, hanem egy domb. (Ami még csak meredek sem volt)

Ezek után berakott 50 percre.
[02:18:08] [oneAdmin] Frank berakott adminjailbe 50 percre a következő indokkal: Adminnak való hazudás + Hegyen való közlekedés SUV járművel.

Teljes mértékben megértettem volna, ha ezt egy sport autóval tettem volna meg, és tényleg hegyre mentem volna, nem állt szándékomban hazudni neki, de nálunk a hegy az teljesen más, itt Frank nem fogalmazott érthetően.
Ezek után ráírtam PM-ben, hogy mégis hol kellett volna felhajtanom az útra, ha a másik oldalon egy mély folyó van, amire semmilyen választ nem kaptam és lekezelően viselkedett.

Bizonyíték (kép, log, videó): Videó arról, ahogy mentem fel a dombra: Videó.
Itt pedig a PM-ek: Kép.
Megjegyzés: Köszi szépen.
 

Frank

Lelkes Forumozó
Játékos
Üzenetek:45
Frank Monteno
[a] Szia! Aláírom, hogy a stílus nem volt a legmegfelelőbb ezért elnézésedet kérem. Viszont, ahol közlekedtél a kocsival szabálypontba ütközik, ezért kaptad a szankciót. [/a]
 

Orsolya

Újonc
Játékos
Üzenetek:15
dottie.massey
Rendben.
Viszont továbbra is jogtalannak tartom a szankciót azért, mert azt írtad bele, hogy hegyen közlekedtem SUV autóval.
Nem hegyen közlekedtem és nem értem, hogy mi a gond az autóval.
Mivel nem tudtunk volna máshol felmenni az útra, így nem volt más lehetőség.

Ha kihívok egy vontatót, aki ott vitt volna fel, mert máshol nem tud akkor ő kapott volna szankciót?
Hegyről beszéltél és nem pedig egy dombról, nem sport autóval mentem fel rajta, a videón is tisztán látható, hogy mindenhol lassítottam mikor hajtottam fel.

És nem érzem azt, hogy hazudtam volna bárkinek is, mivel te voltál az, aki nem mondta el érthetően, hogy milyen hegyre gondol, majd csak úgy szankciót osztott, mert én nem láttam a közelben hegyet.
 

Laca

Fékezhetetlen
Vezetőségi tag
Head of Staff
Üzenetek:6,389
-
[sa]Kedves @Bübi és @Frank!

A videóban szereplő SUV-val - ha valamilyen szinten is a józan ész elvét nézzük és azt, hogy milyen állapotban van - akkor elkerülhető lett volna, hogy ott közlekedj annyi ideig, hiszen volt egy pillanat - a videóban, mikor elindultál arra, ahol kimehettél volna az útra (lásd melléklet).

ui.: Legközelebb a félreértések elkerülése végett, kérlek a SUV típusú járművet próbáld olyan terepen használni, ahol van "kirajzolt" és létező földút, ne pedig árkos-bokros, dimbes-dombos felületen, ahol egy off road közlekedne.

Mindettől függetlenül a panasz jogos, főleg a stílus tekintetében.[/sa]
 
Állapot
A témához nem lehet hozzászólni, mert le van zárva.

Kinézet személyre szabása

Top Alsó