Elfogadva Gabriel Solarin - Klaudia

Állapot
A témához nem lehet hozzászólni, mert le van zárva.

Golden

Újonc
Játékos
Üzenetek:2
Gabriel Solarin
unban.png


Név: Gabriel Solarin
Adminisztrátor neve: Klaudia
Indok: Adminszídás , nem megfelelő stílus
Tiltás időpontja: 2024.04.14
Meddig tart a ban: Feloldásig
Hányszor voltál tiltva a szerverről: Nem voltam még ezen kívül.
Miért kérsz unbant: Szeretnék továbbra is szabadidőmben egy kicsit , a szerver által nyújtott dolgokban kikapcsolódni. Továbbá szeretnék egyrészt elnézést kérni a stílusom miatt. Még akkor sem lett volna jogom hasonlókhoz ha az eljárás nem lett volna megfelelő. Mentség és kifogás erre nincs de a hétköznapi problémáimat átvetítettem mindenre és mindenkire ami egyértelműen nem volt helyes.
Min változtatnál, ha vissza jönnél a szerverre: Egyértelműen a magam problémáit nem a szerver adminisztrátorain tölteném ki . De legfőképp alkalmazkodnék a szerver szabályzatához.
Összességében jogosnak érzed a tiltást: Teljesmértékben jogosnak érzem .
 
Utoljára szerkesztve:

Klaudia.

Fékezhetetlen
Adminisztrátor
Üzenetek:628
Millie Evers
Adminisztrátor hozzászólás
Szia.

Ahogy elsősorban te is kezdted, ember - ember viszonyban írok neked;
Teljesen korrekt volt mindaz amit az általad sértett adminok felé tettél. Nem könyörögni kezdtél, leírtad a bocsanátkérésedet egyszerűen. Ahogy nekem is. Ezt köszönöm, habár én az adminisztrátori feladatomat különveszem a magánéletemtől.

Te is folytasd így a pályafutásod.

Az eddigi hibátlan UCP-dnek és az emberségednek köszönhetően (amik remélem nem csak üres szavak lesznek), felajánlok neked 120 perc adminjailt és megfigyelendő státuszt (ami nem ér fel egy utolsó eséllyel!!) ahhoz, hogy tovább folytathasd a szerveren a tevékenységed.

Elfogadod ezeknek fejében is, hogy feloldjam a kitiltásod?
 
Állapot
A témához nem lehet hozzászólni, mert le van zárva.

Kinézet személyre szabása

Top Alsó