Hó, havazás a szerveren

Állapot
A témához nem lehet hozzászólni, mert le van zárva.

Anubis30

Fékezhetetlen
Játékos
Üzenetek:406
Hector


qh62gjT.png

Szerverrel kapcsolatos ötletek

In Game Neved/Discord Neved

» Hector «

Ötleted leírása

» A kérdés nagyon egyszerű, mivel folyamatosan rinyálunk ezért, így felteszem a kérdést ezzel kapcsolatban, mégpediglen egész márciusig (vagy meddig) legyen havunk, vagy csak legyen "fehér karácsonyunk"? Nem is feltétlen hozzászólásként érdekelne a Ti véleményetek, inkább reaktként. Ugye tudjuk, hogy LA-ben a hó, mint a fehér holló. Ellenben minimális feelingre szükség van! Ezt nem vitatom. Az időszak a lényeg. «


Csatolmányok

» - «

Egyéb megjegyzések

» Jöhetnek a felfelé/lefelé nyilak. Ha támogatod, akkor megfelel az időpont neked, ha nem, akkor jóvanazúgy. :) Köszi mindenki! «



 

JakeFury

Klaviatúra Gyilkos
Játékos
Üzenetek:83
Ajredzsi Stevens
Az esőre is ez volt, hogy ritka, mint a fehér holló, most a hónál, de valahogy a ködre senkit nem láttam panaszkodni, hogy ritka lenne LA-ben, ha csak nem a szmogot vesszük alapul. :D :D :D
Engem speciel az eső abszolút nem zavar, a hó végképp nem. :) De a köd az gyászos (volt)!!!


Upd.: Ha nem is márciusig, de én személyszerint élem a havat, hangulatos! :)
 

Taktikaiteknős

Fékezhetetlen
Játékos
Üzenetek:490
Igazából szerintem Január közepéig lehetne hó simán. Igen, felfogtam, hogy nem így van IRL, de szerintem ettől el lehet tekinteni ilyen téren. Változatosságot ad kicsit, a vezetés is sokkal jobb (már, ha nem 200al veszed a 180 fokos kanyart) és lehet plusz RP-ket csinálni vele.
 

Az Elisz

Fékezhetetlen
Játékos
Üzenetek:398
Yana Timurovna
Körülbelül erre annyit tudok válaszolni, hogy fiktív környezet, amit bátorkodtunk egy irományban összeszedni, mint útmutatót (!Nem szabályzat szintű!), ami egyébként ITT elérhető, hogy megmagyarázzuk, hogy eme fiktív világban miért is eshet ilyen mértékű hó.
Btw magában a gta onlineban is tiszta hó minden kari idején, nem tudom, miért is ne magyarázhattunk volna valamit erre.

Egy kicsit túlzottan is próbálkozunk az RL felé húzni ráadásul a kelleténél több téren, némely téren meg egyáltalán nem érdekel senkit a realitás :D
RL felé húzunk, de közben a kedvenc fegyverünk a Colt SCAMP ami sorozatgyártva, majd rendszeresítve sem volt, nemhogy a mai világban általános fegyverként létezne, ráadásul majd' mindenki, igen, még a full legálos is önjelölt Brian O'Conner, ami szintúgy nem reális.

+: Igen, ha reaktként kell a véleményem, szerintem sem esne az "eredeti" környezetben a hó, bár ez igazából tény, de kari eventek mindig is voltak kábé RP szerókon, sok esetben amikor megoldható volt, igenis hóval meg hideg RPvel. :D
Még 14 évvel ezelőtt is minden teles meg karácsonyos volt
 

Tiiskid94

Kritikus
Játékos
Üzenetek:278
Sorry for drips
Kegyetlen illúzióromboló tud lenni, hogy tiszta fehér a hood. Persze, nem minden a bandások körül forog, de nekünk rengeteget elvesz a játékélményből. Legyen hó 1-2 hétig, de ne márciusig.
artworks-000537295101-q51d12-t500x500.jpg
A sok illúzió romboló gengszter, kabátot hord fecske helyett.
Na de viccet félre téve szerintem ez nem igazán befolyásolja egy hood életét.
Nekem az illúzió rombolóbb hogy úgy érzem magam egy magyar szerveren mintha a GTA World-ön lennék és a palinak egy magyar szava nincs az egész RPjében. Félreértés ne essék én is gangeltem, meg hood rpztem és használtam szlenget, de már kezd más irányba menni ez.

