Ghoul jelentkezése Fórum moderátornak.

Állapot
A témához nem lehet hozzászólni, mert le van zárva.

Ghoul

Újonc
Játékos
Üzenetek:10
Személyes információk:
Ádám vagyok per pillanat 23 éves. Jelenleg németországban dolgozok és lakok szeptember óta. Kevés szabadidőm van, megfelelő némettudás hiányában pedig nagyon szórakozni nem járok így szabad óráim nagy részét a számítógép előtt töltöm vagy a kocsimmal foglalkozok. Szolnokon végeztem autószerelő, majd autótechnikus szakon. Volt egy év kihagyásom, mivel ezt a délután/esti munkarendemet nehezen szokom, de próbálom rendezni a napjaimat, hogy több mindenre tudjak időt szakítani mint az alvás-evés-munka körforgás.

Miért jelentkezek?:
Korábban is töltöttem már be a fórum moderátor szerepet az AV-RP fórumján. Úgy gondolom hogy a fórum rendben tartása fontos egy roleplay szerver megfelelő működéséhez, mivel rengeteg ic és ooc információt foglal magában említve itt a szerver fejlesztéseket, a különböző frakciókat vagy magukat a játékosokat. Továbbá a játékosok itt oszthatják/mutathatják meg egymásnak a szerzett tapasztalatokat, élményeket melyeket játék közben szereztek akár egy élménykép sorozattal akár szöveg formájában. Továbbá kedvcsináló és motiváló lehet a kezdő játékosok számára, mikor elkezdik a szervert, ha nem egy összecsapott több hetes vagy akár hónapos tartalommal rendelkező fórummal találják magukat szemben, hanem egy rendezett, friss információkat tartalmazó, provokatív hozzászólásoktól mentessel. Én ebben szándékozom segíteni a szervert abban a kevés szabadidőmben ami jelenleg a rendelkezésemre áll.

Célom?:
Moderátorként a célom leginkább a fórum naprakészen, és rendben tartása. Mint már említettel a fórum legalább annyira fontos mint maga a szerver, így legalább annyit is kell foglalkozni vele hogy megfelelően működjön.

Mi rombolhatja a közösséget?:
Én úgy gondolom, hogy ami legjobban rombolja a közösséget nem csak itt a fórumon, hanem magán a szerveren is az a játékosok komolytalansága. Senki ne értsen félre, nem az életkorra gondolok. Ahhoz hogy egy ehhez hasonló játék működjön, komolyan kell venni és persze egymást tiszteletben tartani hiszen lényegében ez ad értelmet az egésznek. A provokatív, szidalmazó, negatív hozzászólások is komoly problémát okoznak, és hamar el tudják venni egy amúgy összetartó közösség kedvét. 
 

blackdog476

Kivételes Tehetség
Very Important Person
Üzenetek:233
[foglobmod]Szia!

Keress fel Discordon, és megbeszéljük a további részleteket, észrevételeket a lappal kapcsolatban.[/foglobmod]
 
Állapot
A témához nem lehet hozzászólni, mert le van zárva.

Kinézet személyre szabása

Top Alsó