Gery D Xaiver - Darius Hayes (claude)

Állapot
A témához nem lehet hozzászólni, mert le van zárva.

Geruus

Klaviatúra Gyilkos
Játékos
Üzenetek:96
panaszkonyvj.png

Neved: Gery D Xaiver
Játékos(ok) neve: Darius Hayes
Panasz oka: Nonrp
Panasz kifejtése: Tegnapi nap folyamán többször is üldöztünk quadosokat bejelentések miatt, de sajnos mindig megtudtak lógni. Tegnap 20:58 perckor az egyik egység észre vett a dombtetőn egy quadost, majd utána indultunk, erre a quados a hegyről leugratott, egyből ment tovább.
Bizonyíték (kép, log, videó): https://medal.tv/clips/44848187/d1337noYYZj7
Megjegyzés: Nem én készítettem a felvételt hanem egy másik egység, de azért jól látható hogy kedves quados barátunk elég szépen leugratott a dombról/hegyről majd ment tovább. Nem hinném hogy ekkora ugratásnál nem történne semmi a quadal/ a személlyel. Személy szerint ha egy ekkorát ugratnék biztos megállnék RP-zni, nem pedig  tovább menni úgy mintha semmi nem történt volna.
 

claudeINAKTIV

Fékezhetetlen
Játékos
Üzenetek:440
Szia, én lennék a panaszra tett személy.

Elsősorban, az ugratásra szeretnék kitérni. Mivel egy OFF-ROAD Quad gépjárművet vezettem, szerintem teljesen rendben van az, hogy ugratok a Quaddal, ami egyébként az én szemszögemből nem volt akkora, mint más szemszögéből a GTA V fizikájának hála. Másodsorban, szeretném hozzátenni /habár azzal nem úgy tűnik mintha gondotok lenne/, hogy az SO-s gépjárművekkel, kezdve a Guardiantól és zárva a Buffaloig, ti is ugyan úgy ugratgattok utánnam, illetve a többi játékos után és mentek ugyan úgy tovább. A szerver szabályzat, egyébként kimondja, hogy a menekülő sofőrnek nem kötelező RP-zni, csak a nagyobb ütközéseket. Mivel itt nem történt ütközés, csak a Quad pattant egyet nem hinném, hogy RP-znem kellett volna. Harmadsorban pedig, ha nem te videóztad az esetet, nem értem miért te teszed a PK-t és nem az, aki levideózta. Nekem ez már nagyon szőrszál hasogatásnak tűnik. Várom a biráló adminisztrátor válaszát.
 

Geruus

Klaviatúra Gyilkos
Játékos
Üzenetek:96
Idézet tőle: claude:
Harmadsorban pedig, ha nem te videóztad az esetet, nem értem miért te teszed a PK-t és nem az, aki levideózta. Nekem ez már nagyon szőrszál hasogatásnak tűnik.

Szia, azért én raktam ezt PK-ra, mert a videóra vevő személy nem szerette volna felrakni, de én viszont szerettem volna hogy ez az eset PK-ra kerüljön, és nem hinném azért hogy egy quadról ugratsz le egy dombról akkor nem remegsz meg.
 

claudeINAKTIV

Fékezhetetlen
Játékos
Üzenetek:440
Ha ezzel érvelsz, figyelmedbe ajánlom a szerver szabályzat Ütközésekre vonatkozó szabálypontját.

2zTb05e.png

Ebből emelnék ki 2 dolgot.

"A GTA V fizikájának köszönhetően a kisebb ütközések is látványosak [a karakter megrázkódik]. Ennek köszönhetően a kisebb ütközéseket külön nem kötelező [bár ajánlott] RP-zni."

"A játékélmény növeléséért és az adrenalin szimulációjáért üldözésnélsem az utasnak semasofőrnek [üldözőnek és üldözöttnek egyaránt] nem kötelező az ütközéseket külön RP-zni. Ez alól kivételek a nagy ütközések. Nagy ütközéseknek minősülnek azok, amik a valóságban még bekötött öv mellett is komoly sérülést okoznának.[Pl.: Frontális karambol, felboruló autó, stb.]"

Véleményem szerint ez nem számitott nagy ütközésnek, tekintve, hogy ütközés sem történt.

Több dolgot nem fűzök hozzá.

 

Zsomy

Pötyögtető
Játékos
Üzenetek:55
Tisztában vagyok vele, hogy eme hozzászólást törölni fogja valaki, lelke rajta. Eme videón https://www.youtube.com/watch?v=TMkeV6A5NIg egy ugratás látható szintén Darius Hayes által. Sajnálatos módon itt egy SPORT kocsival tette meg ezt azaz nem ez az első alkalom ahol ilyeneket visz végbe. További szép napot, várom a következményeket. :)
 

Dani

Fékezhetetlen
Játékos
Üzenetek:490
Nem kellene quadokkal egy Boeing 747-et megszégyenítő magasságokban járni.

[adminisztrator]Jogos.[/adminisztrator]
 
Állapot
A témához nem lehet hozzászólni, mert le van zárva.

Kinézet személyre szabása

Top Alsó