Eredetileg pedig szerintem belefér a hó, most kibírjuk ezt a nagyjából másfél hónapot, karácsonyi hangulatot eredményez egy kicsit legalább és kell ez a kontent így télre, ha a Los Angelest vesszük alapul akkor kB meg se tudnék mozdulni a városba ezért kellene mesterséges intelligenciával ellátott 3 millió NPC, meg akkor már IRL márkájú autók mert ez így nem reális.
 

janette

Klaviatúra Gyilkos
Játékos
Üzenetek:108
💸
Melléklet megtekintése
A sok illúzió romboló gengszter, kabátot hord fecske helyett.
Na de viccet félre téve szerintem ez nem igazán befolyásolja egy hood életét.
Nekem az illúzió rombolóbb hogy úgy érzem magam egy magyar szerveren mintha a GTA World-ön lennék és a palinak egy magyar szava nincs az egész RPjében. Félreértés ne essék én is gangeltem, meg hood rpztem és használtam szlenget, de már kezd más irányba menni ez.

Eredetileg pedig szerintem belefér a hó, most kibírjuk ezt a nagyjából másfél hónapot, karácsonyi hangulatot eredményez egy kicsit legalább és kell ez a kontent így télre, ha a Los Angelest vesszük alapul akkor kB meg se tudnék mozdulni a városba ezért kellene mesterséges intelligenciával ellátott 3 millió NPC, meg akkor már IRL márkájú autók mert ez így nem reális.
Természetesen nem ez a legfőbb problémánk, de idáig bandarpstől még nem hallottam hogy megfelel/tetszik neki a hó.
 

Tiiskid94

Kritikus
Játékos
Üzenetek:278
Sorry for drips
Persze amúgy megértem tavaly is elég sok hasonló ötlet lett kidobva a fórumra amúgy, főleg banda körökben, ami érthető. De szerintem menjen le ez a hónap havas időszakkal, utána meg vége és akkor így mindenki szerintem tud egy kompromisszumot kötni. Amúgy én se szeretem, de valaki igen, így szerintem ez egy jó kompromisszum.
 

fater

Fékezhetetlen
Adminisztrátor
Üzenetek:820
Aki a kezdetektől játszik, az tudja, hogy karácsonyig van masszív hó, utána meg heti kétheti egyszer. Kb nincs eső a szerveren, akkor legyen hó.
 

Molondor

Moderne Verne
Játékos
Üzenetek:156
elton winn
Kompromisszumként azt tudom elképzelni, hogy fent északon lenne hó. (hegyekben, Paletoban, etc.) De LS-ben és a sivatagban továbbra sem kell hó! Ha ennyire “hangulatot és rp-t ad” akkor legyen a városban is mondjuk a karácsonyi héten, hogy megnyugodjanak a hó élvezők. De nem New York-ban játszunk..

Vagy kezdhetnénk azzal is a dolgot, hogy a szerver időjárási előrejelzése a telefonban a reális értéket mutassa (télen kb 9-15 fok közt) és az emberek az alapján öltözzenek. Nem tudom milyen rp-t adna a hó azoknak az embereknek akik 10 fokban szoknyában/rövidnadrágban vannak. Ezek az emberek csinálnák azt mint See-n, hogy tekernek egy sálat a nyakukba és megvan oldva a téli ruha..

De valójában tudom milyen “rp-t” adna a hó. Biztos menne a HIHI meg HAHA mert elvertem keresztbe a hóba és mekkorát drifteltem már a PD-s előtt..
 
Utoljára szerkesztve:

Doctor Juan

Kivételes Tehetség
Játékos
Üzenetek:227
Frank Dudek
4b1cb5-Desktop%20Screenshot%202017.11.08%20-%2013.16.03.26.png




Hull a hó és hózik-zik-zik, kicsi Laci fázik-zik-zik.
 
Állapot
A témához nem lehet hozzászólni, mert le van zárva.

Kinézet személyre szabása

Top Alsó