Gabriel Mendez - Camilla Lee Byrne , Bogdan Szarajev és társai

Állapot
A témához nem lehet hozzászólni, mert le van zárva.

Chloee

Pletykafészek
Adminsegéd
Üzenetek:125
Nina Cortez
Nem volt rajtad maszk emlékeim szerint. :) Illetve mint mondtam voltál forgalmaztatni is. De ha mutatsz egy képet, hogy maszk van a fejeden én elhiszem neked. Abban az esetben is ott van a forgalmi ami után napi szinten jársz szerelni, ergo nem havonta egyszer jössz be szereltetni. Nálunk elütötted és meg is álltál a kamionnal pár percig majd elmentél. Mi előszőr a mentőt hívtuk csak utána lett a rendőrség is ki hívva az esetre, ahogy megkövetelte az ic. De részemről tényleg ennyi én elmondtam az én részem.
 

Diablo

Pletykafészek
Játékos
Üzenetek:128
Gabriel Corryder
Esetleg valami bizonyíték arról a maszkról van, kép, log bármid van? :unsure:

Ordibálás nem feltétlen volt, nekem nem megy annyira vissza a logom, hogy bizonyítsam, tegyük fel nem volt akkor, tekintsünk el tőle.
Úgy ahogy nekem sem megy vissza a logom, addig. De ha ic megtudom hogy mi történt majd a rendőrségen és kiírtatom az egész bennyst meg felgyújtják az embereim mert lecsukattatok egy cartel vezért gondolom akkor nem lesz probléma bár ez màr nem fér bele a szerveren sajnos
 
Utoljára szerkesztve:

Diablo

Pletykafészek
Játékos
Üzenetek:128
Gabriel Corryder
Nem volt rajtad maszk emlékeim szerint. :) Illetve mint mondtam voltál forgalmaztatni is. De ha mutatsz egy képet, hogy maszk van a fejeden én elhiszem neked. Abban az esetben is ott van a forgalmi ami után napi szinten jársz szerelni, ergo nem havonta egyszer jössz be szereltetni. Nálunk elütted és meg is álltál a kamionnal pár percig majd elmentél. Mi előszőr a mentőt hívtuk csak utána lett a rendőrség is ki hívva az esetre, ahogy megkövetelte az ic. De részemről tényleg ennyi én elmondtam az én részem.
Neked van róla kép hogy nincs rajtam maszk? És kinek van logja hogy forgalmiztattam? Meg biztosan mindenkire emlékeztek aki ott forgalmiztat . Én bemegyek a szervizbe 2 évente ugyan oda forgalmiztatni évek óta mègse tudják ki vagyok név szerint 😀 Nem járok napi szinten szereltetni mert nem játszok napi szinten… Pàr percig? Holnap küldök logot majd mikor értem a kamionos telepre a város másik végére.
 
Utoljára szerkesztve:

JimmyDix

Lelkes Pötyögtető
Játékos
Üzenetek:82
Matthew Moreno/Jimmy Goldman
Úgy ahogy nekem sem megy vissza a logom, addig. De ha ic megtudom hogy mi történt majd a rendőrségen és kiírtatom az egész bennyst meg felgyújtják az embereim gondolom akkor nem lesz probléma belőle
Megnézem ahogy te "kiírtatsz" 19 embert és felgyújtod a helyet ami végig be van kamerázva, ez ha sikerül én nyilvánosság előtt eszem meg a kalapom és nyelem azt le. :rolleyes:
 

Diablo

Pletykafészek
Játékos
Üzenetek:128
Gabriel Corryder
Megnézem ahogy te "kiírtatsz" 19 embert és felgyújtod a helyet ami végig be van kamerázva, ez ha sikerül én nyilvánosság előtt eszem meg a kalapom és nyelem azt le. :rolleyes:
Nem én, nyilván nem fogok én oda menni mikor én vagyok az egyik fejese a szervezetnek 😀😀 oda küldök pár gyereket akik kapnak száz ezret fejenként hogy lőjjenek szét mindent és mindenkit de ez már az ic része
 

Chloee

Pletykafészek
Adminsegéd
Üzenetek:125
Nina Cortez
Szerintem ezt itt most zárjuk le, én elküldtem az én bizonyítékomat, ha neked ez a válaszod hogy egy ooc platformon megfenyegeted a Benny's-t nem erőltetném a további kommunikációt. Bárki mondhatja, hogy egy maszk volt rajta. :) További szép estét mindenkinek.
 

Cortez

Fékezhetetlen
Vezetőségi tag
Főadmin
Üzenetek:863
[a] Sziasztok. Bírálásig zárom a topicot ,még mielőtt teljesen elfajulnának a dolgok. Amennyiben a bíráló adminnak kérdése van még felétek a topicot megnyitja számotokra [/a]
 

Bishop

Fékezhetetlen
Very Important Person
Üzenetek:358
[sa] Nos, a PK elbírálásra került, az információk alapján a döntés megszületett.

Az érintett felek meghallgatása után az MG gyanúja teljes mértékben kizárható volt, egyetértés született.

Mivel a PD-s körözés és a feljelentés egy olyan szituáció miatt került kiadásra, ami nem volt szinkronizálva a kliens által (két állítás egységessének hiányába ez állapítható meg) minden jelenlévő személynek, így az RP törlésre kerül.

A ForceRP a PD részéről szintúgy kizárható, egyetértés született abban is, hogy RP-sen, protokol szerűen járt el a PD.

Gabriel Mendez a fentebb látható logok alapján a megbeszélt szankciót kapja meg, ami RP hátráltatása, OOC chat szabálytalan használata indokok alapján történik.

Bogdan és Camilla
valamint társaik szankcióban nem részesülnek, a PK jogtalan.[/sa]
 
Állapot
A témához nem lehet hozzászólni, mert le van zárva.

Kinézet személyre szabása

Top Alsó