Elfogadva Hector Hunter-Klaudia.

Állapot
A témához nem lehet hozzászólni, mert le van zárva.

Jhon Doe

Újonc
Játékos
Üzenetek:12
Hector Hunter
unban.png


Név: Hector Hunter
Adminisztrátor neve: Klaudia
Indok: MG
Tiltás időpontja: 2023-11-26 16:02:54
Meddig tart a ban: örök
Hányszor voltál tiltva a szerverről: Kétszer az egyik Anti-Cheat Járműbe teleportálásos cheat. (Unbanolta: Klód - 2023.11.26. 14:14:24)Autóteszteléskor.
Miért kérsz unbant: Szeretnék egy új lappal indulni és megmutatni a közösségnek,hogy mennyit változtam az elmúlt időben míg a bannom járt!Szeretnék tovább RP-t generálni a fentlévő játékosokkal,és visszatérni a szerverre.
Min változtatnál, ha vissza jönnél a szerverre: A hozzáállásomon azon mindenféleképpen.Úgy mint admin,Úgy mint játékos téren.Átgondoltan játszani és rp-ni tovább.A magatartásomon,hogy az ilyen büntetéseket elkerüljem.
Összességében jogosnak érzed a tiltást: Igen!
 
Utoljára szerkesztve:

Laca

Fékezhetetlen
Vezetőségi tag
Head of Staff
Üzenetek:6,711
-
Szia!

Nem ez volt az indok, amiért kitiltott Klaudia, így kérlek javítsd. Ezen kívül pedig kérlek fejtsd majd ki, hogy pontosan mit - vagy inkább mit nem - csináltál, amiért bannolva lettél.
 

Jhon Doe

Újonc
Játékos
Üzenetek:12
Hector Hunter
Már nagyonrég volt azt tudom,hogy MG miatt.Mentünk haverral autóval és nem icztünk menetközben,mert én nem voltam gép elött csak ritkán ,konyhába voltam előtte kiszálltunk megnéztünk egy garit vagy írodát nem tudom pontosan aztán visszaültünk a kocsiba és én elhagytam a gépet,persze nem írtam ic semmit mert siettem ki.többre nem emlékszek tényleg.
 
Utoljára szerkesztve:

Laca

Fékezhetetlen
Vezetőségi tag
Head of Staff
Üzenetek:6,711
-
Head of Staff hozzászólás
Megkapod az UB-t, viszont az UCP-d elnézve ajánlom a szabályzat alapos tanulmányozását.
 
Állapot
A témához nem lehet hozzászólni, mert le van zárva.

Kinézet személyre szabása

Top Alsó