Highway Hooligans

Állapot
A témához nem lehet hozzászólni, mert le van zárva.

edikecske

Aktív Forumozó
Játékos
Üzenetek:31
Highway Hooligans

A Highway Hooligans az igazi benzinfalóknak otthont adó banda. Alapítójuk Joe Robada, egykori jobbkeze Lester Daniel Woodbury,
ki már nincs többé. Joe egy szokványos vidéki, igazi amcsi benzinvérű volt a kezdetektől fogva. Miután nagy becsben tartott autóját ittasan rommá
törte, majd hosszú évek során újjépítette, elhatározta, hogy valami nagyot fog alkotni. Dillimore, The Welcome Pump. A csapat egykori törzshelye.
Rendszeres zavaró tényező a városi szuperautós hipszterturista. Joe kezdeményezte a fegyverkereskedelmet, amelyből jól kijöttek anyagilag. A bár
fedezte a fegyverpénzt, a rendőrség volt a legutolsó, akikkel összeakadhatott volna a bajszuk.
Nemsokkal később, Ryan, Lester egy régi barátja csatlakozott a fickókhoz. Ryan szimpatikus volt Joenak... Ryan tönkretett mindent.
Egy vadászat során Lester kiszúrt néhány fura fazont, kik ugyanúgy az állatok prémjére fenik a fogukat. Ryan képzetlen volt, s elsütötte
a fegyverét úgy, hogy annak lövedéke a szeszélyes tagok mellett fúródott a talajba. A következmény várható volt: Joe elvesztette bizalmát
Lester felé, Ryanről pedig ne említsük érzéseit. Dillimore már a múlté.

9d6254e73f0fc7b1cf365d547cd2bde4.jpg


Paleto Bay ígéretes helynek tűnik. Ráadásul van egy régi komája a vidéken, Claude.
Talán ő tud segíteni neki abban, hogy újjáépíthesse azt, amit valaki egykoron lerombolt.​

OOC rész

Sziasztok! Marcinak hívnak, 17 éves vagyok, egy Esztergomhoz közeli településen élek. Egy műszaki iskolában tanulok,
ami következtethet arra, hogy a számítógép elé vagyok legyökerezve, de nem. Szeretek eljárni itthonról kerékpározni,
túrázni, meg bármi egyéb dolgot csinálni, ami kultúrált és lehet szocializálódni. Ebből adódóan társaságkedvelő vagyok,
illetve közvetlen vagyok új emberekkel.
AVRP-ről bizonyára sokan ismertek. Voltam adminisztrátor is, illetve a jelenleg pályázott frakciót is vezettem, sajnos nem
túlságosan hosszú ideig. Nehezen mondtam le a dologról, mert eléggé kitartó vagyok, de végül több ok miatt is le lett adva a frakció.

A frakció felépítése
ec2f65579cc555e5b4a868aaf4410a3a.png


A rangoknak nincs "speciális" megnevezésük. Minden a bizalmon és a tiszteleten alapszik.
A tagok baráti kapcsolatban állnak egymással, az alapítótól egészen az újoncig. A tag személyisége nagy befolyással
van a frakción belül elfoglalt íratlan rangozáshoz. Aki elnyeri az alapító és a vezető(k) bizalmát, annak több
befolyása lehet a frakcióüzletekben, egyéb döntések meghozásában, vagy a többi tag kordában tartásában.

-Alapító
-Vezető
-Bizalmas tag
-Tag
-Újonc


  Az újonc vélhetően vonzódik a banda által képviselt stílushoz.
Ha sikeresen kapcsolatba lép egy taggal, és a brigád megkedveli őt,
idővel taggá válik.

A tag elnyerte az alapító, a vezető és a bizalmas tagok részleges bizalmát.
Nem bíznak rá kockázatos feladatokat, illetőleg nincs különösebb tudomása a
szervezet illegális tevékenységeiről. Idővel elnyerheti a teljes bizalmat
a "felette álló" személyektől. A lojalitás ebben kulcsszerepet játszik.

A bizonyított tagok, avagy bizalmas tagok közreműködhetnek befolyásos
döntésekben. A hazárd feladatokat ők végzik el, valamint használhatják
a banda saját járgányait.

Vezetővé válni nem egyszerű feladat. Nem elég az elkötelezettség, az
alapítóval ápolt viszony. Itt döntő tényező a rátermettség. Több emberes
munkák esetében ő az elöljáró személy. Helyettesítői a bizalmas tagok.
Lényeges információ, hogy az alapító taggal közeli viszonya van.

Az alapító tag javarészt jelen van a banda eseményein. Kapcsolatai kiterjedtek
a környező településeken a különféle cégekkel, szervezetekkel, előnyös
magánszemélyekkel. Ő végzi az illegális munkák- és kereskedelmek adminisztratív
részét. Ez persze még nem jelenti azt, hogy ő nem vesz részt rajtuk.
 
