Híradást végző frakciók értesítésének bővítése az eseményekről

Állapot
A témához nem lehet hozzászólni, mert le van zárva.

krekor

Fékezhetetlen
Játékos
Üzenetek:1,293

qh62gjT.png

Szerverrel kapcsolatos ötletek

In Game Neved/Discord Neved

» Sanaa Wolton / 𝘬𝘳𝘦𝘬𝘰𝘳#8740«

Ötleted leírása

»
Jelenleg az események bejelentése kiteszi a tűzesetek és autóbalesetek általánossága. Ezekről sajnos nem lehet írni napiszinten. Főleg, ha ugyan azok a dolgok történnek. Idejét múlta és semmi izgalmas nincs benne.
A kérésem az lenne a vezetőségtől, hogy bővítsék ki az általános értesítések listáját, ami a rablásokat tartalmazza. Tudosítóknak, újságíróknak igazán nagy kapás egy olyan dologról írni, ami épp akkor történik a város életében.

Átgondolandó egyébként az is, hogy egyáltalán maradjanak a katasztrófa bejelentések, mert erről véleményem szerint senki nem fog és nem is akar írni, hogy a héten hanyadjára gyullad ki a pláza.
De ha marad, akkor lassan le kell bontani a plázát.
«


Csatolmányok

» További csatolmányra nincs szükség a témában szereplő ötlethez. «
 

Diló

Klaviatúra Gyilkos
Játékos
Üzenetek:90
Mark Damon
Tamogatomnam, viszont akkor egy kis ido teljen el akozott, hogy a PD megkapja es a sajto.
 

krekor

Fékezhetetlen
Játékos
Üzenetek:1,293
Tamogatomnam, viszont akkor egy kis ido teljen el akozott, hogy a PD megkapja es a sajto.
A bejelentést tudtommal eddig is késleltetve kaptuk meg. Legalábbis én úgy vettem észre, hogy késleltetve érkezett meg hozzánk a rendszer által küldött üzenet. Viszont én nem túlzottan nagy időintervallumot szeretnék a tényleges bejelentést követően, mivel előfordulhat, hogy már késő lesz mire oda érünk.
 

Diló

Klaviatúra Gyilkos
Játékos
Üzenetek:90
Mark Damon
A bejelentést tudtommal eddig is késleltetve kaptuk meg. Legalábbis én úgy vettem észre, hogy késleltetve érkezett meg hozzánk a rendszer által küldött üzenet. Viszont én nem túlzottan nagy időintervallumot szeretnék a tényleges bejelentést követően, mivel előfordulhat, hogy már késő lesz mire oda érünk.
Nemtudom, hogy a mostani rendszer hogyan van megcsinalva, de egyertelmuen nem fel orara gondoltam. Remelem, hogy bekerul majd ez az ujitas, mert jo lenne ezekrol is olvasni az ujsagokban!
 

Legend

Fékezhetetlen
Vezetőségi tag
Tulajdonos
Üzenetek:1,980
Silay Denzel
1.1-től kezdve az alábbi rablásoknál érkezik értesítés: bank, fegyverraktár, autoker.
 
Állapot
A témához nem lehet hozzászólni, mert le van zárva.

Kinézet személyre szabása

Top Alsó