Golf mint új szórakozási lehetőség

Peter1994

Pletykafészek
Játékos
Üzenetek:116

qh62gjT.png

Szerverrel kapcsolatos ötletek

In Game Neved/Discord Neved

» Zoe Montgomery/Peter1994#Anakin94 «

Ötleted leírása

» A Golf Klubnál kellene igényelni 1,2 illetve 3 hónapra Golf engedélyt amellyel jogosult vagy a Golfpálya használatára. Lehetne különböző klubokat létrehozni. Amely minimum 2 max 4 személyből állna. Egyénileg is lehetne használni a pályát de akár a Golf klubod tagjaival is használhatnád akár szórakozásból akár egy másik klub ellen. Ilyenkor aki odalép a CP-be vagy az NPC-hez rámegy a Golfozás indítása vagy a Golfpálya használata opcióra ott ki választja, hogy mondjuk Klub vs Klub és ott ki választja, hogy hányan vannak a klubban illetve a másik klubban és mehet a golfozás. Ilyenkor felugrana egy panel, hogy Téged meghívtak egy Golf mérkőzésre. Elfogadod? Igen, Nem... Ezek után az épület mellett ha összesen 8-an vagytok akkor le spawnolna 4 Golf autó mivel a Golf kocsi 2 személyes ha 4-en vagytok összesen akkor 2 spawnolna le. Ezek után mindenkinek ugyanott jelenne meg egy CP, hogy hol kell kezdeni de azt már ti döntenétek el, hogy ki kezd és ki ki után jön. Akár cég szinten is lehetne űzni, hogy a Liveinfader meghírdeti és a nyertest körbevezeti a stúdióban vagy egy kamionos cég a másik ellen vagy civilek ellen és valamit ad a nyertesnek. Esetleg a szerelő cégek megállapodnak, hogy kihívják a másik céget és kitalálnak valamit, hogy a nyertes cégnek adnak vagy egy bizonyos összeget vagy meghívják őket bulizni és ott a vesztes cég állja a nyertes cég piáját esetleg alkatrészt adnak a nyertes cég számára. Frakciók is űzhetnék DPW a FIRE ellen vagy LSPD vs bármelyik másik legális frakció. Kitalálnak valami RP-t, hogy mondjuk bográcsoznak vagy táboroznak és szalonnát sütnek és a vesztes frakció szerezne be minden felszerelést illetve hozzávalót. Illegálisok is megbeszélés alapján döntenék el mi legyen, hogy mondjuk a következő üzletelésnél a kokaint vagy amivel üzletelnek x%-al olcsóbban adják. «


Csatolmányok

» Ezt találtam: https://www.gta5-mods.com/scripts/golf-anywhere «

Egyéb megjegyzések

» Szerintem remek szórakozási lehetőség lenne. Én személy szerint imádom a Golfot ahogyan a Bowlingot, a Billiárdot és a Dartsot is. «



 

Rozman

Újonc
Játékos
Üzenetek:6
Sergej Makarow
Támogatom az ötletet, de a végén az illegál golfozna a másik illegállal hogy olcsóbb legyen a cucc, ezt irreálisnak tartom ezt a mondatot.
Ezen kívül a golf ötlet szerintem elég jó, plussz egy elfoglaltság lehetne.
 

Peter1994

Pletykafészek
Játékos
Üzenetek:116
Támogatom az ötletet, de a végén az illegál golfozna a másik illegállal hogy olcsóbb legyen a cucc, ezt irreálisnak tartom ezt a mondatot.
Ezen kívül a golf ötlet szerintem elég jó, plussz egy elfoglaltság lehetne.
Így utólag belegondolva irreálisnak gondolom én is. Szóval azt a részt figyelmen kívül lehet hagyni.
 

Kinézet személyre szabása

Top Alsó