Tevékenységek

Utcai versenyzés
Legális
Illegális


Fegyverkereskedelem
Adás-vétel
Szállítmányozás


Tervek
A tervek fénypontja az autóversenyzés, és a látszólagos bevételi forrás e köré építése. Kicsit hétköznapinak tartom a kocsmát és a hasonló alap boltokat az
illegális jövedelem burkolására, meg egyébként is, szerintem kissé unalmas maga ez a stílusú RP. Gondolok itt arra, hogy egy frakció jól megéldegél az illegálból, de
mivel ők hűek akarnak maradni a valósághoz, kényszeresen elmennek rendszeresen kocsmázni. (Véleményem szerint az nem elég, ha csak van egy étterme, vagy
akármilye a bűnszervezetnek, ha teljesen üres a biznisz, könnyen lebukhatnak. Itt következik az, hogy szükséges az emberek jelenléte. A nem odaképzelt emberek jelenléte.)
A versenyek és a fogadások lehetnek hivatalosak is, de legtöbbször maradnék az illegális területen.  Nagyon jól kivitelezhető a frakció ebben a játéktérben, 200%-osan
odaillő. Az autómánián kívül a fegyverkereskedelem is szerepet játszana. Jelen lenne a basic adás-vétel, de mindenképpen ki
szeretném használni azt, hogy ez egy autós banda, ezáltal az illegális szállítmányozás is lényegesebb tevékenység lenne.

A rendőrségnek tudomása van arról, hogy ez a banda létezik.
A vezető identitásáról nincs információjuk, ugyanis a tagok közti kapcsolatból ezt nem lehet különösebben megállapítani.
Mindenképpen megemlítendő, hogy szeretném a lehető leglátványosabban dokumentálni a frakció eseményeit
fórum élményképek keretében, leginkább arra törekedve, hogy azok egybefüggjenek.

A térképen a 4-es pozíciót jelölném meg, mint törzshely.

További gondolatok

Sok dolog miatt esett választás erre a típusú frakcióra. Banda és maffia mindenhol van. Mondhatjuk azt is, hogy a legtöbb környezetbe
bele is illik, nincs irrealitás. Egy ilyen stílusirányzatú autós banda nem feltétlen tud helytállni egy nagyváros orientált játéktérben, míg egy tuner
banda véleményem szerint ott indul a legjobb esélyekkel. Az oldschool izomautós téma, amit a frakció képvisel, ebben a játéktérben tudja magát
igazán kiélni, hangulatot adni. A standard banda és maffia kereszteződésének is beállíthatjuk. Látványosságát tekintve meghatározó is lehet a
a játékosok számára.

A frakcióból fennmaradt élményképekből, és pályázati képekből néhány válogatott darab:
https://imgur.com/a/HUfJ0E0

Az előző frakciópályázat megtekinthető itt:
http://forum.av-rp.com/index.php/topic,21116.0.html

Köszönöm, hogy végigolvastad!
 

Gergo

Fékezhetetlen
Játékos
Üzenetek:641
Idézet tőle: Jimbo:
Tevékenységek
A frakció utcai versenyzésben, szórakozásban éli ki magát nyilvános szinten. A versenyek nevezési díjaiból, fogadásaiból, illetve
fegyverkereskedelemből folyik be a bevételük.

Azóta is fire meg minden, mehetett volna tovább is, meg ilyenek. De. Egyértelműen látszik az egész, hogy pár autómániás faszi group uppolásáról szóló, csináljunk egy kis péntek estit, na meg ötvözzük akkor már komolyabb illegalitással, úgy nagyjából. Igen, ez amúgy nagyon odacsapja a feelinget, főleg majd ebben a játékban, egy ilyen platformon, viszont kérdezem én, az illegálnak melyik scriptjére lenne szükségetek erre? Panelre? Miért? Bankszámlára gyűjthettek bármit. Lehet én vagyok tájékozatlan, vagy bármi, viszont kereskedelmet emeltétek ki, valamint egy ilyen crewnak a nyomjuk fel az atmet/boltot sem platformja, szóval nem igazán értem. Mármint persze, ha ez scriptileg korlátozva lesz, de majd ezt @Legend megválaszolja. Szóval én őszintén megmondom, ha lenne valami más pacek, egyedi ötlet, csak a non-script megvalósíthatóság miatt kampányolnék egy másik szervezet mellett, viszont ennek ellenére gl&hf Sgt Jim Romero  8)
 

edikecske

Aktív Forumozó
Játékos
Üzenetek:31
A standard felállásban nincsenek akciódús rablások, de nem tudhatni, hogy miként alakul a jövő, a frakció jövője. Én teljes mértékben el tudom képzelni ezt a típusú bandát egy rablásokra kiélezett társaságnak is, viszont ahhoz a jelenlegi alapító karakternek jócskán át kell alakulnia. Szóval, szükséges (vagy csak nem árt) a lehetőség fennállta.

gl&hf Sgt Jim Romero  8)
8)
 

Dani

Fékezhetetlen
Játékos
Üzenetek:487
Szia!


A történet tetszik, de egyelőre nem lettem meggyőzve, hogy utcai versenyek rendezéséhez kell egy frakció. A kidolgozottság is hiányos. Nem tudom, hogy egy-egy pozíció miben tér el. Tartalomban is kicsit kevés.

Ezeken érdemes lenne változtatnod.
 

Dani

Fékezhetetlen
Játékos
Üzenetek:487
Szervusz!

A lapod átolvasásra és megbeszélésre került a vezetőségen belül.
Sajnos a pályázatodat el kellett utasítanunk. Ennek legfőbb indoka az volt, hogy nem sikerült meggyőződnünk arról, hogy egy ilyen fajta frakció illene a szerver összképébe. Az általad leírtak jelentős többsége megoldható script nélkül is.

 
Állapot
A témához nem lehet hozzászólni, mert le van zárva.

Kinézet személyre szabása

Top Alsó