Happiness Party Group

Állapot
A témához nem lehet hozzászólni, mert le van zárva.

Taami

Legendás Író
Adminisztrátor
Üzenetek:292
PWLsK0l.png

GOVERNMENT OF SAN ANDREAS
CÉGBEJEGYZÉS



Igénylő neve:Mo Chang
Igénylő születési helye, ideje:Shanghai, 1989.10.18
Igénylő lakcíme:Vinewood Hills, Zencudo Avenue 3, #238
Igénylő telefonszáma:56-77-08-20
Igénylő elektronikus értesítési címe ((Discord)):
Vállalkozás neve:Happiness Party Group
Vállalkozás székhelye:]Vinewood Hills, Zencudo Avenue 3, #238
Vállalkozás által birtokolt ingatlan(ok):Cockatoos Nightclub, Burton#70
Vállalkozáshoz tartozó Facenetwork oldal (amennyiben van):https://face.onerp.hu/pages/happy , https://face.onerp.hu/pages/cockatoosofficial
Vállalkozás tevékenységi köre:Rendezvényszervezés
Vállalkozás számlaszáma:2018-540483
Alaptőke:100.00 $
Tűzvédelmi engedély(ek):

[TDTaami#1663][/TD]

A cégbejelentési lap benyújtásával elfogadom mindazokat a feltételeket és szabályokat, melyeket a cégbejelentési lap beküldése előtt figyelmesen elolvastam, értelmeztem és tudomásul vettem, minden egyéb pontjával együtt. Továbbá elfogadom, hogy amennyiben pozitív elbárálás után visszalépek a bejegyzési szándékomtól, köteles vagyok a Government of San Andreas felé az $5.000-os ügyintézési díjat befizetni.

Mo Chang
2023.04.27
 

Vörös

Pötyögtető
Játékos
Üzenetek:48
Antonia Heyner
PWLsK0l.png
GOVERNMENT OF SAN ANDREAS CÉGALAPÍTÁSI KÉRELEM - ÉRTESÍTÉS
Tisztelt kérvényező!

Ezúton értesítem, hogy az ön által előterjesztett Happines Party Group elnevezésű vállalkozása cégbejegyzési kérelmét megkaptuk és elfogadtuk.

A továbbiakért kérem fáradjon be a városházára, ahol keresse fel kollégánkat. Kérem, hogy hozza magával ezt az értesítőt, a személyi igazolványát, az ingatlan tulajdoni lapját, vagy a bérleti szerződést, valamint a tűzvédelmi engedélyt. Felhívom figyelmét, hogy vállalkozása az egyszeri $25.000-os bejegyzési díj befizetése, valamint a személyes találkozó és adategyeztetés után kerül bejegyzésre.
Tisztelettel:

Antonia Heyner
State Controller
Government of San Andreas​
 
Állapot
A témához nem lehet hozzászólni, mert le van zárva.

Kinézet személyre szabása

Top Alsó