Gazdasági ár kimutató fejlesztés

Krystal

Lelkes Pötyögtető
Játékos
Üzenetek:82

qh62gjT.png

Szerverrel kapcsolatos ötletek

In Game Neved/Discord Neved
» .loona_the_hellhound/Vivien Choudhary «

Ötleted leírása
»

Sziasztok!
Bizonyára mindannyian ismeritek a szerver gazdasági rendszerét. A napokban csatlakoztam egy gazdasági területhez és ahogy a tököt szedtem eszembe jutott valami. A szerveren ugyan látod, hogy mik változnak de miképpen azt nem. Erre szólna az ötlet, hogy lenne egy mobil app, amin meg lehetne nézni az aktuális árat. Néhányan már ismeritek a farming szimulátort vagy játszottátok így hasonló rendszeren alapulva egy zöld és egy piros nyíl mutatná az aktuálisat az árral együtt. Röviden és tömören egy gazdasági piac applikáció ahol megnézhetjük a különböző állatok, növények és termények aktuális átvételi árát.


«


Csatolmányok

»
A csatolt kép csak illusztráció hasonló vagy megközelítőleg hasonló rendszerre.
«

Egyéb megjegyzések

» Elnézést nem találtam minőségi képet róla. «



 

Legend

Fékezhetetlen
Vezetőségi tag
Tulajdonos
Üzenetek:1,969
Silay Denzel
(Megjegyzés: Aszerint változnak az óránkénti felvásárlói árak, hogy az előző órában az adott tárgyból mennyit adtak el. Ha sokat, az lejjebb viszi az árat, ha keveset, az feljebb. Ez vonatkozik az összes ilyesmi felvásárlói rendszerre, ami óránként változik.)
 

Legend

Fékezhetetlen
Vezetőségi tag
Tulajdonos
Üzenetek:1,969
Silay Denzel
Nem azt írtam, hogy nem lehet ilyet csinálni, csak leírtam, hogy mi alapján változik. :D
 

Peter1994

Lelkes Pötyögtető
Játékos
Üzenetek:77
Én eltudnám képzelni, hogy 1.6-tól egy telefonos appon keresztül nézzük, hogy pl.: a ponty vagy a csuka ára x%-al nőtt vagy csökkent stb...
 

Kinézet személyre szabása

Top Alsó