Harvey Webster - Lázár

Állapot
A témához nem lehet hozzászólni, mert le van zárva.

Intent

Haladó
Játékos
Üzenetek:23
logo.png

one RolePlay
Panaszkönyv - Adminisztrátor(ok) ellen

Neved: Harvey Webster
Adminisztrátor(ok) neve: Lázár
Panasz oka: Indokolatlan jail
Panasz kifejtése: Belépek a szerverre (07.09.) és azt látom, hogy jailben vagyok, fun placedo indokkal (1 órás időtartam). Ezzel az a probléma, hogy mióta játszok a szerveren egy placedot sem használtam még, nem hogy funra!
Bizonyíték(Kép, log, videó): https://i.imgur.com/9JeDgPs.png
Megjegyzés: Shotx-et kérdeztem meg, hogy ki rakott jailbe, mivel nem találtam sehol, hogy ki rakott be. Felmentem Lázár várójába, hogy megbeszéljem vele az ügyet, végig vártam a jail teljes időtartamát, de sajnos nem húzott be, ezért döntöttem úgy, hogy megírom ezt a pkt, ezzel jelezve, hogy szeretném ha legközelebb körültekintőbben járna el a jail osztásoknál.
 

Lazar0200

Kivételes Tehetség
Játékos
Üzenetek:221
Szervusz, a frakciótársaid elmondása alapján te voltál az aki idézem a "bevan hugyozva az ablakon" placedo-t tetted le. Említették hogy négyen voltatok az esetnél, Salvatore Lucchese, Mario De Rossi, Vito Falcone, és te Harvey Webster. Vito Falcone szintén AdminJailbe került, inkább nem is idézem mit placedo-zott le. Salvatore Lucchese, és Mario De Rossi azt állították hogy nekik közük sincs ahhoz a placedo-hoz, így merült fel a neved és ők mondták hogy te voltál az.
 

Dani

Fékezhetetlen
Játékos
Üzenetek:490
4-en voltatok ennél az esetnél. Érthetetlen módon 3-an nem tudtátok, hogy ki a 4. ember, aki veletek van. Mikor ez kiderült, ketten határozottan állították, hogy te írtad azt a placedot. Döntsétek el végre, hogy ki volt.

[admincontroller]Beszéljétek meg, hogy ki írta azt a placedo-t és írjátok le. Ha nekem kell logból kikeresni, az 4 óra AJ-val indul minden résztvevőnek. Jogtalan.[/admincontroller]
 
Állapot
A témához nem lehet hozzászólni, mert le van zárva.

Kinézet személyre szabása

Top Alsó